MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Skyrelis Policijai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=103)
-   -   AVARIJOS - kaip nereikėtų vairuoti (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9252)

hardas999 2014-05-09 09:41

man vistiek Porshe vairuotojas naglesnis. O pagal taisykles BMW turėjo jį užleisti ?

alteroja 2014-05-09 09:43

Citata:

Pradžioje rašė hardas999 (Post 330036)
man vistiek Porshe vairuotojas naglesnis. O pagal taisykles BMW turėjo jį užleisti ?

turbūt kad ne. nes jei būtų užkišęs tai būtų poršas kaltas. kancofkei tai taip, poršas naglesnis.

Gregas 2014-05-09 09:56

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 330037)
turbūt kad ne. nes jei būtų užkišęs tai būtų poršas kaltas. kancofkei tai taip, poršas naglesnis.

Pagal taisykles turėjo įleisti :taip: Čia labai taikliai apibūdinta "susitiko du gaideliai" ir nesustojus nepavyko išsiaiškinti kuris geresnis gaidys, teko sustoti ir rodyt skiauteres :juokiasi:

liutasss 2014-05-09 11:31

ABU KONKRETUS MAUMAI...

simaso 2014-05-09 12:08

paaiškint man kodėl dabar x5 turėjo užleist ? poršas ne viešasis transportas, kad būtų privalu užleist visur

sunkus 2014-05-09 12:40

o nuo kada viesaji transporta privalu VISUR uzleist?

Markko 2014-05-09 12:55

Citata:

Pradžioje rašė sunkus (Post 330053)
o nuo kada viesaji transporta privalu VISUR uzleist?

Is stoteles jie tik turi pirmenybe.

Gregas 2014-05-09 12:56

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 330058)
Is stoteles jie tik turi pirmenybe.

Kad kiek žinau dabar jau nebeturi ir šitos privilegijos. Ar klystu?

Tomskis 2014-05-09 12:59

turi, tik reik ivertint situacija pries pradedant vaziuot is stoteles. Nes kai kurie tai tiesiog startuoja ir viskas, nesvarbu kad abejose jostuose vaziuoja masinos 80km/h ir nera kum jom detis, kaip tik trenktis i troleibusa :)

Gregas 2014-05-09 13:11

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 330060)
turi, tik reik ivertint situacija pries pradedant vaziuot is stoteles. Nes kai kurie tai tiesiog startuoja ir viskas, nesvarbu kad abejose jostuose vaziuoja masinos 80km/h ir nera kum jom detis, kaip tik trenktis i troleibusa :)

Tai jei jiems reikia įvertint situaciją prieš pajudant iš stotelės, tai čia beveik tas pats, kas neturi pirmenybės. Nes ankščiau KET buvo aiškiai parašyta, kad keleivinis transportas turi pirmenybę, o dabar jau apie pirmenybę nieko nėra, tiesiog turi įvertinti situaciją (kaip ir bet kuris kitas TP vairuotojas). Tik problema ta, kad kai kurie autobusų/troleibusų vairuotojai vis dar įsivaizduoja kad jiems viskas galima, jie turi pirmenybę ir pan..
Aišku juos reikia praleist (kaip ir fūras), bet jei naglai įjungtų posūkį ir mestūsi iš sustojimo prieš nosį, tai būtų kaltas (ankščiau būtų nekaltas).

Čia kaip tik prisiminiau situaciją apie sunkiasvorių TP vairuotojus: antradienį važiavau į Vilnių, tai suomis fūristas net į veidrodėlį nepažiūrėjęs tiesiai tiesiai prieš mano nosį į antrą juostą metėsi. Vos vos išvengiau batono :ohne: Paskui lenkdamas dar signalizavau jam, tai tas dar langą atsidaręs :cenzura: mane siunčia... Tai ir troleibusų/autobusų kai kurie vairuotojai tokį rėžimą įjungę važinėja...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.