MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Blizgutės S211 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=25624)

Apple 2019-05-02 20:02

Citata:

Pradžioje rašė vilfoot (Post 519673)
10 balų komentaras.Tai po kiekvieno plovimo dar reiktų su fenu duslintuvus išdžiovinti.Neduok Dieve vėjas stipresnis iš galo papūs,ims ir variklis peršals.

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 519668)
Skaitau ir galvoju, nejaugi zmones vis dar savo gyvenima tycia apsisunkina? Tas automobilio kultas is sovietiniu laiku paliktas. Teko vilniuj matyt gyvena chrusciovkej ir kieme x6 stovi. Ir dar kamera pasikabines, kad neduok die kas neivyktu.
Cia irgi, pasidare is auto "nesamone" dabar bijo plaut :D Juokinga ir ne kitaip :D

Tai tipo važinėt su apšikta mašina geriau nei su švaria ir idealiai blizgančia?
Tai tipo Vanix loxų loxas taip iseina? Nes pas ji visada masina plaunama tik rankom ir sluostoma, kad neliktu nei dulkeles, nei laselio :)

pagarba begaline Vanix ir visiem kitiem, kurie rupinasi estetine isvaizda. Bet kada kelyje matai idealu auto. Aš pats stengiuosi purvinas nevažinėt niekada. Net ratlankius išvalau, kad neliktų lašų pėdsakų.

Spjaunu į veidą riebų skreplį visiems murziams :bebebe:

Rawwslt 2019-05-02 20:07

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 519681)
Tai tipo važinėt su apšikta mašina geriau nei su švaria ir idealiai blizgančia?
Tai tipo Vanix loxų loxas taip iseina? Nes pas ji visada masina plaunama tik rankom ir sluostoma, kad neliktu nei dulkeles, nei laselio :)

pagarba begaline Vanix ir visiem kitiem, kurie rupinasi estetine isvaizda. Bet kada kelyje matai idealu auto. Aš pats stengiuosi purvinas nevažinėt niekada. Net ratlankius išvalau, kad neliktų lašų pėdsakų.

Spjaunu į veidą riebų skreplį visiems murziams :bebebe:

O batus nusiauni pries lipdamas i KIa? :xx:

Apple 2019-05-02 20:10

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 519682)
O batus nusiauni pries lipdamas i KIa? :xx:

vaikstau oru, batai visada svarus buna :bebebe:

Rawwslt 2019-05-02 20:17

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 519684)
vaikstau oru, batai visada svarus buna :bebebe:

Jauciu siandien "korta nepaejo", kad toks piktas :xx:

Rykštė 2019-05-02 20:24

Eina kakadu,jei plovykla taip reikia atsirinkinet plėveliai už 1k,aš jau matau kaip jūs bent 6 dienas praleidziat parduotuvėje kol issirenkat sau šampuną.

amerika 2019-05-03 06:48

Nesinervuokit, švaru ir nauja kol salone stovi,o po to nors užpakaliu žeme ark vistiek nebus taip....

Somesword 2019-05-03 08:29

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 519681)
Tai tipo važinėt su apšikta mašina geriau nei su švaria ir idealiai blizgančia?
Tai tipo Vanix loxų loxas taip iseina? Nes pas ji visada masina plaunama tik rankom ir sluostoma, kad neliktu nei dulkeles, nei laselio :)

pagarba begaline Vanix ir visiem kitiem, kurie rupinasi estetine isvaizda. Bet kada kelyje matai idealu auto. Aš pats stengiuosi purvinas nevažinėt niekada. Net ratlankius išvalau, kad neliktų lašų pėdsakų.

Spjaunu į veidą riebų skreplį visiems murziams :bebebe:

Vanix tai kita opera, pas jį kitoks požiūris. Nemačiau niekad kad skųstusi. Nesiskundžia kad jam kažkas kažkur blogai. O čia matai plėvelė pages...

pucenas 2019-05-03 08:35

Cirkai. Nejuokinkit tik su ta plevele. Nebent kazkokia pigi plevele. Atvazinejau beveik 4 metus su apklijuota. Dirbau darba toki, kad vaziuodavau po statybvietes ir tt. Masina plaudavau 3-4 kartus i savaite. Ir lukoilo plovykloi. Kartais kaime rankom (labai retai). Ir nieko tai plevelei neatsitiko. Po 2.5 metu. Statybininkai ikale i sparna su kopeciom. Iplese plevele. Perklijavau. Niekas nesuprastu kuri detale klijuota naujai.

tautvydas117 2019-05-03 09:05

Remdamasis savo patirtim bandant idealiai nuvalinėt juodą mašiną prieš visokius showoffus ir t.t. - neapsikraukit visokiom nesamonėm su Ph ieškojimais ir t.t. Raktas į lengvą ir kokybišką priežiūrą yra ne geresnės plovyklos ieškojime (labai gerai matos skirtumai ant poliruotų palangių, kokia kur chemija naudojama plovyklose - labai aštrios chemijos nepastebėjau niekur Kaune kur teko plautis), o esmė yra savo mašiną pasidengt kažkuo, kas palengvins tą plovimą, tuo pačiu saugant ir paviršių.

Bandžiau visokius vaškus ir t.t. - nepatiko niekas. Man stipriausiai pasijuto kai pasidengė kėbulas ir ratlankiai keramikine danga. Nepagailėkit kelių šimtų ir nuvežkit kurnors kas kokybiškai padengtų 1-2 sluoksniais keramikos (aš asmeniškai naudojau Nanolex Si3D iš Greenhill motors), tai kaip diena ir naktis skirtumas, po padengimo praktiškai nereikėjo visą sezoną naudot jokių šampūnų plovyklose, atvažiuodavau pvz prieš renginį į plovyklą, nupili paprastu vandeniu plovykloj, palauki kol nudžius arba nusausini mikropluošto rankšluoščiu, ir ant galo jei lieka kažkokių taškiukų, išsivalydavau su quickdetaileriu (naudojau to paties gamintojo Nanolex final touch). Ši procedūra mano pusantros valandos plovimo ir šluostymo iki idealumo procesą prieš renginius sumažino iki dvidešimties minučių. Ir pas mane ant blizgios juodos labai matės visokie nedavalymai, jum ant raudonos matinės manau dar paprasčiau turėtų būt.

Gencauskiene 2019-05-03 09:16

Citata:

Pradžioje rašė tautvydas117 (Post 519700)
Remdamasis savo patirtim bandant idealiai nuvalinėt juodą mašiną prieš visokius showoffus ir t.t. - neapsikraukit visokiom nesamonėm su Ph ieškojimais ir t.t. Raktas į lengvą ir kokybišką priežiūrą yra ne geresnės plovyklos ieškojime (labai gerai matos skirtumai ant poliruotų palangių, kokia kur chemija naudojama plovyklose - labai aštrios chemijos nepastebėjau niekur Kaune kur teko plautis), o esmė yra savo mašiną pasidengt kažkuo, kas palengvins tą plovimą, tuo pačiu saugant ir paviršių.

Bandžiau visokius vaškus ir t.t. - nepatiko niekas. Man stipriausiai pasijuto kai pasidengė kėbulas ir ratlankiai keramikine danga. Nepagailėkit kelių šimtų ir nuvežkit kurnors kas kokybiškai padengtų 1-2 sluoksniais keramikos (aš asmeniškai naudojau Nanolex Si3D iš Greenhill motors), tai kaip diena ir naktis skirtumas, po padengimo praktiškai nereikėjo visą sezoną naudot jokių šampūnų plovyklose, atvažiuodavau pvz prieš renginį į plovyklą, nupili paprastu vandeniu plovykloj, palauki kol nudžius arba nusausini mikropluošto rankšluoščiu, ir ant galo jei lieka kažkokių taškiukų, išsivalydavau su quickdetaileriu (naudojau to paties gamintojo Nanolex final touch). Ši procedūra mano pusantros valandos plovimo ir šluostymo iki idealumo procesą prieš renginius sumažino iki dvidešimties minučių. Ir pas mane ant blizgios juodos labai matės visokie nedavalymai, jum ant raudonos matinės manau dar paprasčiau turėtų būt.


Tai va, dėl to kad lieka ant nupoliruotu palangiu - ir yra esminis dalykas, kodėl tokia mintis kilo, dėl neutralaus ph... Šiuo metu pilnai užtenka nupilt vandeniu ir visi purvai nuteka, o slenkščiu apačias jau sausinant pasivalau su micropluoštu. Bet ateis laikas kai reikės chemijos... Ta ruda mersa buvom padenge Nano du kartus, efektas laikydavosi du mėnesius ir duru apačios jau budavo be nano.... Dabar atsiradę Nano danga grynai plėvele trauktiems automobiliams, reikės bandyti 🤔


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.