MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   MB Sprinter 2007 m vibracija vaziuojant (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20511)

vampyras 2017-09-15 07:55

Citata:

Pradžioje rašė Narkoze (Post 480911)
Man is pradziu sake kad jei grazinsi sena tai kainuos 400 eur bet grazinau sena ir kaina buvo 720 eur. Na bet gal kainos pakyla kaip paskambini is norvegisko nr :(

cia lt tvarkei? kur registruota auto? ar detale keite tas pats servisas kuris pardave nauja? foto turi kaip atrode sena jau isimta detale?
su grazinimu yra toks dalykas, jaigu pazeista taip, kad nesitvarko tai negaunama jokiu pinigu atgal.

Narkoze 2017-09-15 10:37

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 480912)
cia lt tvarkei? kur registruota auto? ar detale keite tas pats servisas kuris pardave nauja? foto turi kaip atrode sena jau isimta detale?
su grazinimu yra toks dalykas, jaigu pazeista taip, kad nesitvarko tai negaunama jokiu pinigu atgal.

Nene gal ne taip paaiskinau, as tik rytoj gausiu ta kardana bet tiesiog idomu kad per telefona pasake kad sumokek 800 eur, mes tau duosim jau padaryta kardana ir kaip atsiusi mums sena, mes tau apie puse pinigu grazinsim bet atsiuntus sena ale buvo padaryta diagnostika ir rado dvi kryzmes klibancias ir du guolius, as bandziau aiskinti kad as klibinau tas kryzmes ir jos neklibejo nes pats esu mechanikas tik dirbu su vw tai na nesu kvailas bet jie motyvavo kad tik uzdejis ant stendo pradejo klibeti.... na as tikrai nenoriu nieko smeishti tik noriu but tikras ar cia normali kaina nes norvegijoj radau taip pat atrestauruota uz 1000 eur tai tikrai buciau net nesiuntes i lietuva nes cia beveik taspats gavosi. O kardana uzdesiu sekmadieni ir ziuresiu ar dingo vibracija.

vampyras 2017-09-15 10:42

Citata:

Pradžioje rašė Narkoze (Post 480938)
Nene gal ne taip paaiskinau, as tik rytoj gausiu ta kardana bet tiesiog idomu kad per telefona pasake kad sumokek 800 eur, mes tau duosim jau padaryta kardana ir kaip atsiusi mums sena, mes tau apie puse pinigu grazinsim bet atsiuntus sena ale buvo padaryta diagnostika ir rado dvi kryzmes klibancias ir du guolius, as bandziau aiskinti kad as klibinau tas kryzmes ir jos neklibejo nes pats esu mechanikas tik dirbu su vw tai na nesu kvailas bet jie motyvavo kad tik uzdejis ant stendo pradejo klibeti.... na as tikrai nenoriu nieko smeishti tik noriu but tikras ar cia normali kaina nes norvegijoj radau taip pat atrestauruota uz 1000 eur tai tikrai buciau net nesiuntes i lietuva nes cia beveik taspats gavosi. O kardana uzdesiu sekmadieni ir ziuresiu ar dingo vibracija.

kas dar gali sugesti kai sukasi vienas vamzdis? megink spjauti i veida, ir reikalauji detales atgal, meti i lauzyna ir zinai jog jie irgi negaus pinigu atgal. ;)

Narkoze 2017-09-15 11:44

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 480939)
kas dar gali sugesti kai sukasi vienas vamzdis? megink spjauti i veida, ir reikalauji detales atgal, meti i lauzyna ir zinai jog jie irgi negaus pinigu atgal. ;)

Na juo labiau per telefona sake kad jeigu negrazini seno tai 800 eur 😒 Tai mano kardanas reiskia buvo ivertintas 80 eur, cia kaip sake su nuolaida 720 eur... na gaila nieko negaliu padaryti nes ne Lietuvoje gyvenu.... na bet as jau pastebiu ne pirma atveji kad emigrantams viskas brangiau.... tiekto, jeigu jau taip apgavo tai bus man pamoka.

slaider 2017-09-15 13:04

Kas cia tokie taip skaiciuoja ? Uab kardanas gal ? Ten kosmonautai tikrai...
Visa naudota kardana normalios bukles uz 250-300 gali nusupirkt.

vampyras 2017-09-15 13:54

Citata:

Pradžioje rašė Narkoze (Post 480954)
Na juo labiau per telefona sake kad jeigu negrazini seno tai 800 eur 😒 Tai mano kardanas reiskia buvo ivertintas 80 eur, cia kaip sake su nuolaida 720 eur... na gaila nieko negaliu padaryti nes ne Lietuvoje gyvenu.... na bet as jau pastebiu ne pirma atveji kad emigrantams viskas brangiau.... tiekto, jeigu jau taip apgavo tai bus man pamoka.

imesk detales nr ir kaina kokia jie parase imesiu oficiala grazinimo kaina :)

Narkoze 2017-09-15 14:44

Citata:

Pradžioje rašė slaider (Post 480962)
Kas cia tokie taip skaiciuoja ? Uab kardanas gal ? Ten kosmonautai tikrai...
Visa naudota kardana normalios bukles uz 250-300 gali nusupirkt.

Taip

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 480966)
imesk detales nr ir kaina kokia jie parase imesiu oficiala grazinimo kaina :)

Nieko neisrase ir sask nedave...

Darius 2017-09-15 15:42

Citata:

Pradžioje rašė Narkoze (Post 480976)
Nieko neisrase ir sask nedave...

Tokius už geros vietos tada pakabinti.

kaupas 2017-09-16 09:51

Citata:

Pradžioje rašė Narkoze (Post 480911)
Man is pradziu sake kad jei grazinsi sena tai kainuos 400 eur bet grazinau sena ir kaina buvo 720 eur. Na bet gal kainos pakyla kaip paskambini is norvegisko nr :(



Kad zinok ne,nepakele tavo norvegiskas nr kainos. Tau kardana taise "kardanas" ? Aa ten dirbu, tai gryzo vienas kardanas is norvegijos,tai jeigu butu tavo tvarke butu didesne suma gavusis. Tai jeigu ten tavo kardanas,tai pas ji visos kryzmes klibejo. Priedo priekine dalis truputi lenkta. Pas mus kainos,tai jo dideles. Kryzme prasideda nuo 200( su keitimu) pakabinamas ir nuo (200).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Narkoze 2017-09-16 12:28

Citata:

Pradžioje rašė kaupas (Post 481015)
Kad zinok ne,nepakele tavo norvegiskas nr kainos. Tau kardana taise "kardanas" ? Aa ten dirbu, tai gryzo vienas kardanas is norvegijos,tai jeigu butu tavo tvarke butu didesne suma gavusis. Tai jeigu ten tavo kardanas,tai pas ji visos kryzmes klibejo. Priedo priekine dalis truputi lenkta. Pas mus kainos,tai jo dideles. Kryzme prasideda nuo 200( su keitimu) pakabinamas ir nuo (200).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Viskas aisku, na tiesiog matyt man blogai isaiskino zmogus nes pasake kad jei perki pas mus visiskai kita tai 800 eur o remontas sako apie 400eur. As su. Ranka kiek jas klibonau tau niekas neklibejo nebent tik man toks ant kaip kuriu padeciu kad strigimas buvo, matyt ant stakliu daugiau pasimato. Vienu zodziu siandien atvaziuoja tai rytoj idesiu ir pranesiu rezultata, nes vibracija nuo 80 km buvo gan stipri, nejo vaziuoti.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.