MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   MB W211 suka starteris bet nesiveda (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6550)

Finalfour 2011-02-21 06:51

MB W211 suka starteris bet nesiveda
 
Sveiki kolegos,
siandien ryte mano W211 pasukus rakteli uzsivede, bet po puses sekundes iskarto uzgeso, ir po to kiek besukciau - nesiveda. Starteris suka graziausiai, gyvai, bet net pozymiu nera kad bandytu griebt. Jokio eroro nemeta, nei check engine, nei skydelyje... Mistika kazkokia. Jokiu zenklu vakar nebuvo, kuo puikiausiai vaziavo, grizau namo pastaciau, o siandien ryte tokia nesamone. Signalizacijos imobilaizeris supypsi, kad viskas tvarkoj galima vesti, zodziu viskas kaip iprastai, tik kad nesiveda.
Nepabandziau tik vieno - atsinesti is namu kito raktelio ir pameginti, bet nebuvo kada, skubejau i darba. Bet ar gali taip buti kad mersinis raktelis grybautu? Tiesa, spynele rakteli pritraukia graziausiai, kaip visada....
Zodziu, jusu idejos labai walkam. Gal kam taip yra buve?

kesha 2011-02-21 08:40

Mistika butu jeigu uzsivestu dar nepasukus raktelio,o cia techniniai dalykai , nuo susalusio vandens laso benzine iki ...kad ir to pacio imobilaizerio.Reik ieskot .Su primityviom sistemom,senovejej,atsikeldavom kapota ir pirmas veiksmas - kibirksties paieskos

Tomskis 2011-02-21 08:42

man tai labiau i raktelio/imobilaizerio beda panasiau

Finalfour 2011-02-21 08:47

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 131868)
man tai labiau i raktelio/imobilaizerio beda panasiau

Man irgi, bet jei taip butu, tai gal raktelio nepritaruktu, arba gal koki erora mestu? Juk raso net kai numerio apsvietimas perdega, o cia juk kritinis dalykas, net nesikuria...
O raktelyje gal batareike nusedo? Bet tada nuo to raktelio ir durys nesirakinetu per atstuma?

Tomskis 2011-02-21 08:48

gali but batareika, duris rakina o kurt nesikuria, daznas atvejis, pakeitus batareika susitvarko, tik nzn kaip tavo atveju pakeitus batareika bus, ar nenusimus raktas

pucenas 2011-02-21 09:42

man buwo panasus dalykas atvazevau i degaline uzgesinau ir neuzkuriau :) suka suka uzkure lyk ir uzgesta iskart ir viskas :) gal pas tave ne tas pats, bet man tai buwo oro srauto matuoklei hana. O kiek pamenu as irgi maniau, kad raktelis tai hebra cia forume sake jai raktelis butu jo nepritrauktu nesuktu ir t.t. :) sekmes ieskant problemos.

vampyras 2011-02-21 10:11

diagnose.
as buriu alkuninio veleno davikli, nes uzsivede ir uzgeso, ir tikiuosi tavo benzinas, jaigu dyzelis atsiimu burima nes buriu be bonkes :D
beja jaigu netycia paaisketu kad daviklis, tada ir tegu variklio kompui abdeitus padaro, cia viena tokia neoficiali ju liga ;)

Finalfour 2011-02-21 10:18

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 131879)
diagnose.
as buriu alkuninio veleno davikli, nes uzsivede ir uzgeso, ir tikiuosi tavo benzinas, jaigu dyzelis atsiimu burima nes buriu be bonkes :D
beja jaigu netycia paaisketu kad daviklis, tada ir tegu variklio kompui abdeitus padaro, cia viena tokia neoficiali ju liga ;)

Benzas pas mane. Bet kas labiausiai knisa, kad net neaisku kur ta masina dabar tempt, ar pas siglalizaciju specus (o gal signa supuliavo ir kokio kuro siurblio neatblokuoja), ar i koki silberi, kad ieskotu pacio auto bedu.... Liudna zodziu :(
Na, reikes grizus namo bandyt kita rakteli imt, nes du juos turiu, bet jei sakote kad jei rakte beda butu, tai nepritrauktu... o pas mane viskas pritraukia...
Gal Tech1 ka nors patars paguodziancio? ;)

sanis1 2011-02-21 11:37

Taip-veleno padeties daviklis dazna 3.2 benzinu beda, bet kiek praktika rodo dazniausiai neuzsiveda karstas variklis, o praejus kiek laiko vel uzsiveda-jei yra pageidavimas galiu duoti savo draugo Kauno silberio serviso priemejo tel nr-turetu pasakyt apytiksliai pagal simptomus nuo ko pradet

ShotGun 2011-02-21 11:46

Man su tokiu varikliu buvo beda su alkuninio veleno davikliu, tai kaip jau kazkas rase, karstas variklis (~90 laipsniu) nesikurdavo, o atauses iki 85 uzsikurdavo, taciau uzsikures uzdegdavo check engine visada.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.