MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   OM 642 turbo valdymas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19584)

Audrius 2017-01-23 22:42

tai reikia valdymo matyt nuo tokios pacios turbinos :) o ne ml :) na aisku kad butu arti to kas buvo reiketu viska restauruoti turbina ir elektra bet neturint pazinciu tai kaina virs 400e manau brangoka jei neplanuoji ilgai vazinetis.. jei planuoji tai verta :)

Darius 2017-01-23 22:55

Citata:

Pradžioje rašė edvinas1988 (Post 458728)
Pas mane taipat pirikupas pries perkant auto is jo,uzdejo waldyma nuo MLo,pradzioj atrode wiskas normalej kol neapsipratau su masina ir pradejau girdet ta keista garsa kai pergazuoji ar siaip waziuojant irg netaip jaucias kad kaskas sudirba. Db iswis swaiksta meta karts awarini rezima... Reiks ir man ieskot to waldymo ar net turbos....[emoji19]

S211 280 05M

Tu ne valdymo ieškokis, o pradžiai normalią diagnostiką pasidaryk, tada galėsi jau galvoti ir apie remontus.

amerika 2017-01-24 07:45

kai valdymas nueina,tai simptomai tokie- užkurus ir truputi pvaživus ,minant dugna ,auto pradeda jot-ta prasme visa auto taso ir atleidus gaza isijungia avarinis,užgesinus varikli ir vel užkurus vel važiuoja normaliai ,kol neduodi dugno,kai variklis una pilnai šiltas ir gazuoji normaliai(pirma karta) viskas gerai,veliau važiuojant gali mint dugna.Užgesinus auto ir vel bandant iš karto duot dugna ,situacija pasikartoja....

Rykštė 2017-01-24 07:51

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 458749)
kai valdymas nueina,tai simptomai tokie- užkurus ir truputi pvaživus ,minant dugna ,auto pradeda jot-ta prasme visa auto taso ir atleidus gaza isijungia avarinis,užgesinus varikli ir vel užkurus vel važiuoja normaliai ,kol neduodi dugno,kai variklis una pilnai šiltas ir gazuoji normaliai(pirma karta) viskas gerai,veliau važiuojant gali mint dugna.Užgesinus auto ir vel bandant iš karto duot dugna ,situacija pasikartoja....

pas mane jau keleta kartu sujojo,avarinio rezimo dar nebuvo,bet kas blogiausia,kad turbo perpucia.

Audrius 2017-01-24 08:08

jo pas mane tas pats buvo.. dabar taip buvo viena karta ant salto.. nejojo bet uzkelus aukstai apsukas atleidus gaza reikejo perkurt..vaziuosiu kompo ir ziuresiu ar nebus irgi valdymas:))) tai bus juoko kai teks vezt vistiek valdyma daryt:))

Rykštė 2017-01-24 08:33

Citata:

Pradžioje rašė Audrius (Post 458754)
jo pas mane tas pats buvo.. dabar taip buvo viena karta ant salto.. nejojo bet uzkelus aukstai apsukas atleidus gaza reikejo perkurt..vaziuosiu kompo ir ziuresiu ar nebus irgi valdymas:))) tai bus juoko kai teks vezt vistiek valdyma daryt:))

paviesink kontaktus kas restoruoja valdyma,nes 60-80 srote nelabai norisi moket,jei uz 100 padaro.

Audrius 2017-01-24 08:45

nu tau nebus turbut uz tiek pasiskambink kur daro turbinas ir paklausk seip kaina kiek kainuoja elektros darymas nes sake tipo seip kainuoja 150e. turbo baltic mano klientai tai man uz tiek butu padare:)

slaider 2017-01-24 10:06

Pas tuos valdymus (aktuatorius) dazniausiai sudyla plastmasiniai dantratukai. Nebutina pirkt kita, dantratukai nauji parsiduoda atskirai, juos pakeist nera sunku.

amerika 2017-01-24 10:11

kažkas su ml turbo valdymu turejo problemu,tai kažkur dare už 70 po savaites kitur perdare už450:)

Rykštė 2017-01-24 10:29

Citata:

Pradžioje rašė slaider (Post 458782)
Pas tuos valdymus (aktuatorius) dazniausiai sudyla plastmasiniai dantratukai. Nebutina pirkt kita, dantratukai nauji parsiduoda atskirai, juos pakeist nera sunku.

gal tu darai? maciau,kad tas rem.komplektas 20 kainuoja,nu bet pats tikrai tvert nenoriu.

uz 450 vien valdyma tvarkyt tau jau be fantazijos reikia but,nebent naujas 1200 kainuoja.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.