MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   Del automatines greiciu dezes tepalo lygio matuokles (CLK cabrio, 1999m) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1481)

cabrys 2009-03-11 11:10

Del automatines greiciu dezes tepalo lygio matuokles (CLK cabrio, 1999m)
 
Sveiki visi dar karteli!
Gal kas zinot, is kur galeciau gauti automatines greiciu dezes tepalo lygio matuokli? Ar imanoma toki dalyka uzsisakyti kokioj autodetaliu parduotuvej? Nes iki Silberio nesiruosiu vaziuoti :confused: O gal isvis imanoma kaipnors paciam toki dalyka pasidaryti? (nesijuokit) :wave:
Manau jog is AUT yra isbeges tepalas (arba dalis jo), kai automobilis buvo apvirtes. Taigi nuemiau matuoklio dangteli, o matuoklio nera, tai prisiminiau jog kazkas diskutavo apie toki dalyka siame forume, bet issamios info taip ir neradau :confused:
Gal kas zino, kiek isvis telpa i mano AUT tepalo? Automobilis CLK cabrio, 1999m 06men. variklis 2.0L (100kW), nekompresorius :)

Mukshas 2009-03-11 11:15

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 18785)
Sveiki visi dar karteli!
Gal kas zinot, is kur galeciau gauti automatines greiciu dezes tepalo lygio matuokli? Ar imanoma toki dalyka uzsisakyti kokioj autodetaliu parduotuvej? Nes iki Silberio nesiruosiu vaziuoti :confused: O gal isvis imanoma kaipnors paciam toki dalyka pasidaryti? (nesijuokit) :wave:
Manau jog is AUT yra isbeges tepalas (arba dalis jo), kai automobilis buvo apvirtes. Taigi nuemiau matuoklio dangteli, o matuoklio nera, tai prisiminiau jog kazkas diskutavo apie toki dalyka siame forume, bet issamios info taip ir neradau :confused:
Gal kas zino, kiek isvis telpa i mano AUT tepalo? Automobilis CLK cabrio, 1999m 06men. variklis 2.0L (100kW), nekompresorius :)

o nebus tas matuoklis atitrukes ir ikrites giliau? :confused: gal nuluzo nuo dangtelio?

cabrys 2009-03-11 11:16

Citata:

Pradžioje rašė Mukshas (Post 18788)
o nebus tas matuoklis atitrukes ir ikrites giliau? :confused: gal nuluzo nuo dangtelio?

Negazdink!!! :ne:
O tai w208 ejo su matuokliu?

pucenas 2009-03-11 11:17

na pvz pas mane jo net nera tik dangtelis :) kai dare degnostika silbery tai ikiso savo kazkoki troseli "ale" :) :)

Mukshas 2009-03-11 11:18

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 18790)
Negazdink!!! :ne:
O tai w208 ejo su matuokliu?

ne nu tai as nezinau ejo ar ne, bet jei yra anga kur turi buti matuoklis, tai matuoklis ten ir turi buti, bent jau pas mane 124 tai kepurele nusiima ir issitrukia su matuokliu... beje ka ten rodo as nesuprantu, kaip reikia ziureti, nes rodo virs normos, gal as per daug sukisu ta matuokli ar pan ... nzn

pucenas 2009-03-11 11:19

nu tai paps mane 124 irgi tas pats buwo o db tai kepurele nusiima o matuokles nera :)

Mukshas 2009-03-11 11:20

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 18795)
nu tai paps mane 124 irgi tas pats buwo o db tai kepurele nusiima o matuokles nera :)

tai mandriau nei reiktu reiskia :)

cabrys 2009-03-11 11:21

Citata:

Pradžioje rašė Mukshas (Post 18792)
ne nu tai as nezinau ejo ar ne, bet jei yra anga kur turi buti matuoklis, tai matuoklis ten ir turi buti, bent jau pas mane 124 tai kepurele nusiima ir issitrukia su matuokliu... beje ka ten rodo as nesuprantu, kaip reikia ziureti, nes rodo virs normos, gal as per daug sukisu ta matuokli ar pan ... nzn

Bent jau kelis w210 esiu ziurejes, tai ten irgi nebuvo :confused:
Gal tepalo lygi tikrinai neuzvedes ir nepasildes auto?

Mukshas 2009-03-11 11:23

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 18798)
Bent jau kelis w210 esiu ziurejes, tai ten irgi nebuvo :confused:
Gal tepalo lygi tikrinai neuzvedes ir nepasildes auto?

nu tai neuzvedes tikrinau, o kaip reikia siltam tikrinti? ar uzvestam net? :confused: tikrinau kaip variklio ... pastovejusiam :) ka as zinau pirmas automatas gyvenime :D

cabrys 2009-03-11 11:29

Citata:

Pradžioje rašė Mukshas (Post 18800)
nu tai neuzvedes tikrinau, o kaip reikia siltam tikrinti? ar uzvestam net? :confused: tikrinau kaip variklio ... pastovejusiam :) ka as zinau pirmas automatas gyvenime :D

Reikia uzvesti masina ir pasildyti iki darbines temperaturos ir tada UZVESTAI istraukti matuokli ir pamatysi lygi :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.