MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Policijos rėmėjas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4375)

Aistė 2010-04-22 21:32

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 78499)
apie jaunima kalba ejo ir tu ant jo uzvaziavai,mano nuoziura labai negraziai....


na kat tokie yra ir tokiu nemazai :) vairuoju jau 10 metu. daug kur europoje teko vazineti, bet tokiu nesamoniu kaip Lietuvos keliuose nebuvo :)

liudas777 2010-04-22 22:20

Aš irgi važiuočiau ant jaunimo. Tokie dauguma yra. Daužti kažkokie. :D Bet jau tokia mūsų šalis. :)

Jexx 2010-04-23 10:28

Aiste, reikejo tau i Rusija, ypac i maskva nuvaziuot - va ten tai eismas :unreal: :daro:

a-1 2010-04-23 10:51

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 78505)
na kat tokie yra ir tokiu nemazai :) vairuoju jau 10 metu. daug kur europoje teko vazineti, bet tokiu nesamoniu kaip Lietuvos keliuose nebuvo :)

je, visai neseniai anglas bande mane nuo kelio nustumt, persirikiuojant kur kelio remontas ir is 2 juostu pasidaro viena, tai konkreciai i sona pasiruoses ivaziuot ir dar nepadorius zenklus rodo...tikiuosi, kad lietuviai ji apvoge bent jau bus..:-)

Mb 140 2010-04-23 10:53

Citata:

Pradžioje rašė Aistė (Post 78489)
:juokiasi::juokiasi::juokiasi::juokiasi:


jei jaunimas turetu daugiau smegenu, butu atsakingesni ir nesirgtu gaidzio sindromu, tai nereiketu nieko draust :juokiasi::juokiasi::juokiasi::juokiasi: as cia zinoma ne apie visus, bet apie didesne dali :xx:

Aiste benriuku nemegsta,jai patinka vyrai :D
na paziurejus statisika tai viskas aisku kas avarijas sukelia pavojingiausias,tai patys jauniausi vairuotojai ;) as ir is tevo ziguli pavogdavau ir skersas eidavau,aisku reikdavo zvyro peiskot,nes kitaip neidavo skersas :D:D:D

liudas777 2010-04-23 20:31

Citata:

Pradžioje rašė a-1 (Post 78581)
je, visai neseniai anglas bande mane nuo kelio nustumt, persirikiuojant kur kelio remontas ir is 2 juostu pasidaro viena, tai konkreciai i sona pasiruoses ivaziuot ir dar nepadorius zenklus rodo...tikiuosi, kad lietuviai ji apvoge bent jau bus..:-)

Iš kur tu žinai, kad ten anglas? :) Gal ten koks :cenzura: lietuvis grįžęs iš UK. :D

Aistė 2010-04-23 21:06

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 78583)
Aiste benriuku nemegsta,jai patinka vyrai :D
na paziurejus statisika tai viskas aisku kas avarijas sukelia pavojingiausias,tai patys jauniausi vairuotojai ;) as ir is tevo ziguli pavogdavau ir skersas eidavau,aisku reikdavo zvyro peiskot,nes kitaip neidavo skersas :D:D:D

man patinka kai vyras smegenu turi, yra rimtas, solidus ir su polekiu :xx: kai vyras yra logiskas, taip kaip ir turetu buti :) nu kas is tu graziu masinu, sauliu piesimo, visokiu turlingu, jei smegenu ir atsakomybes pas zmogu nera (cia panasiai ir moteroms tinka) :xx:

o kazin moteros gali buti policijos remejais?

a-1 2010-04-23 23:22

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 78663)
Iš kur tu žinai, kad ten anglas? :) Gal ten koks :cenzura: lietuvis grįžęs iš UK. :D

nu vargu bau anglijj lietuvis spaus masina su LT numeriais nuo kelio..:-)

Sustras 2010-04-24 06:10

o kazin moteros gali buti policijos remejais?[/QUOTE]

Gali,bet kuris LT gyventojas turintis 18 metu,neteistas ir mokantis lietuviskai kalbeti :)

Mb 140 2010-04-24 06:26

[QUOTE=Aistė;78674]man patinka kai vyras smegenu turi, yra rimtas, solidus ir su polekiu :xx: kai vyras yra logiskas, taip kaip ir turetu buti :)


tu cia apie mane :xx::xx::xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.