MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   A Klasė (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=155)
-   -   MB A-160 Pusiau automatas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19841)

miretix 2017-03-11 12:35

MB A-160 Pusiau automatas
 
Sveiki iskilo tokia beda reikia pakeisti pusiau automato greiciu dezes tepala, bet niekur po kapotu nerandu kur ji supilti. Visur isziurejau niekur nera, gal kas zinot kur randasi ?
Jai reik smulkesniu detaliu apie auto sakykit

amerika 2017-03-11 12:48

Citata:

Pradžioje rašė miretix (Post 465577)
Sveiki iskilo tokia beda reikia pakeisti pusiau automato greiciu dezes tepala, bet niekur po kapotu nerandu kur ji supilti. Visur isziurejau niekur nera, gal kas zinot kur randasi ?
Jai reik smulkesniu detaliu apie auto sakykit

važiuok i autorizuota servisa,nes jei ka ne taip padarys iš viso galesi i šiukšlyna priduot auto,nes deže rast bus iššukis,o remontuot ,kainuos daugiau negu visas auto...

miretix 2017-03-11 12:55

tame ir beda kad ne lietuvoi esu ir auto ne lietuvoi. man tik ydomu kur pilasi, kaip uzlinks tai uzlinks.

Robertas1993 2017-03-11 13:44

Citata:

Pradžioje rašė miretix (Post 465580)
tame ir beda kad ne lietuvoi esu ir auto ne lietuvoi. man tik ydomu kur pilasi, kaip uzlinks tai uzlinks.

siaip turetu buti is dezes sono tepalo uzpilimas o ispylimas is apacios :)

amerika 2017-03-11 13:44

Citata:

Pradžioje rašė miretix (Post 465580)
tame ir beda kad ne lietuvoi esu ir auto ne lietuvoi. man tik ydomu kur pilasi, kaip uzlinks tai uzlinks.

manau dežes šone lygio varžtas turetu buti,arba kaip pas 211 per karteri su spec iranga.

Hunter 2017-03-11 13:50

Ok, diletantu susirinkimas....
1. Tai nera pusiau automatas kazkoks, o tik automatine sankaba
2. Deze ten yra tiesiog mechanine, kaip ir modeliuose su kojine sankaba, skiriasi tik virsutinis dangtelis, ant jo sukasi davikliai kad kompas matytu kokia pavara
3. Tepalai keiciasi taip pat kaip ir paprastoj mechaninej dezej - apacioj du varztai
4. Tepalu mechaninej dazniausiai niekas nekeicia, o jeigu ir keisi, tai reikes lyg 2.2 litru paprasto transmisinio tepalo
5. Jeigu deze subyres, tai nusipirksi paprasta mechanine deze ir permesi virsutini dangteli ir tiek. deze kainuoja 100eur

miretix 2017-03-11 13:56

Tame ir beda kad meta F raide, pajungiam kompa meta sankabos klaida. bet ant pakeles rodo kad reikia keisti dezes tepala. o kur sitas randasisi kur parasiai [HTML]skiriasi tik virsutinis dangtelis, ant jo sukasi davikliai[/HTML]
Te mazu kontaktus pakrapscius veiktu vel. nes buna meta N ir paskui iskart F

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 465585)
Ok, diletantu susirinkimas....
1. Tai nera pusiau automatas kazkoks, o tik automatine sankaba
2. Deze ten yra tiesiog mechanine, kaip ir modeliuose su kojine sankaba, skiriasi tik virsutinis dangtelis, ant jo sukasi davikliai kad kompas matytu kokia pavara
3. Tepalai keiciasi taip pat kaip ir paprastoj mechaninej dezej - apacioj du varztai
4. Tepalu mechaninej dazniausiai niekas nekeicia, o jeigu ir keisi, tai reikes lyg 2.2 litru paprasto transmisinio tepalo
5. Jeigu deze subyres, tai nusipirksi paprasta mechanine deze ir permesi virsutini dangteli ir tiek. deze kainuoja 100eur


Hunter 2017-03-11 19:46

0. atjungi akumo minusa
1. po vairuotojo sparnu randi sankabos bloka.
2. Neatjungdamas slangu atsuki el varikliuka
3. Pakeiti sepetelius uz 5eur + keitimas 5eur
4. Surenki, prijungi akuma, vaziuoji

miretix 2017-03-11 20:33

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 465647)
0. atjungi akumo minusa
1. po vairuotojo sparnu randi sankabos bloka.
2. Neatjungdamas slangu atsuki el varikliuka
3. Pakeiti sepetelius uz 5eur + keitimas 5eur
4. Surenki, prijungi akuma, vaziuoji

Jaigu tu teisus uz tavo zines tau kaip atlygi 50 euru pervedu. Ryt bandau.
Ir kaip suprantu visa sparna turiu nusiimti ?

Robertas1993 2017-03-11 20:44

Citata:

Pradžioje rašė miretix (Post 465652)
Jaigu tu teisus uz tavo zines tau kaip atlygi 50 euru pervedu. Ryt bandau.
Ir kaip suprantu visa sparna turiu nusiimti ?

ne, reik nusiimt to sparno posparni :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.