MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 E220 2003 sunkiai sukasi vairas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20318)

Arturas 2017-07-18 07:21

W211 E220 2003 sunkiai sukasi vairas
 
Sveiki,

vakar įsigytas W211 E220 110kw 2003m.

Anot pardavėjo, neseniai pakeistas SBC blokas. Pastebėjau, kad gana sunkiai sukasi vairas.

Ar šiame modelyje SBC turi įtakos vairo sukimosi sunkumui ar ieškoti bėdos vairo kolonėlėje? Ar W211 vairas ir turi būti sunkus?

as33 2017-07-18 09:15

Citata:

Pradžioje rašė Arturas (Post 477077)
Sveiki,

vakar įsigytas W211 E220 110kw 2003m.

Anot pardavėjo, neseniai pakeistas SBC blokas. Pastebėjau, kad gana sunkiai sukasi vairas.

Ar šiame modelyje SBC turi įtakos vairo sukimosi sunkumui ar ieškoti bėdos vairo kolonėlėje? Ar W211 vairas ir turi būti sunkus?

Pas mane nuo pirkimo irgi sunkiai sukasi, jau 2metai taip, buvau mersanoje, sake taip turi butii, tipo nuo komplektacijos priklauso, bet nzn tiksliai

vaidase 2017-07-18 13:00

Nemanau kad nuo komplektacijos priklauso vairas sunkiai ar lengvai suksis. Bet pakeitus sbc gali atsirasti sunkumas vairo sukime. Saukau gali Nes man taip buvo. Uzlinko blokas sbc,pakeite kitu, nes neva jis buvo neremontuojamas ir po keitimo bloko kitu vairas sukosi lyg butu dinges stiprintuvas, pakeitus sbc atgal y gimtajy, viskas ok vairas sukasi vienu pirstu. Taip kad nenustebciau jog buvo ydetas kitas sbc ir jis arba netinka arba nepriristas prie tavo auto. Na cia apie pririsima daugiau elektrikai pasakytu nes as tik girdejau kad reik pririst

Salival 2017-07-18 14:07

Dar gali buti, kad daviklis grybauja. Kuris reaguoja i greiti ir pagal tai sprendzia ant kiek sunkiai/lengvai turi suktis vairas. Bent jau zinau, kad yra panasus dalykas, tik nzn nuo kelintu metu ejo ir kaip tiksliai vadinasi. Pataisykite, jeigu klystu :)

as33 2017-07-18 15:16

Citata:

Pradžioje rašė vaidase (Post 477098)
Nemanau kad nuo komplektacijos priklauso vairas sunkiai ar lengvai suksis. Bet pakeitus sbc gali atsirasti sunkumas vairo sukime. Saukau gali Nes man taip buvo. Uzlinko blokas sbc,pakeite kitu, nes neva jis buvo neremontuojamas ir po keitimo bloko kitu vairas sukosi lyg butu dinges stiprintuvas, pakeitus sbc atgal y gimtajy, viskas ok vairas sukasi vienu pirstu. Taip kad nenustebciau jog buvo ydetas kitas sbc ir jis arba netinka arba nepriristas prie tavo auto. Na cia apie pririsima daugiau elektrikai pasakytu nes as tik girdejau kad reik pririst

nu pas mane nera kad sunkiai suktusi, bet ir su vienu pirstu nepasukinesi kaip ant kitu :)

Arturas 2017-07-18 16:43

Reiškia problema tikrai bus SBC bloke. Nes jis keistas prieš 2000km, ir beje SilberAuto. Šiandien Silberis man el.paštu pagal nusiųstą VIN kodą tai patvirtino.

Ką parekomenduotumėte daryti?

Darius 2017-07-18 18:00

Atgal į silberį ir tegu tvarko ką pridarė.

vaidase 2017-07-18 22:12

Va tau ir silberis. Tai ant star diagnostika padarius turi pasakyt tinka tau tas naujai pakeistas sbc ar ne. Mano atveju vieni elektrikai ydejo sbc is sroto nupirke ale tai tai gera ir tinkanty mano auto.po ydejimo vairas kaip minejau sunkiai sukosi, tada pajudu pas kita elektrika, tas pajungia star sako tavo sbc netinkamas auto. Deda buvusy gimta paremontave kazka ir viskas eina ir vairas sukasi

gdz1111 2017-07-19 11:20

As irgi pastebejau, kad nuo pirkimo sunkokai sukasi manevruojant aiskteleje. Ryte atejus, kokius kelis manevrus lengvai sukasi, paskui pasunkeja. Diagnose nieko nerodo.
Lyginu su 202, ten vienu pirstu sukioju, o 211 jau reik keliu pirstu :xx:. Gal vairo kolonele jau pagyvenusi?

as33 2017-07-19 22:26

Citata:

Pradžioje rašė gdz1111 (Post 477145)
As irgi pastebejau, kad nuo pirkimo sunkokai sukasi manevruojant aiskteleje. Ryte atejus, kokius kelis manevrus lengvai sukasi, paskui pasunkeja. Diagnose nieko nerodo.
Lyginu su 202, ten vienu pirstu sukioju, o 211 jau reik keliu pirstu :xx:. Gal vairo kolonele jau pagyvenusi?

tai va idomu ir man, bet kol jokiu pasaliniu garsu nesigirdi tai ir kacioju bica :D merginom parkuojantis biski sunkiau :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.