MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   MB1 Forumas (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Reklamos trukdo naršyti forume su planšete, padekit! (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11718)

Apple 2013-02-20 19:15

Reklamos trukdo naršyti forume su planšete, padekit!
 
Gerb. mb1, naršant forume su planšete, dešinėje esančios reklamos uždengia dalį forume esančio teksto, taip pat rašant postus yra beveik visisškai uždengtos šypsenėlės. Nemanau, kad reklamos yra šio forumo esmė, taigi aš manau, kad šį bugą reikia šalinti, nes kuo toliau, tuo daugiau bus narių naršančių su planšetėm ar telefonais. Gal tas reklamas galima numesti į apačią? Jos vistiek niekam neaktualios ir neįdomios. Mes gi aukojame pinigus forumo išlaikymui, tai gal jas išviso galima išjungti? Jei mažai suaukotų pinigų, tai gal verta rinkti didesnę sumą?

Ką kitinariai galvojate?

MBD 2013-02-20 19:27

Jo, mane irgi jau uzkniso tos reklamos.

Tomskis 2013-02-20 19:29

as tai senaja forumo versija naudojuos, jokiu reklamu nera

Artunas 2013-02-20 19:31

Reklama neuzknisa, uzknisa kad ji trugdo skaityt teksta planseteja. Apple teisus :good:

juozavas 2013-02-20 19:35

Tikrai pastebėjau, ir kai prisijungi prie forumo, net nesimato viršutiniam meniu "Atsijungti" mygtuko!

mb1 2013-02-23 12:00

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 255541)
Gerb. mb1, naršant forume su planšete, dešinėje esančios reklamos uždengia dalį forume esančio teksto, taip pat rašant postus yra beveik visisškai uždengtos šypsenėlės. Nemanau, kad reklamos yra šio forumo esmė, taigi aš manau, kad šį bugą reikia šalinti, nes kuo toliau, tuo daugiau bus narių naršančių su planšetėm ar telefonais. Gal tas reklamas galima numesti į apačią? Jos vistiek niekam neaktualios ir neįdomios. Mes gi aukojame pinigus forumo išlaikymui, tai gal jas išviso galima išjungti? Jei mažai suaukotų pinigų, tai gal verta rinkti didesnę sumą?

Ką kitinariai galvojate?

Pabandysim sita klausima kazkaip isspresti.

Dekui.

ldalius 2013-02-23 12:28

bent jau su namų kompu naudojuosi mozila firefox pasileidęs reklamų blokavimo programėlę adblock plus ir jokių reklamų nematau

woodoooo 2013-02-23 13:36

taip man ir taspats narsant telefone.

mb1 2013-03-02 12:27

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 255541)
Gerb. mb1, naršant forume su planšete, dešinėje esančios reklamos uždengia dalį forume esančio teksto, taip pat rašant postus yra beveik visisškai uždengtos šypsenėlės. Nemanau, kad reklamos yra šio forumo esmė, taigi aš manau, kad šį bugą reikia šalinti, nes kuo toliau, tuo daugiau bus narių naršančių su planšetėm ar telefonais. Gal tas reklamas galima numesti į apačią? Jos vistiek niekam neaktualios ir neįdomios. Mes gi aukojame pinigus forumo išlaikymui, tai gal jas išviso galima išjungti? Jei mažai suaukotų pinigų, tai gal verta rinkti didesnę sumą?

Ką kitinariai galvojate?

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 256128)
taip man ir taspats narsant telefone.

Pabandykit apacioje persijungti i senaji stiliu, dabar kaip tik narsau su tablete jokiu problemu, gal net ir to tapatalk nereikia :mastau:

Apple 2013-03-02 13:47

Citata:

Pradžioje rašė mb1 (Post 257486)
Pabandykit apacioje persijungti i senaji stiliu, dabar kaip tik narsau su tablete jokiu problemu, gal net ir to tapatalk nereikia :mastau:

man labai labai nepatinka senojo stiliaus išvaizda :( o šito sutvarkyti neimanoma?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.