MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W204 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=209)
-   -   ABS ESP inoperative w204 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=25284)

LaimisMB 2018-12-30 17:11

ABS ESP inoperative w204
 
Sveiki :wave:

Zodziu prasidejo viskas nuo gero "uzstabdymo" kai bande pakist masina, po stabdymo, ar netgi jo metu, iskart uzsidege ABS ESP Inoperative, grizes namo per Delphi istryniau klaida (ABS galinis kairys sensorius) ir vel viskas buvo kaip niekur nieko, pasirode keista.. Po poros menesiu panasi situacija, vel stiprus stabdymas ir vel ABS ESP Inoperative, bet sikart nebegalejau istrint klaidos. Iskart mintys buvo apie ABS sensoriu, patikrinau Real-time visi ratai sukasi, apart galinio kairiojo, tad pakeiciau sensoriu i nauja. Istryniau klaida, pavaziavus siek tiek ir pastabdzius svelniai, jauciasi tarsi ABS musa i pedala, klaida vel atsiranda..

Ir dabar prieinam prie klausimo, ABS ziedas? Kaip sunku ji pakeist jei tai jis?

Iskart sorry, kad tiek prirasiau, bet cia tik kad geriau suprast :aciu:

:wavecry:

vampyras 2018-12-30 18:17

taip abs ziedas. tos pacios bedos kaip pas w211 modelius. tiksliau po 10 metu jie kartais nupuna ir nieko nepadarysi :)

Rawwslt 2018-12-30 23:45

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 512628)
taip abs ziedas. tos pacios bedos kaip pas w211 modelius. tiksliau po 10 metu jie kartais nupuna ir nieko nepadarysi :)

Ne to klausia! Klausia kaip sunku ji pakeisti?

vampyras 2018-12-31 06:53

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 512642)
Ne to klausia! Klausia kaip sunku ji pakeisti?

Ups :xx::xx::xx::xx:

savana 2021-12-03 15:58

laba,

pas mane šiandien pastabdžius stipriau užsidegė abs, esp inoperative.. paskaitinėjau kad abs blokas gali būti. Kiek tas remontas gali kainuoti?..
restartinu variklį.. lemputės - šauktukas, abs ir variklio užgesta.. pradedu važiuoti pyst ir vėl šviečis tai šauktukae su abs.. kartais variklio čekas užsidega..🙉

amerika 2021-12-03 19:58

Citata:

Pradžioje rašė savana (Post 544361)
laba,

pas mane šiandien pastabdžius stipriau užsidegė abs, esp inoperative.. paskaitinėjau kad abs blokas gali būti. Kiek tas remontas gali kainuoti?..
restartinu variklį.. lemputės - šauktukas, abs ir variklio užgesta.. pradedu važiuoti pyst ir vėl šviečis tai šauktukae su abs.. kartais variklio čekas užsidega..🙉

na jei su burtininku pagalba remontuosi. tai biudzetas neapibreztas,reikia. star. pajungti ir pasiziureti kur problema....bet pinigai tavo. ,spresti tau.

Somesword 2021-12-03 21:07

Citata:

Pradžioje rašė savana (Post 544361)
laba,

pas mane šiandien pastabdžius stipriau užsidegė abs, esp inoperative.. paskaitinėjau kad abs blokas gali būti. Kiek tas remontas gali kainuoti?..
restartinu variklį.. lemputės - šauktukas, abs ir variklio užgesta.. pradedu važiuoti pyst ir vėl šviečis tai šauktukae su abs.. kartais variklio čekas užsidega..🙉

skambink man, sutarsim atvaziuosi pasakysiu kas ir kiek kainuos.

savana 2021-12-04 10:41

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 544374)
skambink man, sutarsim atvaziuosi pasakysiu kas ir kiek kainuos.

parašyk nr :)
o klaidas šias parodė per testavimą.
5001; 5944; 5945.
po testavimo dar byvi užsidegė įspėjimai. Po to pastovėjau, užsivedžiau ir nebeįsijungia įspėjimų (šauktukų, abs, variklio čekas).

Somesword 2021-12-04 18:47

numeris parasytas gan aiskiai.

savana 2021-12-05 10:27

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 544405)
numeris parasytas gan aiskiai.

ohh nemačiau tų after postų :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.