MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   ML Klasė (W163, W164) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=165)
-   -   Dėl turbinos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19265)

marius11 2016-11-19 18:51

Dėl turbinos
 
1 Attachment(s)
Sveiki,
nuvarius pas Rimą pakeisti variklio tepalus Rimas pastebėjo, kad per turbinos raudoną tarpinę leidžia tepalus nu ir minėjo, kad ties ta vieta kur tarpinė dedasi kažkas litavimo darbus atlikęs, vienu žodžiu pribūrta.Rimas pakeitė tarpinę nu ir sako viskas ten bus gerai. Kadangi turbina grybavo tai nuvariau į turbo ost. Sutvarkė man tą turbiną tik sako kažkoks švilpimas girdisi neaišku iš kur. Šiandien nusprendžiau pasižiūrėti po kapotu nu ir pamačiau tuos litavimo darbus (būrtus) ir ties raudona tarpinę įtrūkusią turbinos šlangą, pro įtrūkimą matosi raudona tarpinė (pridedu foto). Norėjau paklaust ar šis įtrūkimas gali įtakoti švilpimą? ir nelabai suprantu ar leidžia tepalus ar ne, nes nu lyg logiškai mąstant turėtų jie bėgt, bet nu lyg ir nėra ten kažko labai apibėgę.

Apple 2016-11-19 18:54

a tu matai kiek ten tepalu privaryta? Sistema nesandari, svilpimas gali buti. Beje, negirdint suprast apie ka kalbi labai sunku. Tegu kas nors gazuoja, o tu klausyk is kur svilpia.

Bet kuriuo atveju reikia keisti sulauzytas dalis, nes po to bus tik blogiau

marius11 2016-11-19 19:05

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 449931)
a tu matai kiek ten tepalu privaryta? Sistema nesandari, svilpimas gali buti. Beje, negirdint suprast apie ka kalbi labai sunku. Tegu kas nors gazuoja, o tu klausyk is kur svilpia.

Bet kuriuo atveju reikia keisti sulauzytas dalis, nes po to bus tik blogiau

Aš ir taip manau. Reiks važiuot pas Rimą pasikeist tą dalį.

marius11 2016-11-19 19:09

man tik keista kaip tas pats turbo ost pamatę tokiu dalykus nieko nesako. O gal po jų darbų tie litavimo darbai sutrūkinėjo. Dabar galima kurti sąmokslo teorijas

amerika 2016-11-19 19:20

Citata:

Pradžioje rašė marius11 (Post 449933)
man tik keista kaip tas pats turbo ost pamatę tokiu dalykus nieko nesako. O gal po jų darbų tie litavimo darbai sutrūkinėjo. Dabar galima kurti sąmokslo teorijas

koks variklis om 642? Jei taip bus reikalu plastikines tas kelnes surast ,naujos tik silber auto ir su oro srauto matuoklem komplekte ,o kaina tai ....laikykis uš žemes 574 euru

Apple 2016-11-19 19:26

srote reiks ieskot :) bet ir ten kainos nedziuginancios bus :)

Ne veltui kazkas bande lituoti :xx:

marius11 2016-11-19 19:26

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 449935)
koks variklis om 642? Jei taip bus reikalu plastikines tas kelnes surast ,naujos tik silber auto ir su oro srauto matuoklem komplekte ,o kaina tai ....laikykis uš žemes 574 euru

tai jo om 642. Nu jo, pralinksminai.

marius11 2016-11-19 19:28

žiūriu aš į tą dalį ir galvoju, o jeigu izoliacija kokia gerai apsukus :)
Net pačiam juokinga :)

Apple 2016-11-19 19:29

Citata:

Pradžioje rašė marius11 (Post 449938)
žiūriu aš į tą dalį ir galvoju, o jeigu izoliacija kokia gerai apsukus :)
Net pačiam juokinga :)

tai jau geriau nuimti ir vezti zmonems kurie kokybiskai lituoja plastika. Tu isivaizduoji kokia jega ten yra siurbiamas oras kai turba isisuka prie aukstu apsuku? :D

amerika 2016-11-19 19:31

ieškokis devetos gero stovio,bet šrote pirkau vasara tai mokejau 100 su srauto matuoklem,po to savo susidejau,nes niekas nenori ardyt ir atskirai pardavinet,nebent be srauto matuokliu bus tas pat 100, mano pažistamas ardo 211 su 642 varikliu ,jei dar nepardaves galesiu paklaust,bet abejoju kad pigiau bus....


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.