MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   320 cdi juntama vibracija gale, reikia pagalbos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21065)

OBK929 2018-01-24 19:26

320 cdi juntama vibracija gale, reikia pagalbos
 
Gal kas gera meistra galit rekomenduot arba gal numanot kas galetu buti?

Kalias dienas atgal pajutau, kad vaziuojant ramiai ir vos vos spustelejus gaziuka svelniai juntama vibracija gale ir toks kaip reduktoriaus garsas lyg uzimas lengvas pasigirsta, bet labiausiai pasijunga vibracija, panasiai kaip,kad butu gumbuoti ar buktuoti galiniai ratai. autopilotu vaziuojant i ikalne kazkokia nebutinai didele juntama.. Nelabai turejau problemu su ja, idomu kas but gali.. esu kaune, gal kas pazysta gera meistra buciau dekingas uz rekomendacija.

amerika 2018-01-24 19:30

Citata:

Pradžioje rašė OBK929 (Post 490227)
Gal kas gera meistra galit rekomenduot arba gal numanot kas galetu buti?

Kalias dienas atgal pajutau, kad vaziuojant ramiai ir vos vos spustelejus gaziuka svelniai juntama vibracija gale ir toks kaip reduktoriaus garsas lyg uzimas lengvas pasigirsta, bet labiausiai pasijunga vibracija, panasiai kaip,kad butu gumbuoti ar buktuoti galiniai ratai. autopilotu vaziuojant i ikalne kazkokia nebutinai didele juntama.. Nelabai turejau problemu su ja, idomu kas but gali.. esu kaune, gal kas pazysta gera meistra buciau dekingas uz rekomendacija.

pasitikrink ar neliečia išmetimas kebulo, jei atbulas kada kabinai kokia pusni ,ar bordiura su išmetimu,gali buti palinke kronšteinai ...

OBK929 2018-01-24 19:37

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 490229)
pasitikrink ar neliečia išmetimas kebulo, jei atbulas kada kabinai kokia pusni ,ar bordiura su išmetimu,gali buti palinke kronšteinai ...

idomus variantas, aciu. Bet tokiu ateju ir ant laisvu stovint gazuojant turetu but vibracija, o garsas toks kad lyg is reduktoriaus butu..

amerika 2018-01-24 19:40

Citata:

Pradžioje rašė OBK929 (Post 490230)
idomus variantas, aciu. Bet tokiu ateju ir ant laisvu stovint gazuojant turetu but vibracija, o garsas toks kad lyg is reduktoriaus butu..

tuo pačiu ir dežes pagalve pasitikrink,ten matomumas nekoks,bet kai man keite (ske kad turbut truputi itrukus) tai tas viduryje esantis metalo strypas tiesiog iškrito,vibracija irgi jautesi nemaža,bet ypač duodant daugiau gazo....

OBK929 2018-01-24 21:01

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 490229)
pasitikrink ar neliečia išmetimas kebulo, jei atbulas kada kabinai kokia pusni ,ar bordiura su išmetimu,gali buti palinke kronšteinai ...

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 490231)
tuo pačiu ir dežes pagalve pasitikrink,ten matomumas nekoks,bet kai man keite (ske kad turbut truputi itrukus) tai tas viduryje esantis metalo strypas tiesiog iškrito,vibracija irgi jautesi nemaža,bet ypač duodant daugiau gazo....

Labai aciu uz patarima! Tikekimes tame beda ir bus ...🙏🙏😅😅

Mintis 2018-01-25 22:55

Vibracija gali sukelti ir pavaru dežes pusle. Ipač kai gauna apkrovimo jaučiasi vibracija per kebula.

Kompresorius 2018-01-27 19:22

Citata:

Pradžioje rašė OBK929 (Post 490227)
Gal kas gera meistra galit rekomenduot arba gal numanot kas galetu buti?

Kalias dienas atgal pajutau, kad vaziuojant ramiai ir vos vos spustelejus gaziuka svelniai juntama vibracija gale ir toks kaip reduktoriaus garsas lyg uzimas lengvas pasigirsta, bet labiausiai pasijunga vibracija, panasiai kaip,kad butu gumbuoti ar buktuoti galiniai ratai. autopilotu vaziuojant i ikalne kazkokia nebutinai didele juntama.. Nelabai turejau problemu su ja, idomu kas but gali.. esu kaune, gal kas pazysta gera meistra buciau dekingas uz rekomendacija.

Dėl vibracijos gali būti ant vidinės ratų pusės prišalęs sniegas ar ledas. Reduktorius neūžia, o kaukia. Jei kas atsimena, kada buvo mažas ir važiavo autobusu LAZ, supras.

kesha 2018-01-27 19:29

pffff....as dar KAG atsimenu:xx: man niekas po to neuzia:bounce:

MPXΞ 2018-01-27 20:39

Nežinau tiksliai, gal kas pataisys, o kardanas, nežinau kaip pusašiai, nesibalansuoja?

Darius 2018-01-27 21:40

Kardanas tikrai neišsibalansuoja šeip sau ;). Kardaną tikrai atmesčiau ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.