MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   OM 642 turbo valdymas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19584)

Melionas 2017-03-08 22:21

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 465226)
Nepatikesi, bet naujas benzininis golfas irgi turi turbina

Na golfas buvo kaip metafora, ne tiesiogiai :) nauja, kad ir su turbina nieko tokio, o ne senas 10 metu dyzelis su rida puse limono ir neaiskia prieziura.

Melionas 2017-03-17 08:49

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 458749)
kai valdymas nueina,tai simptomai tokie- užkurus ir truputi pvaživus ,minant dugna ,auto pradeda jot-ta prasme visa auto taso ir atleidus gaza isijungia avarinis,užgesinus varikli ir vel užkurus vel važiuoja normaliai ,kol neduodi dugno,kai variklis una pilnai šiltas ir gazuoji normaliai(pirma karta) viskas gerai,veliau važiuojant gali mint dugna.Užgesinus auto ir vel bandant iš karto duot dugna ,situacija pasikartoja....

Pas manes viskas kas aprasyta buvo del strungancios turbinos geometrijos.
Citata:

Pradžioje rašė Audrius (Post 465214)
vat greiciausiai nes kai bendravau su turbincikais jie bent teigia kad juos sugadina turbina tai uz tai man buvo idomi tavo patirtis :)

Tu buvai teisus. Visi tie temoje spejimai ale susije su turbo valdymu paneigiami, kad trukciojimai, tampymosi yra nuo elektrinio turbo valdymo. Pas mane buvo kalta stringanti turbinos geometrija., ko pasekoje ir sugadina el. turbinos valdyma. Kai praejusia savaite man pakeite ta valdyma ir vistiek bevaziavo, reiskia buvo viskas gerai su tuo valdymu, paprasciausia turbina strigo ir nevaziavo.
Beje valdymo kojeles klibejimas turi but siek tiek, neturi but kaip ikalta. Va tokia mano patirtis. Dabar visai kita masina :)

Audrius 2017-03-17 09:54

👍 kad bedos greitai sprendzias:) kiek atsiejo viskas?

Melionas 2017-03-17 10:09

Citata:

Pradžioje rašė Audrius (Post 466357)
👍 kad bedos greitai sprendzias:) kiek atsiejo viskas?

Mano atveju 400eur. Bet cia ne pas vasia garaze, viskas su saskaitom ir garantijom. Jei buciau greiciau tvarkes neprisilaukes, kol elektrini valdyma sugadinsiu, butu 100 pigiau.

Audrius 2017-03-17 11:04

aisku:)cia su restauravimu keitimu ir elektrine dalis?:) skaitau labai nebrangu:)

Melionas 2017-03-17 11:44

Citata:

Pradžioje rašė Audrius (Post 466370)
aisku:)cia su restauravimu keitimu ir elektrine dalis?:) skaitau labai nebrangu:)

Geometrija nauja dejo, sena atidave prisiminimui, bande sena tvarkyt, bet nieko jau nesigavo. Cia su viskuo, nuemimais, uzdejimais, nauja geometrija, naujom visokiom tarpinem, elektrine dalimi ir t.t. palikau ir pasiemiau visai kita masina.

Audrius 2017-03-17 12:55

geras .uz gera kaina :) kaip suprantu klaipedoj cia:)

Melionas 2017-03-17 13:13

Citata:

Pradžioje rašė Audrius (Post 466383)
geras .uz gera kaina :) kaip suprantu klaipedoj cia:)

Gargzdu dyzeliu servisas. Viska jie vietoj turi, absoliuciai viska vietoj patys turi., cia be reklamos, esu girdejes seniau ir ne kokiu atsiliepimu, bet dabar bent man viska super padare.

amerika 2017-05-06 20:19

Va ir aš prisijungiau prie visos kompanijos,šiandien užlinko ar pati turba ar valdymas,vienu žodžiu ,gazas dugnas o važiuoja kaip dvieju litru dyzelis,pradedant judet apsukos iki 2k,o važiuojant 1,2-1,3.Darius stara pasijunge ir parode jo burtai kad elektrine dalis,bet yra itarimau kad ten reikia ja visa kastruot,nes iš šūdeliavimo nieko nesigauna,nors garsu nebuvo jokiu....kas restaurave ,Kaune ir kokia kaina?garantija? kiek trunka remontas?

vampyras 2017-05-06 21:13

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 472383)
Va ir aš prisijungiau prie visos kompanijos,šiandien užlinko ar pati turba ar valdymas,vienu žodžiu ,gazas dugnas o važiuoja kaip dvieju litru dyzelis,pradedant judet apsukos iki 2k,o važiuojant 1,2-1,3.Darius stara pasijunge ir parode jo burtai kad elektrine dalis,bet yra itarimau kad ten reikia ja visa kastruot,nes iš šūdeliavimo nieko nesigauna,nors garsu nebuvo jokiu....kas restaurave ,Kaune ir kokia kaina?garantija? kiek trunka remontas?

vienas junginejas degima tu truputi patrankyk per valdyma atsigaus trumpam, jaigu neatsigaus ziurek m55 ir saugikli 15A priekineje saugiklineje.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.