MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Draugu automobiliai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5367)

samagonas 2010-09-22 15:35

Draugu automobiliai
 
7 Attachment(s)
Galima butu pasidalinti nuotraukomis ir su idomesniais draugu bolidais.
Pvz. shiandien draugas parsivezhe Hispano-Suiza 1926m. nesveikas aparats, viskas ant tiek kokybishkai atlikta,kad net keista,jog tais metais galejo taip daryti, variklis irgi gerai atrodo, viskas sudubliuota, du tramplioriai, dvi eiles zhvakiu ish abieju pusiu, berods ir karbiuratoriai du, chia jei kas uzhlinktu,galima ishkart perjungti ant kito veikianchio klono,net nezhinojau,kad tai imanoma. Automobilis Markizo De Alba,parvarytas ish madrido, jo dukra (tikriausiai) Ducesa De Alba tai dar gyva,tikriausiai jau shimtas metu jai, esu nekarta mates po miesta shliauzhiojanchia,juokinga sene tokia ir ko gero turtingiausia ispanijoje :)

Marc'o 2010-09-22 15:45

Suiza :) grazuole :)

samagonas 2010-09-22 16:16

3 Attachment(s)
Na dar idesiu mano megstama 190 :)
Jei kam idomu tai priekines groteles su zhvaigzhde 4000€ :xx:

Edgis 2010-09-22 16:29

Samagonai, ilgai nervinsi mus?:D Aš irgi norių tokių automobilių:) Ypač tas W121 gražus:seile: Ten pas jį 2 karbiuratoriai ar senovinis įpurškimas?
O tas suirzęs ispanas :D kur 1926 gimimo, tai man patinka....pirmas žodis galvoje buvo Mafia :D

samagonas 2010-09-22 16:41

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 99988)
Samagonai, ilgai nervinsi mus?:D Aš irgi norių tokių automobilių:) Ypač tas W121 gražus:seile: Ten pas jį 2 karbiuratoriai ar senovinis įpurškimas?
O tas suirzęs ispanas :D kur 1926 gimimo, tai man patinka....pirmas žodis galvoje buvo Mafia :D

jo du karbiuratoriai :)
Su ta IspanoSuiza norejau apsukti rata, bet uzhlindes uszh vairo nebegalejau prie pedalu prisigauti,kaip shprotas bankej pasijutau, buna,kad sunku ir nepatogu, bet ant to man niekas nesigavo,buvo ir sunku ir nepatogu ir neimanoma :( ten vairuotojas turi buti 1,5 metro max. :), bet gale tai lafa.
P.S atreipk demesi i variklio bloka :) negalejau patiketi savo akimis :) blokas nerealaus dydzhio sukasi prie vazhiuokles ir prie kebulo, be jokiu pagalviu ir oro filtro neradau :) ten bloke du grybai tokie,per juos variklis alsuoja :)

Edgis 2010-09-22 16:45

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 99989)
jo du karbiuratoriai :)
Su ta IspanoSuiza norejau apsukti rata, bet uzhlindes uszh vairo nebegalejau prie pedalu prisigauti,kaip shprotas bankej pasijutau, buna,kad sunku ir nepatogu, bet ant to man niekas nesigavo,buvo ir sunku ir nepatogu ir neimanoma :( ten vairuotojas turi buti 1,5 metro max. :), bet gale tai lafa.

Pats kaltas, kad didelis užaugai:D
Gale tai kaip pas karalių rūmuose:) Ten man vaidenosi ar bariukas yra:) Jei bariukas yra, tai tas Hispano Siuza yra SUBARU :D
Dėžė pas Hispnao jaučiu 3 bėgių, o pas W121 jau 4 turėjo būti:)

Darius 2010-09-22 16:49

Va cia tai aparatai.:unreal::uuu::good: , net sirdele apsalo:geda:

samagonas 2010-09-22 16:49

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 99990)
Pats kaltas, kad didelis užaugai:D
Gale tai kaip pas karalių rūmuose:) Ten man vaidenosi ar bariukas yra:) Jei bariukas yra, tai tas Hispano Siuza yra SUBARU :D
Dėžė pas Hispnao jaučiu 3 bėgių, o pas W121 jau 4 turėjo būti:)

jo bariukas (pats geriausias daiktas automobili) shalia bariuko dvi kedes ishsitlanksto, apsaugai,nemanau kad patogios :) pas w121 tai 4 begiai, o pas ta net nepazhiurejau, na kokie du tai manau tikrai yra :)

Edgis 2010-09-22 16:52

Įdomus tas Hispano:blush: Pas tave visa Sevilla užsiima restauravimu ar tik keliems stogas nuvažiavęs?:D

samagonas 2010-09-22 17:08

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 99993)
Įdomus tas Hispano:blush: Pas tave visa Sevilla užsiima restauravimu ar tik keliems stogas nuvažiavęs?:D

Zhinai kaip sako,su kuom sutapsi,tuom ir patapsi :xx: Juokauju. Nors ir lietuvoj, zimus ir zisus lauzhydavau :) Toks toki traukia, ir nesvarbu ar Klaipeda ar Sevilla :)
Man patinka nusipirkus prikelti automobili,bet poto jis man nusibosta, o tas draugelis tai kolekcionuoja,berods apie 30 jau stovi pas ji namie,neskaitant motociklu,turi visus BMW motikus nuo pirmo modelio iki 1990m.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.