MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   E320 cdi, Kertasi priekinis ratas . (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19217)

Maks001 2016-11-10 09:37

E320 cdi, Kertasi priekinis ratas .
 
Sveiki

Norėčiau paklausti galbūt kas nors buvo susidūręs su rato blokavimo problema.
Situacija tokia jog atėjus žiemai praslystant galiniams ratams užsikerta priekinis vairuotojo puses ratas , tada atleidus šiek tiek gazo pedala jis atsiblokuoja ir galima važiuot toliau , ne kiekvieną kartą jis kertasi bet pasitaiko dažnai . Klaidų kaip ir stabdžių sistemoje nemeta . Visi greičio davikliai veikia t.y. buvo daroma diagnostika .

Robertas1993 2016-11-10 10:12

Gal cia taip esp dirba, pas mane isvis esp nedirba o slysta sonu kaip reikalas :)

amerika 2016-11-10 13:07

sakyčiau cilindriukas kertasi....

Maks001 2016-11-10 13:23

O tada neturėtų kirstis ir stabdant jeigu cilindriukas ?

iDracus 2016-11-10 13:37

Žiniuoniai, jus žiniuoniai. Mercas jums čia ne Golfas. Kokie nafig cilindriukai. Taip, gali būti, kad skersuojasi ir stringa. O ar "nedašilo", kad problema gali būti ESP bloke. Jeigu pas tave bloko versija 4, vadinasi prasidėjo problemos su bloku. Štsai tau ir neveikia ESP. Krc, striginėti pradėjo vienas iš klapanų, ko pasekoje ir prasidėjo problemos su stabdžiais.

Beje parašyk koks auto kilometražas ir koks ESP bloko numeris. Jeigu gale skaičiukas 5, tada gali būti problema ir kitur.

P.S. dar gali būti problema su to rato, kuris blogai veikia ABS žiedu. Jie mėgsta surudyti, aptrupėti ir tada prasideda visas ant panelio lempučių maskaradas :blush:

Citata:

Pradžioje rašė Maks001 (Post 448829)
O tada neturėtų kirstis ir stabdant jeigu cilindriukas ?


barbynka 2017-11-19 20:43

Citata:

Pradžioje rašė Maks001 (Post 448799)
Sveiki

Norėčiau paklausti galbūt kas nors buvo susidūręs su rato blokavimo problema.
Situacija tokia jog atėjus žiemai praslystant galiniams ratams užsikerta priekinis vairuotojo puses ratas , tada atleidus šiek tiek gazo pedala jis atsiblokuoja ir galima važiuot toliau , ne kiekvieną kartą jis kertasi bet pasitaiko dažnai . Klaidų kaip ir stabdžių sistemoje nemeta . Visi greičio davikliai veikia t.y. buvo daroma diagnostika .

Sveikas,ar susitvarkei kas buvo?

barbynka 2017-12-01 20:10

Citata:

Pradžioje rašė iDracus (Post 448831)
Žiniuoniai, jus žiniuoniai. Mercas jums čia ne Golfas. Kokie nafig cilindriukai. Taip, gali būti, kad skersuojasi ir stringa. O ar "nedašilo", kad problema gali būti ESP bloke. Jeigu pas tave bloko versija 4, vadinasi prasidėjo problemos su bloku. Štsai tau ir neveikia ESP. Krc, striginėti pradėjo vienas iš klapanų, ko pasekoje ir prasidėjo problemos su stabdžiais.

Beje parašyk koks auto kilometražas ir koks ESP bloko numeris. Jeigu gale skaičiukas 5, tada gali būti problema ir kitur.

P.S. dar gali būti problema su to rato, kuris blogai veikia ABS žiedu. Jie mėgsta surudyti, aptrupėti ir tada prasideda visas ant panelio lempučių maskaradas :blush:

pas mane ir tokia pat problema mano esp kodas 0335454032 tai kokia cia pas mane versija,bandziau pakeisti kita esp vistiek tas pats nzn ka toliau kas geletu sutvarkyt si reikala

Darinis 2017-12-01 20:33

Citata:

Pradžioje rašė barbynka (Post 486481)
pas mane ir tokia pat problema mano esp kodas 0335454032 tai kokia cia pas mane versija,bandziau pakeisti kita esp vistiek tas pats nzn ka toliau kas geletu sutvarkyt si reikala

Pradziai bandyk kas pigiausia issimankstink ar bent jau pasitikrink ar visi stabdziu suportai tvarkingai veikia

vampyras 2017-12-01 20:37

automobilis turi neuriginaliai ideta kabli?

Robertas1993 2017-12-01 20:41

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 486486)
automobilis turi neuriginaliai ideta kabli?

vat idomu, kuom kablys susijes su esp? :) siaip idomu, o gal ir praverstu jusu info, nes mastau irgi neuzilgo det kabli aisku originalu nuo w211 :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.