MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Mane sustabde policininkas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7274)

PANTERA888 2011-05-25 23:09

Mane sustabde policininkas
 
tai va situacija tokia,shiandien vazhiuoju stoty per sankryzha mirksint zhaliam shviesoforo signalui,pravazhiavus 30 metru dasiveja mane pareigunai...
sustabde ir sako kad ash vazhiavau per raudona shviesoforo signala :unreal:
nuejau pas juos i mashina jie man aishkina viena ash kita ....
mentas visas dreba nervuojasi spjaudosi nu pz.:cenzura:
nu ir sako rashyk kad sutinki ir apgailestauji tada gausi minimuma
sakau normaliai jus ispalnejiti nesamones
tada vapshe galvojau susprogs,,pasirashiau kad nesutinku ir vazhiavau mirksint zhaliam
sako su tavo pazheidimais kiek tu turi tau niekas nepatikes...
tai va turiu dabar lapeli,komisija po 3 savaichiu i uzhsieni niekur negaliu ishvykti :cenzura:
jau domejausi sankryzha vaizdo kameromis nestebima,
kaip tokioj situacijoj kovoti su shiais shunimis nera teisybes visishkai

Tomskis 2011-05-25 23:12

tik per savus ieskot keliu, jei pazeidimu turi tai bauda 100-200 arba teises 1-6men, gali but kad gausi pailset, tevui buvo panasi situacija, gavo 150lt baudos, apskunde teismui, tai teismas dar dadejo 25lt, gavo susimoket 175lt nors ir liudininkas masinoj buvo. pareigunai gi nemeluoja, tavim niekas nepatikes. gaila, bet turi 3savaites suktis is padeties
ir pasiziurek ar salia sankryzos nera viesbucio kokio ar seip kokios istaigos, buna kad kameros virs duru kaba ir matosi sankryza

midsomeris 2011-05-25 23:14

isidek kamera i masina kad filmuotu eisma. cia kad kita karta neprisi*istu

PANTERA888 2011-05-25 23:15

Citata:

Pradžioje rašė midsomeris (Post 148775)
isidek kamera i masina kad filmuotu eisma. cia kad kita karta neprisi*istu

nu va ash ja norejau pirkti bet taip niekaip ir neprisiruoshiau :cenzura::cenzura::cenzura:

Tomskis 2011-05-25 23:18

dabar jau velu, reik galvot apie kitka

ruffis 2011-05-26 07:02

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 148771)
tai va situacija tokia,shiandien vazhiuoju stoty per sankryzha mirksint zhaliam shviesoforo signalui,pravazhiavus 30 metru dasiveja mane pareigunai...
sustabde ir sako kad ash vazhiavau per raudona shviesoforo signala :unreal:
nuejau pas juos i mashina jie man aishkina viena ash kita ....
mentas visas dreba nervuojasi spjaudosi nu pz.:cenzura:
nu ir sako rashyk kad sutinki ir apgailestauji tada gausi minimuma
sakau normaliai jus ispalnejiti nesamones
tada vapshe galvojau susprogs,,pasirashiau kad nesutinku ir vazhiavau mirksint zhaliam
sako su tavo pazheidimais kiek tu turi tau niekas nepatikes...
tai va turiu dabar lapeli,komisija po 3 savaichiu i uzhsieni niekur negaliu ishvykti :cenzura:
jau domejausi sankryzha vaizdo kameromis nestebima,
kaip tokioj situacijoj kovoti su shiais shunimis nera teisybes visishkai

man panasiai buvo.. komisijoj pripazino, kad as kaltas. daviau i teisma, atliko tarnybini patikrinima, irodymu (apart pareigunu paaiskinimu) nepateike ir viskas baiges.
jeigu advokatas normalus, tai ten praso irodymu, kad sviesoforas tuo metu isvis veike, kad sviesoforas sertifikuotas ir tt. jeigu eisi i teisma 100% laimesi.

woodoooo 2011-05-26 08:25

kad pareigunai laimetu teisma turi tureti min 2 liudininkus.

Lengvas 2011-05-26 08:46

dar vienas irodymas kad is zmogaus menta eina padaryt, bet is mento zmogaus jau niekaip.

artez 2011-05-26 09:04

Citata:

Pradžioje rašė PANTERA888 (Post 148776)
nu va ash ja norejau pirkti bet taip niekaip ir neprisiruoshiau :cenzura::cenzura::cenzura:

ne golfas 3 mentu buvo?

400E 2011-05-26 11:00

Nu čia durna situacija, mano sesers vyrui lygiai tas pats buvo, tas irgi nesutiko, bet išrašė baudą, neatsimenu kiek tik, jis baigęs teisę, mokosi teisę toliau ir dar dirba prie teisininkų, tai iš pradžių norėjo į teismą duot, bet normaliai įsigilinęs išsiklausinėjęs taip ir nedavė, neklausiau tiksliai kodėl, bet tokioj aplinkoj manau, buvo kaip išsiaiškint verta ar ne po teismus tasytis, tai jei nedavė, jaučiu, kad nelabai apsimoka.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.