MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Kuras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=114)
-   -   MB+Dujos=??? (Issiplete tema: kas ekonomiskiau dujos ar dyzelis) (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=293)

Nierkis 2008-02-12 17:09

MB+Dujos=??? (Issiplete tema: kas ekonomiskiau dujos ar dyzelis)
 
Sveiki, kadangi praeita menesi pravazinejau 700lt :dauzo: pribrendo reikalas ir sutariau rytojui pas MIKA(kaunieciai turetu ji zinot Silainiuose, Kursiu 9a) det dujas i savo MB 3.0l senas variklis (mechan. ipursk.), automatas gal kas is jusu esat susideje i toki ar panasu MB ? Kaip vaziuoja ant duju? Kiek mazdaug valgo tu duju? Remontas jei toki turejot del duju...? Gal seip kokios vertingos informacijos turit ka reiktu zinoti. Is anksto dekoju :liuks:

arbuzas 2008-02-12 18:11

Citata:

Pradžioje rašė Nierkis (Post 3494)
Sveiki, kadangi praeita menesi pravazinejau 700lt :dauzo: pribrendo reikalas ir sutariau rytojui pas MIKA(kaunieciai turetu ji zinot Silainiuose, Kursiu 9a) det dujas i savo MB 3.0l senas variklis (mechan. ipursk.), automatas gal kas is jusu esat susideje i toki ar panasu MB ? Kaip vaziuoja ant duju? Kiek mazdaug valgo tu duju? Remontas jei toki turejot del duju...? Gal seip kokios vertingos informacijos turit ka reiktu zinoti. Is anksto dekoju :liuks:

Turejau as viena ''dujini'' mersa. W124 2,3. Vazinedavau nemokamai :) Nu bet turejau ir problemu. Issaudavo ta vadina zaglushke ar kaip ten ja. Vaziuoji Geleziniu vilku ir issauna,masina uzgesta,o tada krapstaisi ten kamsty. Visi ziuri... Tada murzinom rankom vel sedi uz vairo. Ir siaip sunkiai kurdavosi. Tik salciau - jau starteri suku iki pamelynavimo. Nu blogai. Man nepatiko. Gal ten netvarkinga kazkas buvo,bet,manau automobilis,kuris buvo kurtas inzinieriu vaziuoti varomam benzinu nu nereikia jam brukti kitokio kuro. Bet kokie nukrypimai tikrai ne i gera. Kaip sako:
Dujos - virtuvej
Dyzelinas - zemes uky (nepriimk asmeniskai, Dyzeli) :)
Benzinas - automobilyje
:)

Cia mano nuomone.

pucenas 2008-02-12 18:13

taip vazineju su tokiu pat 3.0 varikliu ant duju ir jokiu problemu nesu turejas niekada (spjaunu per peti:):) man valgo apie 11-13l/100 bet pas maen senosios paprastos dujos detos turbut nuo neatmenamu laiku :) bet puikiai veikia viskas nera sove ar pan zodziu viskas gerai bent jau man... aisq tai nera gerai varikliui bent jau visi taip sako :)

pucenas 2008-02-12 18:20

o kiek pas tave bendzo valgo ? :)

Mb 140 2008-02-12 18:40

idomu kiek tu su savo amg nuvaziuoji per diena km?

pucenas 2008-02-12 18:44

keno ce klausi?

Nierkis 2008-02-12 18:48

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 3502)
o kiek pas tave bendzo valgo ? :)

Normaliai vazinejant 12-13 benzo o jei truputi pasportuoju tai ir 15 kaip nieko suryja :D

mb001 2008-02-12 18:52

kadaise vazinejau su benzininem masinom - labai daug pinigu iseidavo benzui, eile masinu vazinejau su dujom - labai jau daug nepatogumu ir daug pinigo remontui (gal tik man taip...), paskui isbandziau dyzeli ir dabar eile metu vazineju tik dyzeliniais - ir taupau, ir dideliu bedu neturiu...

cia tokia mano patirtis :)

arbuzas 2008-02-12 18:54

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 3505)
idomu kiek tu su savo amg nuvaziuoji per diena km?

Nezinau kiek vidutiniskai per diena. Tokios statistikos nevedziau niekad. Gal kokie 70 km/diena susidarys gal maziau. Siaip nemazai vazineju. Bet stengiuosi nevazineti be reikalo,nes tikrai brangu...
O kokia klausimo prasme buvo?

arbuzas 2008-02-12 18:59

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 3511)
kadaise vazinejau su benzininem masinom - labai daug pinigu iseidavo benzui, eile masinu vazinejau su dujom - labai jau daug nepatogumu ir daug pinigo remontui (gal tik man taip...), paskui isbandziau dyzeli ir dabar eile metu vazineju tik dyzeliniais - ir taupau, ir dideliu bedu neturiu...

cia tokia mano patirtis :)

Zinau,kad dyzelis yra gerai. Siaip noreciau tureti antra keturaki koki 270 Cdi arba dar geriau 320 Cdi darbo dienom. O savaitgaliais isvaziuociau su AMG.Dabar tenka darba derint su laisvalaikiu :) :dauzo:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.