MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Porsche 911 greiciu dezes reset (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7520)

Marozas 2011-07-04 18:35

Porsche 911 greiciu dezes reset
 
Sveiki, gal kas zinot, ar imanoma 911 996 carrerai nuresetint tiptronic deze? Mersui buvau padares, visai kitaip vaziuot pradejo

Tomskis 2011-07-04 18:53

suradai kur klaust :D porshu forume klausk

Marozas 2011-07-05 00:38

nenoriu regintis del tokios smulkmenos.. Turetu but taip pat, kaip volkswagene, bet ir ten nesiregistruosiu :)

vampyras 2011-07-05 08:37

niesti man bamba, ka jus ten resetinat, jaigu adaptacijos duomenis. tada patylesiu, bo vel akmenimis apmetis :)

ilmarelis 2011-07-05 11:50

bene ir porsha turi? :)

Marozas 2011-07-05 15:10

Tevas turi, mersa servise palikes buvau, tvarkiau galinius stopus, tai su porsu vazinejau

Robertas1993 2017-02-19 11:20

nors pas mane ne porshe, bet klausimas bus i tema :) pas mane jau dezeje isijunge avarinis rezimas visam laikui, nebeveikia nei W/S ir rankinis rezimai, ir neberesetina kai isjungiu ir uzvedu varikli (kaip anksciau darydavau) :) gal imanoma padaryt ant w211 Hard reset automobiliui? nesinori cia vaiznet pas zmones su STAR diagnostika, beje ir negaliu vaziuot siaip i miesta su 1 pavara... :)

p.s. Land Rover discoveriui 3 padarydavom hard reset, nes ten tai vienas pagr. akumas, o vat klausimas kaip su w211 kai yra du akumai (pagr. ir mazasis)? :)

Rykštė 2017-02-19 11:31

Citata:

Pradžioje rašė Robertas1993 (Post 462560)
nors pas mane ne porshe, bet klausimas bus i tema :) pas mane jau dezeje isijunge avarinis rezimas visam laikui, nebeveikia nei W/S ir rankinis rezimai, ir neberesetina kai isjungiu ir uzvedu varikli (kaip anksciau darydavau) :) gal imanoma padaryt ant w211 Hard reset automobiliui? nesinori cia vaiznet pas zmones su STAR diagnostika, beje ir negaliu vaziuot siaip i miesta su 1 pavara... :)

p.s. Land Rover discoveriui 3 padarydavom hard reset, nes ten tai vienas pagr. akumas, o vat klausimas kaip su w211 kai yra du akumai (pagr. ir mazasis)? :)

dar vienas klausimas i tema,o susitvarkyt nesiruosi? :xx:

Gintaras 2017-02-19 11:33

Citata:

Pradžioje rašė Robertas1993 (Post 462560)
nors pas mane ne porshe, bet klausimas bus i tema :) pas mane jau dezeje isijunge avarinis rezimas visam laikui, nebeveikia nei W/S ir rankinis rezimai, ir neberesetina kai isjungiu ir uzvedu varikli (kaip anksciau darydavau) :) gal imanoma padaryt ant w211 Hard reset automobiliui? nesinori cia vaiznet pas zmones su STAR diagnostika, beje ir negaliu vaziuot siaip i miesta su 1 pavara... :)

p.s. Land Rover discoveriui 3 padarydavom hard reset, nes ten tai vienas pagr. akumas, o vat klausimas kaip su w211 kai yra du akumai (pagr. ir mazasis)? :)

Važiuoja automobiliu firmos bosas , automechanikas ir kompiuteristas . Staiga automobilis sugenda ir tenka sustot šalikelėje - bosas sako : tuoj paskambinsiu iškviesiu traliuką . Mechanikas sako : reik atidaryt kapotą ir aš pažiūrėsiu ,gal galiu ką padaryt ... O kompiuteristas sako : nesuprantu jūsų problemos , visi išlipam iš mašinos įlipam atgal ,užsivedam ir važiuojam toliau .
Moralas toks - kodėl akivaizdžius mašinos gedimus bandoma remontuot iškreiptu būdu ?

Robertas1993 2017-02-19 11:38

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 462561)
dar vienas klausimas i tema,o susitvarkyt nesiruosi? :xx:

kad susitvarkyt reik, ant tralo pakraut auto ir vezt i servisa kur nusimano apie mersus ir atsakingai tvarko, o tai daug kainuos vezimas o ir plokste kaip minimum 100 euru kainuos:) pas mane bus problema su el. plokste esanti dezeje, todel deze greicausiai nemato apsuku ir neperjungineja pavaru, su rezimais greciausiai tas pats galioja :)

p.s. girdejau kad ta plokste nesiremontuoja o visa keiciama i kita nauja plokste :)

p.s.s. mano auto 2002m. w211 e270 variklis OM647 :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.