MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 Numeriu apsvietimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8898)

Alkapone 2012-01-21 11:47

W210 Numeriu apsvietimas
 
5 Attachment(s)
Sveiki,
sugalvojau pasikeisti lemputes numeriu apsvietimo, bet pasiziuriu kad ten visai sudetingai jos issiima. Nezinau ar pas visus, bet pas mane kazkoke bezabraze padaryta- du varstelei ir dvi kazkokios kniedes ar kazkas panasaus. Atsukus tuos varstelius niekas nenusiima, ar tiesiog pas man prisale? Kaip suprantu norint pasikeisti lemputes reikia visa ta laikikli virs numerio nuimti?

Barakuda 2012-01-21 11:54

Pats keiciausi apsvietima, viskas keiciasi is bagazines vidaus, dalinai atidenk bagazines dangcio apdaila ir lengvai lemputes pasieksi. laikikli virs numerio nuimt reikia jei jei stikliukus isimti noretum. viskas ten paprasta. O kniedes visada nugrezti gali ir paprastus varztelius susideti

Dalius/68 2012-01-21 11:55

pabandyk iš bagažines vidaus,pakelus apdaila(veltini),gerai nepamenu ,bet man atrodo ten ne kniedes ,o varžteliai kurie atsisuka iš vidaus...

Redbull 2012-01-21 11:55

As savam T modeliuj keiciausi i Led tai labai paprastai du varzteliai ir lempute issiemi,cia kazkaip keistai atrodo,gal taip turi buti,kad kazkokia paslaptis yra. I kokias lemputes keisi? :)

MB290 2012-01-21 11:55

taip turesi nuimt laikykli noredamas pasikeist lemputes .:)

Alkapone 2012-01-21 12:05

Tuoj eisiu pabandyti pasikeist.

Man irgi atroodo, kad ten kazkas is vidaus turetu atsisukti, nes jai tik is lauko puses suktusi tai labai lengva butu pavogti toki dalyka.

O keisiu dar nezinau i ka, kazkokias skaidrias, nes vakar per meet`a labai patiko pas viena w210 numeriu apsvietimas :)

Redbull 2012-01-21 12:15

Citata:

Pradžioje rašė Alkapone (Post 188512)
Tuoj eisiu pabandyti pasikeist.

Man irgi atroodo, kad ten kazkas is vidaus turetu atsisukti, nes jai tik is lauko puses suktusi tai labai lengva butu pavogti toki dalyka.

O keisiu dar nezinau i ka, kazkokias skaidrias, nes vakar per meet`a labai patiko pas viena w210 numeriu apsvietimas :)

Paskuj imesk foto kokios ten lempos,ar kaip jos sviecia,idomu pasiziureti :)

Alkapone 2012-01-21 12:38

Citata:

Pradžioje rašė Dalius/68 (Post 188507)
pabandyk iš bagažines vidaus,pakelus apdaila(veltini),gerai nepamenu ,bet man atrodo ten ne kniedes ,o varžteliai kurie atsisuka iš vidaus...

Kaip sakei taip ir buvo :)

Nusiimeu ta vadinama apdaila is vidaus ir is vidaus atsisuko du varztelej ( kur maneu, kad kniedes) ir tada viskas graziai nusiime. Bet jai tiesiog keiciant lempute tai is vidaus viska galima padaryti.

Reikes nuvaziuoti nusipirkt lempute, tada imesiu foto kaip siecia. :wave:

Tomskis 2012-01-21 12:59

as irgi keiciau is vidaus, buvau ledus sudejes, sviecia graziai, tik erroras ant skydelio dega :)

Barakuda 2012-01-21 13:41

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 188534)
as irgi keiciau is vidaus, buvau ledus sudejes, sviecia graziai, tik erroras ant skydelio dega :)

Isidek philips lemputes, aisku nepigiasias, yra tokiu, kurias sudejus kompas nemeta klaidu ir jokiu erroru nerodo


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.