MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Restoranų rekomendacijos. Kas, kur ir ką skaniai valgėt? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14870)

Apple 2014-07-06 20:23

Restoranų rekomendacijos. Kas, kur ir ką skaniai valgėt?
 
Sveiki,

Mėgstu skaniai pavalgyti ir kartais jau trūksta įdėjų kur ką naujo ir skanaus paragauti :) rekomenduokit kur buvot ir kas patiko - manau visiems pravers :)

Aš pradėsiu:
1. Klaipėda - Friedricho pasazas, picerija. Cili sriuba (skaniausia kokia esu ragaves :uuu: ) ir Brushcheta (didele porcija ir tikrai skani :) ). Dar chebra sakė kad Skandale labai skanūs šonkauliukai, bet pats dar nespėjau paragauti.
2. Anupriškės - Tonyresort. Cezario salotos (skaniausios Lietuvoj :) ) ir visi kepsniai labai gerai paruošti ir skanūs. Labai maonus aptarnavimas.
3. Vilnius - Böff Steakhouse. Filė Minjon (vienas is skanesniu kepsniu kuriuos esu ragaves).
4. Vilnius - alaus restoranas Aula. Labai skanūs žirneliai su spirgučiais :) jei busit centre - užbėkit išlenkt alaus bokaliuko :)
5. Vilnius - Bistro 18. Tigrinės krevetės (nemažas užkandis ir skaniausios krevetės kokias esu ragavęs :) )
6. Vilnius - kavinė/baras Fabai. Neprabangi vieta, bet visi kepsniai ant zariju neblogi :) Mano megstamiausias - Pipirinis kepsnys. Salyginai nebrangu.

Vėliau papildysiu :)

erikasaves 2014-07-06 20:26

Klaipėda, Vilnius - Restoranas "Klaipėdos senamiestis". Ten jie turi legendines keptas sūrio lazdeles. Labai skanus reikalas :)

Vilnius - "Takeway" Panoramoje arba Verslo trikampyje (Jasinskio g.), ekologiškas, labai skanus rytietiškas maistas. Rekomenduoju trintą saulėje džiovintų pomidorų sriubą :thumbsup:

sharrasitto 2014-07-06 20:34

Gera tema :wave:

1. Vilnius / Telegrafas (Prancuziska virtuve) - Salotos ,,Du Marche'' mirtinos :sirdys: ir Dorados file kepta ant groteliu...
2. Vilnius / Da Antonio (Italiska virtuve) - Kepta anties krutinele nereali ir desertas panna cotta su avietem :taip:

Siaip situose restoranuose viskas labai puikiai, ypatingai kas megsta juros gerybes. As kai ju nemegstu tai man labiau Da Antonio, nes ten didesnis pasirinkimas, o Telegrafe didzioji dauguma praktiskai vien juros gerybes :)

vanix 2014-07-06 22:57

Citata:

Pradžioje rašė erikasaves (Post 341680)
Vilnius - "Takeway" Panoramoje arba Verslo trikampyje (Jasinskio g.), ekologiškas, labai skanus rytietiškas maistas. Rekomenduoju trintą saulėje džiovintų pomidorų sriubą :thumbsup:

kai tik pasirode buvo labai super, dabar pakele kainas konkreciai :ohne:

Neuzsakinekit i namus is Soya. Uzsakiau neseniai didele porcija vistienos, tai is pradziu pagalvojau, kad cia per klaida maza supakavo, o pasirodo pas juos tokio dydzio porcijos :wacko: nu ziaaauriai mazos porcijos, o kainos dideles.

Labai rekomenduoju kinieciu restorana "9 drakonai". Labai daznai ten valgau, turbut vienas is geriausiu kieniciu restonaru Vilniuje.

FUN500 2014-07-07 08:32

Klaipeda, bocheminiu vietu nemynesiu, kur maziau negu uz 40Lt nepavalgysi.
1 Restoranas Ridikiai - meniu kasdien keiciasi. Ju linkme italiska virtuve, bet yra ten visko.
Puiki vieta!(ne reklama, seimos verslas ir jie nenuleidzia kokybes jau kiek metu )
nevietiniams orientiras - posukis i perkela i Smintyne(ten kur su masinom keliasi)
2 Biskvitas - greitai skanu palankios kainos. meniu nera didelis bet yra visko ko reikia.
3 Kurenas - skanu, gal ne taip greitai kaip noretusi, o gal pataikau nuolat per pietu valanda ir del to kamsciai virtuveje. Sportuojantiems ar laikantiems dietos meniu nurodyta kiekvieno patiekalo kaloriju kiekis:)
4 Alibi. Kiek kartu buves tiek kartu patiko.

exxon 2014-07-07 08:50

Kaunas - Grizzly grill https://plus.google.com/117605609438...ut?gl=lt&hl=lt asmeniskai ten viskas skanu, mesa kepama be aliejaus, garnyras pasirinktinai. Siulau vistienos kepsni su svieziom darzovem, bulviu puselem ir garstyciu padazu :)

Jeigu netycia vaziuosit pro Plunge - restoranas Porto 55°56'21.2"N 21°52'49.0"E
siulau vistiena idaryta sauleje dziovintais pomidorais. Turbut geriausia vieta Plungeje.

DTM 2014-07-07 09:10

Kelyje Vezaiciai - Plunge, Kuliuose salia kelio yra tokia Karcema. Pigu skanu ir greita.

pauliukas 2014-07-07 11:02

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 341679)
Sveiki,

Dar chebra sakė kad Skandale labai skanūs šonkauliukai, bet pats dar nespėjau paragauti.
kokias esu ragavęs :) )

Vakar kaip tik ten buvau uzsukes pavalgyti. Kiekviena karta Kalipedoje budamas stengiuos ten uzsukti. Viskas ten labai skanu. Kiek valgiau dar nei karto neteko nusivilti ;)

justinasm 2014-07-07 11:09

Visa pica, Vilnius, Silo g 13a https://www.facebook.com/visapica krosnyje ant malku keptos picos, labai rekomenduoju

Garbanius 2014-07-07 13:17

Citata:

Pradžioje rašė SauliusP (Post 341727)
Kaune ( mano manymu geriausios vietos) :

Pekinas - Senasmiestyje priesais katedra. Dienos pietus skanus visada ir kainos tikrai neužlenktos .
Arena pizza - Savanorių pr. (Kauno Verslo pastatas) - Vienios skanaiusių ir sočiausių picų Kaune.
American Pizza - Šilainiuose prie Norfos ir Vytauto/Kęstučio sankryžoje. Jeigu užsisakant namo tai tikriausiai viena geriausiu picerijų Kaune. Kainos nesikandžioja.
Mamma Pizza - Raudonvaris prie Express market. Retai kada iveikiu maža pizza, nors seip visad imu šeimynines visur. Skanu, greitai.
XXXl Cepelinai - Kaunas - Karmelava prie Kauno LEZ. Labai skanus cepelinai ir astri sriuba. Kainos kolkas geriausios kur radau.
Suši restoranas "Juodas" priešais senajį makdonalda. Labai geras aptarnavimas. Dideles porcijos. Rekomenduoju.
Kavinė "Šašlykinė" - Kaunas - Kačerginė tik pavažiavus už Rimgaudų. Jeigu jau norit šašlyku, tai tikriausiiai geriausia vieta, kur žinau. Kepa žiema/vasara lauke. Kainos nesikandžioja.
Gand Bey city - Akropolis. 2 Aukštas. Jeigu norisi pasilepint kitokiu maistu, tai labai gera vieta. Kainos per akcijas normalios labai. Porcijos nemažos, bet kai nera akciju, reiks plačiai atverti piniginę. 100+- mums išėjo 2 žmonėms.

P.S realiai su visom kavinėm Kaune turiu reikalų , tai jeigu norit kažka sužinot Až.

Baisiausi restoranai.

Can Can pizza - Ožeskienės/ Savanorių kampas. Viskas apkritai slykstu. Picos kaip paplotėliai su padažu.
Cili Pizza- Visur kaune. Kainos užlenktos. Skonis tragiškas, visos padavėjos nepatenkintos gyvenimu.
Senamiesčio kibininė - Senamiestis pries Apygardos teismo. Kibinai maži. Viska capina su nesvariom rankom. Deda pigiausia produkta...
Yakata - Senamiestis prie naktinio klubo ZERO. Porcijos mažos, kainos užlenktos. Skonis sriubų tragiškas. Interieras neskoningas nušiures.

Surasei visus baisiausius/pigiausius restoranus Kauno vos ne.

Esu buves turbut visuose. Mano top:
1. Rhodos, Graikiska virtuve, Vilniaus g.
2. Kultura, Paveikslu galerijoje, K. Donelaicio g.
3. Teatro kavine, Dramos teatras, Laisves al.
4. Flamenco, Laisves al.
Toliau visi kiti
. PJ,(Pizza Jazz), man asmeniskai geriausias yra Vilniaus g. Senamiestyje.
. La Rouge, Vilniaus g.
. Talluti, Taikos pr., geri burgeriai.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.