MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Kur remontuojat savo MB (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11847)

vanix 2013-03-07 09:18

Kur remontuojat savo MB
 
Sveiki,
kur remontuojat savo mb pakaba? Kokia vieta Vilniuje galetumet rekomenduot kaip gera servisa? Vakar apsilankiau mbworkshop.lt, galvojau pas mane viskas ok pakaboj, rado visa sarasa kas jau ant ribos. Ir kaina nemenka paskaiciavo. Paklausinejau forumieciu lyg ir sako neverta ten permoket, bet man jis patogus, nes salia mano namu yra ir visus darbus padarytu vienoj vietoj per viena diena. Nes apart pakabos reikia dar reduktoriaus tarpines pasikeist, bei dar keleta trukumu pasalint. Taigi laukiu nuomoniu :)

Gadget 2013-03-07 09:56

Seip jei netingi vaziuoti- Sirvintose gerai daro, dedes servisas.

http://118.lt/imones/algimanto-radio...rvisas/7717052

As tvarkausi tik pas juos.

Karolis 2013-03-07 10:12

Stop servisas. Kalvariju gatveje, as stengiuosi visada tik ten vaziuoti. (patariu vaziuoti sia savaite jei vaziuosi)

Hunter 2013-03-07 22:11

Rajono kaimynas atsidares prie namu servisa tvarko pakabas, ir siap viska aptarnauja, nebrangininkas, darbo nebijo, nuo markes ir modelio darbu kaina nelabai priklauso (prisimenant CLS tema rusijoje).
Kam reikes galesiu per PM duoti kontakta
Rajonas butu netoli N.Vilnios

Tomskis 2013-03-07 22:14

atvaryk i Rudamina, tau per valanda visa prieki perrinks :) issikratyk pakaba kur nors, susipirk dalis, atvaryk sestadieni, sekmadieni, pakeisim. uz puse serviso kainos. Parasyk ka tau reik pakeist, parasysiu darbu kaina, galiu ir dalim nuolaida padaryt

Kolibris 2013-03-07 23:08

O kur Vilniuj geriausia pakaba prasikratyt? aisku kaina irgi idomu :)

vanix 2013-03-08 01:10

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 258920)
atvaryk i Rudamina, tau per valanda visa prieki perrinks :) issikratyk pakaba kur nors, susipirk dalis, atvaryk sestadieni, sekmadieni, pakeisim. uz puse serviso kainos. Parasyk ka tau reik pakeist, parasysiu darbu kaina, galiu ir dalim nuolaida padaryt

nesitikejau, kad cia tiek daug pasiulymu bus kur remontuot :D
dekui, bet jau uzsirasiau siandien is ryto pas Apple rekomenduota meistra, sake irgi nebrangininkas ir tikrai gerai daro, tikiuos taip ir yra.
woodooo, bandziau pagal tavo duota kontakta skambint, bet nepavyko, na bet tiek to, kada nors kita karta :)

Cia as rudeni buvau uzsukes i Rimo servisa paziuret pakaba, prasiau kad kaip reikiant pakratytu ten viska, nerado nieko :D nu as taip ir vazinejau iki dabar galvodamas kad viskas idealu ten, bet ko tais jauciasi vis delto, kad kazhkas ten turi laisvumo. Kai kurias vietas, kurias mbworkshop man parode nesuprantu kaip galejo Rimo hebra nepamatyt, nes ten akivaizdu ne per tukstanti km taip susidevejo ar kiek as ten pravaziuot spejau po apsilankimo pas juos.. O mbworkshop'as uz viena darbo diena paskaiciavo daugiau shtukos litu uz darba, tai cia taip suprantu kaip silberyje ar net daugiau? :crazy:

Markko 2013-03-08 10:13

Kestas paskutiniu metu totaliai su kainom nedraugauja,kai sugedo spyna w210 atvarius su traliuku pasake be 1000 neisuksiu..Nuvariau i silberi,450 lt.

Tomskis 2013-03-10 22:04

Citata:

Pradžioje rašė Karolis (Post 258741)
Stop servisas. Kalvariju gatveje, as stengiuosi visada tik ten vaziuoti. (patariu vaziuoti sia savaite jei vaziuosi)

biski prikelsiu tema, pazejau kainininka sito serviso, eina na kainikes, vandens pompos keitimas 240-360 lt, ausinimo skyscio keitimas 45-90lt :D, reduktoriaus keitimas 360-450lt, stabdziu disko keitimas 1vnt. 60-90lt, galiniu kaladeliu keitimas 120lt :D jau visko nebevardinsiu, bet taip ir tampama milijonieriais :)

augi$ 2013-03-10 23:01

Manau jei arti namu tai stukos litu negaila permoket:))) Nuo situ mbvorksoperiu tai laikysiuos kuo atokiau..uzteko kazkada del airmatiko siaip uzvaziavau paklausti(leido liniuote) ir kai pradejo man ten burti tirscius apie airmatika ir kokie jie specai tai mintyse pasiunciau kuo toliau. bet stuka sen ar ten ko del mylimos auto nepadarysi:)...mana apie rimo servisa tik geri atsieliepimai.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.