MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   LPG vs CNG vs Dyzelis vs Benzas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=16063)

pucenas 2015-02-18 18:56

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 378979)
Aš važiuoju su dyzeliu, bet esu už benza :lithuania:

Iš esmės manau, kad tie kas sudeda dujas i apynaujes masinas ti aiskiai parodo, kad nusipirko ne pagal savo kisene automobili. Nu juokinga is sono. O kai dujas deda is taupumo i senus lauzus (neisizeiskit, cia tiesiog pavadinimas), tai problemos nematau. Nepazystu nei vieno zmogaus, kuris pirktu nauja masina ir detu i ja dujas, bet zinau labai daug, kai uz paskutinius centus perka didelio litrazo masinas BMW, MB S klase ir panasiai ir po to deda dujas nes realiai neturi centu pilt benzui, tai man tokie viekejai kelia juoka :)

Tikra tiesa. As irgi siuo metu vazineju su dyzeliu (senieji forumieciai zino kodel) bet nekenciu jo kaskart isedes :( bet... Taciau sendien gavau pasiulyma pereitii kita darba. Tai jai ten situacija bus kitokia keisiu savo graba i benzini i graba ;) bet visumoi as ir uz dujas :)

Apple 2015-02-18 18:58

Kaunieciai saugokites, duobiu mieste vel padauges :D

pucenas 2015-02-18 19:00

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 378987)
Kaunieciai saugokites, duobiu mieste vel padauges :D

Apple, bet vilniui gal sumazes :)

vytis 2015-02-18 19:04

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 378984)
Rafis tave degalinej apspjaus :lithuania:
Kai dujos dedamos i ekonomines klases automobilius - tai yra sveikintina, nes zmogus tikrai taupo, neturi saibu ir t.t. Bet kai dujas deda i apynaujus PREMIUM klases limuzinus, tai yra KLOUNADA. Prestizas ir taupumas neturi tiesioginio salycio tasko. VIetoj to, kad ismesi 20-25k ant 221, tai paaukok 10k EUR vaikų namams ir nusipirk auto uz 10k EUR. nu apie ka mes kalbam :)

Skirkit prestizinius automobilius nuo pilkos mases.

Nei vienam nauja S klase nusipirkusiam asmeniui tokia mintis i galva net neateina :) jei kam nors uzduociau toki klausima tai mane durnium palaikytu, o pazystu tokiu ne 1 ir ne 2. Dujas deda realiai tik tiek, kurie tikrai neturi pinigu ir nepazystu nei vieno, kuris turedamas normaliai saibu isidejo dujas. Jei is 100 000 vienas toks ir yra tai isimtis tik patvirtina taisykle :)

P.S. bet pries dujas neturiu nieko pries :lithuania:

man w221 kainuos apie 20-25 k $ ,kadangi ji pirksiu ne lietuvoj . o del taupymo tu klysti ,pas mus g55 ,nauji land crusiseriai vaziuoja su dujom ,kuriu savininkai pinigu turi gerokai daugiau nei vargsai lietuviai . tiesiog kitoks poziuris i visa tai . kaip manai kodel w221 kebule buvo isleistas s400 hybrid variantas?

Apple 2015-02-18 19:07

Citata:

Pradžioje rašė vytis (Post 378989)
man w221 kainuos apie 20-25 k $ ,kadangi ji pirksiu ne lietuvoj . o del taupymo tu klysti ,pas mus g55 ,nauji land crusiseriai vaziuoja su dujom ,kuriu savininkai pinigu turi gerokai daugiau nei vargsai lietuviai . tiesiog kitoks poziuris i visa tai . kaip manai kodel w221 kebule buvo isleistas s400 hybrid variantas?

S400 hybrid buvo isleistas tikrai ne tam kad i ji dujas sumontuoti :) hybrid ir dujos du skirtingi dalykai.

Geriau pasakyk, kodel E klase yra CNG o S klases nera?

Ricard 2015-02-18 19:20

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 378984)
Rafis tave degalinej apspjaus :lithuania:
Kai dujos dedamos i ekonomines klases automobilius - tai yra sveikintina, nes zmogus tikrai taupo, neturi saibu ir t.t. Bet kai dujas deda i apynaujus PREMIUM klases limuzinus, tai yra KLOUNADA. Prestizas ir taupumas neturi tiesioginio salycio tasko. VIetoj to, kad ismesi 20-25k ant 221, tai paaukok 10k EUR vaikų namams ir nusipirk auto uz 10k EUR. nu apie ka mes kalbam :)

Skirkit prestizinius automobilius nuo pilkos mases.

Nei vienam nauja S klase nusipirkusiam asmeniui tokia mintis i galva net neateina :) jei kam nors uzduociau toki klausima tai mane durnium palaikytu, o pazystu tokiu ne 1 ir ne 2. Dujas deda realiai tik tiek, kurie tikrai neturi pinigu ir nepazystu nei vieno, kuris turedamas normaliai saibu isidejo dujas. Jei is 100 000 vienas toks ir yra tai isimtis tik patvirtina taisykle :)

P.S. bet pries dujas neturiu nieko pries :lithuania:

pritariu

Hunter 2015-02-18 19:21

O kaip jums reali situacija renkantis uz tuos pacius pinigus tiek i kuro baka tiek uz masina (+-1L dyzelio ar +-2L duju nieko nekeicia), automobilio islaikymo ale airmatic prasau nekisti. Tiesa palyginimas butu lieciantis senas masinas (is mano patirties)
w210 2.7cdi arba 3.2cdi (9-11L dyzelio)
ar
w220 3.2 arba 4.3 arba 5.0 benzas/dujos (17-20L duju +1L benzo)

Apple 2015-02-18 19:24

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 378995)
O kaip jums reali situacija renkantis uz tuos pacius pinigus tiek i kuro baka tiek uz masina (+-1L dyzelio ar +-2L duju nieko nekeicia), automobilio islaikymo ale airmatic prasau nekisti. Tiesa palyginimas butu lieciantis senas masinas (is mano patirties)
w210 2.7cdi arba 3.2cdi (9-11L dyzelio)
ar
w220 3.2 arba 4.3 arba 5.0 benzas/dujos (17-20L duju +1L benzo)

nesupratau klausimo - perfrazuok aiskiai :)

Hunter 2015-02-18 19:25

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 378996)
nesupratau klausimo - perfrazuok aiskiai :)

Pasirinkimas buvo tarp tokiu masinu w210 su tais motorais ir w220 su tais. Nes pinigine israiska tiek masinos kainos tiek kuro sanaudu ta pati

Apple 2015-02-18 19:29

as neturiu nieko pries dujas i sena masina. As turiu pries naujas ar apynaujes limuzinos klases ar prabangias :)

Ir niekur niekada nesakiau, kad dujos yra blogai, jos yra gerai jei montuojamos i tinkama automobili.

Beje 320 dyzelis yra labai panasu kaip ir 500 dujos. Bet jei reiktu rinktis pvz w211, tai imciau 420 CDI ir vietoj duju ideciau chip :daro:
Ir rukytumet su savo 5litriais :D pilciau maziau nei i benza, bet siek tiek brangiau nei dujos.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.