MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Mb 220cdi turbinos problema (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17256)

bumaris 2015-10-08 18:54

Mb 220cdi turbinos problema
 
Sveiki,

Problema su turbina. Mb 220cdi 2004m.

Vaziuojant dingo trauka, uzsidege lempuste kad kazkas su varikliu. Sustojau pagazavau, toks jausmas kad turbina neveikia. Veliau uzvedus vel veikia bet kazkiek pavaziuoji vel atsijungia turbina. Toks dar pastebejimas, kad uzvedus pagazuojant visos oro slangos (kai veikia turbina) labai issitempia. Tiesa nezinau ar taip turi but.

Pazystamas (megejas) pajunge prie diagnostikos, tai pasake tik tiek kad nepaka oro turbai.

Buvau nusiemes oro filtra, kad prieiciau prie turbinos. Tai ten tokia kaip svirtis pries turbina yra. Uzvedus ta svirtis nukrenta zemyn, o gazuojant nejuda. Tevukas senesni modeli turi su 2.7 motoru tai ten taip pat ta svirtis yra tai gazuojant ji vaiksto.

Tai as manau jog gal ji kalta, tinkamai nevaikscioja, tai atsidaro iki galo (paaiskintu kad slangos labai pucias) tai uzsidaro ir neveikia turbina....

Kaip manot ar teisingi mano pastebejimai? Gal ta svirti valdo elektra ir ten kas sugedo? Ar mechaniskai kas viduj nevaiksto?

Is anksto aciu uz atsakymus

rocky 2015-10-08 19:23

Citata:

Pradžioje rašė bumaris (Post 404813)
Sveiki,

Problema su turbina. Mb 220cdi 2004m.

Vaziuojant dingo trauka, uzsidege lempuste kad kazkas su varikliu. Sustojau pagazavau, toks jausmas kad turbina neveikia. Veliau uzvedus vel veikia bet kazkiek pavaziuoji vel atsijungia turbina. Toks dar pastebejimas, kad uzvedus pagazuojant visos oro slangos (kai veikia turbina) labai issitempia. Tiesa nezinau ar taip turi but.

Pazystamas (megejas) pajunge prie diagnostikos, tai pasake tik tiek kad nepaka oro turbai.

Buvau nusiemes oro filtra, kad prieiciau prie turbinos. Tai ten tokia kaip svirtis pries turbina yra. Uzvedus ta svirtis nukrenta zemyn, o gazuojant nejuda. Tevukas senesni modeli turi su 2.7 motoru tai ten taip pat ta svirtis yra tai gazuojant ji vaiksto.

Tai as manau jog gal ji kalta, tinkamai nevaikscioja, tai atsidaro iki galo (paaiskintu kad slangos labai pucias) tai uzsidaro ir neveikia turbina....

Kaip manot ar teisingi mano pastebejimai? Gal ta svirti valdo elektra ir ten kas sugedo? Ar mechaniskai kas viduj nevaiksto?

Is anksto aciu uz atsakymus

Greiciausiai turbinos geometrija arba elektromagnetinis netrauko jau tos svirteles, arba vakumai kiauri :)

giedriuz077 2015-10-08 19:59

Jei nusileidzia vadinasi vakumas yra, galbut problemos su vakuminiu valdymu, arba stringa geometrija. Pamegink su ranka ar atsuktuvu ta kojele prie turbinos pajudint, patikrint ar be strigimu vaiksto.

Paklydes 2015-10-09 09:41

Turbinos elektrinis valdymas streikuoja. Juoda dėžutė prie turbos kuri traukioja kojelę.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.