MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Ieskau igo8 soft'o (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7365)

mikis 2011-06-10 19:23

Ieskau igo8 soft'o
 
Gal kas zino is kur galim parsipusti igo8 soft'o ? radau kur parsisiusti mapus themesus ir kita staffa :) bet pacio igo nerandu.
aciu

yamato 2011-06-10 19:41

kurios tiksliai reikia versijos? naudoju 8,3 igo my way :) yra linkomanijoje parsisiųsti ;)

mikis 2011-06-10 20:18

na kad linkomanijoj mapus radau
o kokios reikia nznau :)) geriau jauciu kuo naujesne

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 151541)
kurios tiksliai reikia versijos? naudoju 8,3 igo my way :) yra linkomanijoje parsisiųsti ;)


yamato 2011-06-10 20:20

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 151552)
na kad linkomanijoj mapus radau
o kokios reikia nznau :)) geriau jauciu kuo naujesne

man pačiam patogesnė 8,3 nei 8,4 ar dar ten kokios yra ;) 8,4 su mano htc nedraugavo, tai gal dėl to 8,3 labiau patinka :D

kokiam prietaisui tau reikia? telefonui kokiam ar kam? pabandysiu pagelbėti :)

dabar va prieš kokią val kaip tik perrašiau iš android 2.3.2 į windows mobile 6,5 htc hd2, nes androidas kažkoks gan nestabilus buvo, laukt teks geresnio, stabilesnio :) ir baterija visai nelaikė...
tai va, irgi vėl per naują susimečiau 8.3 ;) puikiai veikia ji man :geda:

mikis 2011-06-10 20:25

tika uzmeciau aky vel i linkomanija kazkoki siunciu, tiksliau keleta ju :) bet ka jie 100mb sveria :?
galvojau gal daugiau turetu :) na cia kazkoki atsisiunciau is kitaicu X-gps -s500a :) ir grybauja jis man tai noriu persimesti igo..

beja tau kai perasinejai softa per usb ar per kortele? cia dedasi pas mane microSD o as tokios neturiu :) ar galim per usb sumesti failus? neburbuliuos jis man ?


Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 151554)
man pačiam patogesnė 8,3 nei 8,4 ar dar ten kokios yra ;) 8,4 su mano htc nedraugavo, tai gal dėl to 8,3 labiau patinka :D

kokiam prietaisui tau reikia? telefonui kokiam ar kam? pabandysiu pagelbėti :)

dabar va prieš kokią val kaip tik perrašiau iš android 2.3.2 į windows mobile 6,5 htc hd2, nes androidas kažkoks gan nestabilus buvo, laukt teks geresnio, stabilesnio :) ir baterija visai nelaikė...
tai va, irgi vėl per naują susimečiau 8.3 ;) puikiai veikia ji man :geda:


yamato 2011-06-10 20:28

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 151557)
tika uzmeciau aky vel i linkomanija kazkoki siunciu, tiksliau keleta ju :) bet ka jie 100mb sveria :?
galvojau gal daugiau turetu :) na cia kazkoki atsisiunciau is kitaicu X-gps -s500a :) ir grybauja jis man tai noriu persimesti igo..

beja tau kai perasinejai softa per usb ar per kortele? cia dedasi pas mane microSD o as tokios neturiu :) ar galim per usb sumesti failus? neburbuliuos jis man ?

na pas mane setupas yra microSD kortelėje, įsirašo į pagrindinę atmintį viskas, bet kiek ten naršiau, tai visos nuorods į atminties kortelę, žemėlapiai taip pat kortelėj ;)

pas mane berods pati programa ~157mb užima :)

visos europos žemėlapiai ~2gb ;)

mikis 2011-06-10 20:37

na siunciuosi ziuresim kas ten ir kaip.. :/
jo su zemelapiais linksma, lietuvos 6mb :) o uk 180mb :D skirtumo nera

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 151559)
na pas mane setupas yra microSD kortelėje, įsirašo į pagrindinę atmintį viskas, bet kiek ten naršiau, tai visos nuorods į atminties kortelę, žemėlapiai taip pat kortelėj ;)

pas mane berods pati programa ~157mb užima :)

visos europos žemėlapiai ~2gb ;)


yamato 2011-06-10 20:48

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 151567)
na siunciuosi ziuresim kas ten ir kaip.. :/
jo su zemelapiais linksma, lietuvos 6mb :) o uk 180mb :D skirtumo nera

gps.lt berods taip puslapis vadinasi, ten pabandyk ieškotis info :) pamenu skaičiau, dariau, tai per kelias val viską pasidariau, susitvarkiau :)

cabrys 2011-06-10 20:53

O gal kas zinot kaip isirasyti Garmin Mabile XT i Samsung Galaxy S? Niekaip nepavyksta :confused:

yamato 2011-06-10 21:02

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 151580)
O gal kas zinot kaip isirasyti Garmin Mabile XT i Samsung Galaxy S? Niekaip nepavyksta :confused:

rašiau maždaug prieš metus į nokia n95 8gb... ten symbian OS, tai symbianity.com step by step radau...

pas tave, kaip radau android 2,1, tai bandyk info ieškoti xda-developers.com, arba tokią pat os turinčio tel su 480x800 ekranu... :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.