MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   W212 pirkimas ir keli techniniai klausimai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11605)

ShotGun 2014-02-25 15:48

Man dyzelinej masinoj deze nera svarbiausias daiktas, ji gi vis tiek vaziuos is sukimo momento, o greitas perjungimas ne mirtinai svarbus. Ta septynbege deze nera kazkoks tai etalonas, taip, gal begius ji greiciau meto, bet jinai labai realiai adaptuojasi ir turiu pasakyt tas nervina. Vazineji ramiai, o tada paspaudus, bent jau pirmus kelis kartus tai miega. Tuo tarpu po akumuliatoriaus atjungimo, masina kaip isprotejus, vos prilieti gaza, iskart zemina begius. Mano isvada butu tokia, kad ziureciau pacia masina, o deze -svarbu tvarkinga, busi patenkintas ir ta ir ta.

Apple 2014-02-25 17:28

Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 316808)
Man dyzelinej masinoj deze nera svarbiausias daiktas, ji gi vis tiek vaziuos is sukimo momento, o greitas perjungimas ne mirtinai svarbus. Ta septynbege deze nera kazkoks tai etalonas, taip, gal begius ji greiciau meto, bet jinai labai realiai adaptuojasi ir turiu pasakyt tas nervina. Vazineji ramiai, o tada paspaudus, bent jau pirmus kelis kartus tai miega. Tuo tarpu po akumuliatoriaus atjungimo, masina kaip isprotejus, vos prilieti gaza, iskart zemina begius. Mano isvada butu tokia, kad ziureciau pacia masina, o deze -svarbu tvarkinga, busi patenkintas ir ta ir ta.

nu reiks nuvaziuot pasivazinet kai masina parkeliaus i Lietuva :)
siaip labai susigundziau, nes jau senai dairausi, o cia neblogas variantas. Jei tech stovis geras bus, tai ko gero teks pirkti.

Arturas 2014-02-25 18:36

Lietuvon parveš mašiną gero stovio? Nebūna juk taip :)

Apple 2014-02-25 18:37

Citata:

Pradžioje rašė Arturas (Post 316842)
Lietuvon parveš mašiną gero stovio? Nebūna juk taip :)

As ne karto dar nesakiau kad gero stovio, sakiau geros komplektacijos. Apie stovi galesiu papasakoti kita savaite :)

vanix 2014-02-25 18:45

kiek pinigu dabar uz toki E250 praso? Kokios spalvos, kelintu metu? :)

Apple 2014-02-25 19:09

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 316846)
kiek pinigu dabar uz toki E250 praso? Kokios spalvos, kelintu metu? :)

Kainos nuo 15k EUR, bet uz tiek nieko gero tiketis neverta, o realiai manau padoru varianta galima paimti 18-20k EUR ribose, jei 350 tai nuo 20k EUR :)
Man siulo 2009, su AMG apdaila, panorama, oda su alkantara, juodos lubos, atmintis, 4 zonu klima, distronikas, telikai, HK aparatura uzuolaidos +- 19k EUR. 160k km. Ryt gausiu kebula, kad galeciau pramusti silberauto.

vanix 2014-02-25 19:20

oho, kaip prifarsiruotas :) tikekimes geras variantas ten bus ir paimsi ;)

vampyras 2014-02-25 19:58

jaigu 212003 kebulas tada buvo 722.6 ir 722.9 dezes, ir netgi 725 dezes.
250CDI, ziurek kad butu nauji megtiniai injektoriai, kodas 70O, priesingu atveju dezalis patenka i kompa ir i kitus daviklius, ir tada viskas grybauja.
vandens pompos leidzia, plastmasinis ausinimo skyscio leikiklis leidzia, dpf filtrai, dpf daviklis ir jo laidai, grandines itempejas, grandines dyla, paskirstymo veleno zvaigzdutes abdyla.
leidzia agr ausintuvas, na ir dar vienas kitas kebuvo menkniekiukas kuriems nesvarbu koks variklis.
tvarkosi lengvai, detales ne karve kainuoja.
p.s. mano toks pat varikliukas tik paduslintas iki 220cdi :)

munde8 2014-02-25 20:13

http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3419841.html gal sitas?

Apple 2014-02-25 20:17

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 316860)
jaigu 212003 kebulas tada buvo 722.6 ir 722.9 dezes, ir netgi 725 dezes.
250CDI, ziurek kad butu nauji megtiniai injektoriai, kodas 70O, priesingu atveju dezalis patenka i kompa ir i kitus daviklius, ir tada viskas grybauja.
vandens pompos leidzia, plastmasinis ausinimo skyscio leikiklis leidzia, dpf filtrai, dpf daviklis ir jo laidai, grandines itempejas, grandines dyla, paskirstymo veleno zvaigzdutes abdyla.
leidzia agr ausintuvas, na ir dar vienas kitas kebuvo menkniekiukas kuriems nesvarbu koks variklis.
tvarkosi lengvai, detales ne karve kainuoja.
p.s. mano toks pat varikliukas tik paduslintas iki 220cdi :)

Oho, tikrai verta toki ziuret i toki motora? nuo problemu net silpna pasidare :D

Citata:

Pradžioje rašė munde8 (Post 316862)

Labai panasus :) sitas irgi visai nieko


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.