MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Viliuks'o W211 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=22154)

Viliuks 2018-11-25 21:26

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 510924)
Turiu 4 pdf failus. Juose aprasymas su foto kaip tai padaryti. Kaskodel cia negaliu imesti pdf. Jei labai reikia kaska sugalvosim kaip tau persiust.

Gali įmestį man į paštą, būčiau labai dėkingas :aciu:
vilius@motorider.lt

Viliuks 2018-11-25 21:30

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 510938)
Manau galima atskleisti tą malonų žmogų,kad daugiau niekas nepapultu.

Iš pradžių maloniai bendravęs, perėjus prie temos, ar nebūtų sąžininga susitarti dėl remonto kaštų, nes sutartyje ir t.t. nieko nebuvo paminėta, nei žodžiu nebuvo pasakyta apie tokias problemas, sulaukiau atsakymo, kad vežk mašiną atgal, grąžinsiu pinigus kurie sutartyje :cenzura: :cenzura: Žodžiu, jei ką pirksit iš šio žmogaus, iš geros valios sakau - atsargiai :confused::wave: Dėl asmenybės atskleidimo, reiktų sulaukti manau kažkieno pritarimo iš administratorių? :)

utiutiu 2018-11-25 21:41

Na tai galejai vezti atgal . Jei butu grazines visus pinigus , nematau del ko purkstaut. Aisku nors ir nemalonu kad melavo del bedos. Nes del myzanciu purkstuku tiek tepalo tikrai nevalgytu ir matomai jau "nujaute" beda :) ko nepateisinu.
Jei is asmenines perpektyvos ziurint, pats parduot forumieciui netgi bijociau. Nes siuo momentu pvz vaziuoja, problemu nera JOKIU. Bet garantijos tikrai neduociau, kad sekancia diena nesubyres kas nors :)

MPXΞ 2018-11-25 21:44

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 510954)
Na tai galejai vezti atgal . Jei butu grazines visus pinigus , nematau del ko purkstaut. Aisku nors ir nemalonu kad melavo del bedos. Nes del myzanciu purkstuku tiek tepalo tikrai nevalgytu ir matomai jau "nujaute" beda :) ko nepateisinu.
Jei is asmenines perpektyvos ziurint, pats parduot forumieciui netgi bijociau. Nes siuo momentu pvz vaziuoja, problemu nera JOKIU. Bet garantijos tikrai neduociau, kad sekancia diena nesubyres kas nors :)

....Gražinsiu pinigus sutartyje.... Pagavai kampą?

KK 2018-11-25 21:54

Pardavėjas manau tikrai žinojo problema, bet kaltu turbūt likt nenorėjo ir pasakojo apie purkštukus... Faktas, kad kitaip jis nebūtu nupirktas :)
Aš irgi bijočiau parduot forumiečiui savo w211 nors ir gyvas/tvarkingas šiai dienai.

Darius 2018-11-25 22:38

Aš pardaviau, viską papasakojau, o toliau jau jam spręsti kaip elgtis. Svarbiausia rašyti visą sumą ir tada jau kaip bus taip ;)

Rawwslt 2018-11-25 23:08

Tai jeigu blogas purkstukas buvo ir nepakeitei laiku, galejo ir tarpine pramusti, ir stumokli ir dar visokiu bedu pridaryti. Degimo kameroi, del blogo purkstulo padideja temperatura. Nuo variklio konstrukcijos priklauso kas atsitiks, jeigu nepakeisi purkstuko.

Neginu pardavejo, bet priziurejimas automobilio, reiskia detaliu keitima kuo greiciau.

Viliuks 2018-11-26 09:53

Purkštukai buvo jau kitą dieną pastatyti ant stendo - idealūs :bounce:

Viliuks 2018-12-02 19:29

Kilo klausimas, pas mane už vairo yra lapkės bėgiams, bet žodžiu, abejose pusėse galima tiek didinti tiek mažinti bėgius. Ar daug keisti reiktų, norint uždėti vairą su lapkėmis, kai kairėje tik mažini, dešinėje tik didini :confused:

amerika 2018-12-02 19:38

Citata:

Pradžioje rašė Viliuks (Post 511447)
Kilo klausimas, pas mane už vairo yra lapkės bėgiams, bet žodžiu, abejose pusėse galima tiek didinti tiek mažinti bėgius. Ar daug keisti reiktų, norint uždėti vairą su lapkėmis, kai kairėje tik mažini, dešinėje tik didini :confused:

ten i deže turesi lyst...reikalu bus ir klausimas kiek tai kainuos,nemanau kad pigiai,čia Vampyro stichija jis tau vokiška kaina pasakys


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.