MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 Automatinės greičių dėžės problemos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=12728)

davidas51 2016-11-23 08:13

Sveiki, eilinė bėda su W211 E320 benzinas, tik užvedus šaltą varikli ir pradėjus važiuot patrukčioja 1-2 pavaromis. Tai pat atleidus gazo pedala šaltam ir riedint girdisi toks kaip užimas, pašilus to garso atrodo kaip ir nebelieka. Problema bus puslė ar hidroblokas?

Indigof 2016-11-23 09:21

Citata:

Pradžioje rašė davidas51 (Post 450536)
Sveiki, eilinė bėda su W211 E320 benzinas, tik užvedus šaltą varikli ir pradėjus važiuot patrukčioja 1-2 pavaromis. Tai pat atleidus gazo pedala šaltam ir riedint girdisi toks kaip užimas, pašilus to garso atrodo kaip ir nebelieka. Problema bus puslė ar hidroblokas?

Kol neįšilęs variklis, nestipriai spaudžiant akseleratorių plaukioja apsukos? Garsas užimo atsiranda persimetus bėgiui į aukštesnį 1000-1400 RPM diapozone? Ar yra užlaikymas bėgio po kurio seka grubokas permetimas(ne smūgis)?

Klausiu, nes pas mane lygiai tokios pat bėdos kurias aprašei, plius tai ką parašiau klausimuose. Internetas sako, kad problema elektrohidrauliniame valdymo modulyje, Vilniaus servisai keičia apd skysti/filtrą ir gūžčioja pečiais.

davidas51 2016-11-23 13:46

Citata:

Pradžioje rašė Indigof (Post 450544)
Kol neįšilęs variklis, nestipriai spaudžiant akseleratorių plaukioja apsukos? Garsas užimo atsiranda persimetus bėgiui į aukštesnį 1000-1400 RPM diapozone? Ar yra užlaikymas bėgio po kurio seka grubokas permetimas(ne smūgis)?

Klausiu, nes pas mane lygiai tokios pat bėdos kurias aprašei, plius tai ką parašiau klausimuose. Internetas sako, kad problema elektrohidrauliniame valdymo modulyje, Vilniaus servisai keičia apd skysti/filtrą ir gūžčioja pečiais.

Saltam varikliui begejantis jokiu apsuku plaukiojimo nera. Kartais apsukos pasokineja kai vaziuoji tolygiai 50-60km/h greiciu, bet retai. Uzimas buna ant salto variklio kai atleidi gaza ir riedi, paspaudus pedala garso nelieka, pasilus varikliui ir riedint nebelieka. Deze nesmugiuoja, meta begius svelniai tiek silta tiek salta.

zyva 2016-11-23 14:26

Citata:

Pradžioje rašė Indigof (Post 450544)
Kol neįšilęs variklis, nestipriai spaudžiant akseleratorių plaukioja apsukos? Garsas užimo atsiranda persimetus bėgiui į aukštesnį 1000-1400 RPM diapozone? Ar yra užlaikymas bėgio po kurio seka grubokas permetimas(ne smūgis)?

Klausiu, nes pas mane lygiai tokios pat bėdos kurias aprašei, plius tai ką parašiau klausimuose. Internetas sako, kad problema elektrohidrauliniame valdymo modulyje, Vilniaus servisai keičia apd skysti/filtrą ir gūžčioja pečiais.

Dėl užimo garso turėjau ir aš tokią bėda, kad persimetus į aukštesnį bėgį ir nukritus apsukoms iki 1000-1400 rpm girdėdavosi užimas. Problema dingo kai įsidėjau originalų oro filtrą.

Indigof 2016-12-08 16:07

APD problemos: plaukioja apsukos/siurkstus downshiftai
 
Sveiki, kuris laikas bandau išspręst problemą savo W211. Rodos jau išskaičiau visus internetus ir problema išsiaiškinau, tačiau skirtingi servisai siūlo daryti skirtingus dalykus. Mano įtarimu problema slypi ČIA, bet servisai sako kitaip ir siūlo A. Nuiminėti dėžę ir keisti Hidrotransformatorių B. Keisti dėžę C. Keisti ATF. Ką darytumėt mano atveju ir tuo pačiu gal žinot patikimą APD servisą kuris problemas spręs ne atmetimo būdu.

W211 2003 320CDI 150KW 772.6

Dėžės apsukų plaukiojimas, šiurkštūs downshiftai.

Kas vyksta: Švelniai spaudžiant akseleratorių, jausmas, kad per anksti permeta aukštesnę pavarą. Iš 2 į 3 ir iš 3 į 4 permetus bėgi, apsukos stoja ties 1.0-1.1k. Permetus bėgį pasigirsta šiurkštus garsas. Važiuojant ant D 1.5-1.8k diapozone plaukioja apsukos, jaučiasi nežymus tampymas.

Sąlygos: Pasireiškia esant šaltam varikliui, problemos dingsta varikliui pasiekus darbinę temperatūrą.

Kas daryta: Per pirmajį apsilankymą servise Verkių g. 50 dapylė ATF litrą. Situacijai nepasikeitus, jie pasiūlė nurinkt apačią bei pažiūrėti ATF konsistencija. Nurinkus apačią, pasakė, kad dabartinis ATF filtras yra suspaustas, pasiūlė pakeisti ATF filtrą bei kažkokią ivorę(?). Atlikus darbus simptomai sušvelnėjo, tačiau problema vis dar yra.

vampyras 2016-12-08 16:22

Tampymas sakyciau del hidrotransformatoriaus, ji gali su staru isjungti patikrinimui.
Del ankstyvo perjungimo, reiktu adaptacijas nusiskaityti, nunulinti, ramiai vazinejant leisti adaptuotis, ir sulyginti.
Vel patikrinti elektros jungti, ar nera tepalo.

Tomuliss 2017-02-02 20:08

Sveiki

Mb w211 e320 cdi 2003 150kw kol salta pulsuoja ir atleidus gaza irgi pulsuoja, bet dar stipriau, kai susila problemos dingsta, ar tai kiek as suprantu hidrotransformatorius, ir tepalu keitimas jau nebepades?

dar jauciama vibracija, bet galvoju jog tai pagalves

video kuri pats nufilmavau : https://www.youtube.com/watch?v=JXx6...ature=youtu.be

Begius meto svelniai, be jokiu smugiu

Trauka gera, klaidu nera, nei variklio ar greiciu dezes skyriuje, gyvu parametru kolkas neziurejau

Robertas1993 2017-02-02 21:08

Citata:

Pradžioje rašė Tomuliss (Post 460214)
Sveiki

Mb w211 e320 cdi 2003 150kw kol salta pulsuoja ir atleidus gaza irgi pulsuoja, bet dar stipriau, kai susila problemos dingsta, ar tai kiek as suprantu hidrotransformatorius, ir tepalu keitimas jau nebepades?

dar jauciama vibracija, bet galvoju jog tai pagalves

video kuri pats nufilmavau : https://www.youtube.com/watch?v=JXx6...ature=youtu.be

Begius meto svelniai, be jokiu smugiu

Trauka gera, klaidu nera, nei variklio ar greiciu dezes skyriuje, gyvu parametru kolkas neziurejau

tepalus pasikeisk su filtru ir karterio tarpine :) pas tave dar tik pradzia pas man tai stiprau pulsuodavo vaziuojant esant saltam varikliui :) po keitimo viskas tvarkoj, jokiu pulsavimu :)

Rawwslt 2017-02-02 21:25

Bijau, kad gali nepadeti naujas skystis.

Robertas1993 2017-02-02 21:32

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 460232)
Bijau, kad gali nepadeti naujas skystis.

pades, man buvo ziauresnes bedos nei jo, ir siaip pas mane tai beleka darydavo deze, kartais esant D rezime deze sugalvoja imest i neutralia nors begiu svirtis yra D rezime :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.