MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   w210 greicio bailys, dreba nuo 90km/h iki 110km/h (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21015)

Motodec 2018-01-16 08:13

w210 greicio bailys, dreba nuo 90km/h iki 110km/h
 
Sveiki, temos neradau tad pakuriau nauja. Problema turiu jau 3 metai, dreba mano karieta vaziuojant 90-110km/h, buna isimciu kad drebulys dingsta kokiai 1 minutei, arba pradeda spazmuoti. Kad butu aiskiau, pavardinsiu kas atlikta is darbu gaudant sita bacila:
- Ratu balansas atkrenta, testuota su 4kompl. R17 - R18 su visais dreba, Juta su Melga jau savo draugu laiko, padangom -25proc lifetime. Tie patys komplektai ant manojo w211 bega idealiai
- Pakeistas isbalansuotas kardanas su vibro slopinimo gumom
- Pusasiai pakeisti
- Stabdziu diskai nauji zimmermann (2 kartus keisti naujais itariant beda tame)
- Daivanta atliko dezes testa, pakeite tepalus, prisieke kad viskas OK, nors dar reiketu pas kitus kontrolini testa padaryti del sventos ramybes, gal kas zino aplink Kauna profus, rekomenduokit, busiu dekingas.
- Vaziuoklistai jau vartus uzsidaro mane pamate, matyt pavargo ieskoti ar nebemieli eurai tapo is mano ranku, tikina kad vaziuokle LEDAS
Kas dar kokiu minciu turit, ar gal perskaitys koks razumnas meistras ir prisiims sita misle ant savo galvos, man jau garbes reikalas gavosi tik kad mintys beieskant pasibaige... :geda:

Darinis 2018-01-16 09:50

O ratai su tinkamais varztais uzsukti? Nes mersiniu varztu konusas eina uzapvalintas kai kitaicu tiesus konusas ir bevaziuojant kartais buna issicentruoja ratai

Motodec 2018-01-16 10:35

Citata:

Pradžioje rašė Darinis (Post 489383)
O ratai su tinkamais varztais uzsukti? Nes mersiniu varztu konusas eina uzapvalintas kai kitaicu tiesus konusas ir bevaziuojant kartais buna issicentruoja ratai

Oba, va irgi variantas, lekiu susirinksiu srote visus originalius :aciu:

Darinis 2018-01-16 14:40

Citata:

Pradžioje rašė Motodec (Post 489398)
Oba, va irgi variantas, lekiu susirinksiu srote visus originalius :aciu:

Ar pasikeite kas?

Vytautas29 2018-01-16 18:20

Turėjau panašia bėda tik pasireikšdavo ant didesnio greičio. Nepatikėsit bet kalta buvo galinio rato kaladėlė. Jai nupuvo prilakimo spyruokles tvirtinimo taškas.Atsitiktinai keičiant kaladėlės privirino spyruokles tvirtinimo tašką ir baigėsi visa ratu vibracija.
O Gal?

Kompresorius 2018-01-16 19:25

Ne į temą, bet panašiai. Remontavau avensi. Užeidavo vibracija. Nieko neradau. Ir pusašius žmogus vežė pabandymui pakeisti ir variklio pagalves. Jokių pakitimų, sudėjau viską atgal. Važiuoklė įdeali. Bėda buvo variklio forsunkėse. Dyzelis common rail. Keista, bet taip buvo.

Krotas 2018-01-17 00:16

Citata:

Pradžioje rašė Motodec (Post 489369)
Sveiki, temos neradau tad pakuriau nauja. Problema turiu jau 3 metai, dreba mano karieta vaziuojant 90-110km/h, buna isimciu kad drebulys dingsta kokiai 1 minutei, arba pradeda spazmuoti. Kad butu aiskiau, pavardinsiu kas atlikta is darbu gaudant sita bacila:
- Ratu balansas atkrenta, testuota su 4kompl. R17 - R18 su visais dreba, Juta su Melga jau savo draugu laiko, padangom -25proc lifetime. Tie patys komplektai ant manojo w211 bega idealiai
- Pakeistas isbalansuotas kardanas su vibro slopinimo gumom
- Pusasiai pakeisti
- Stabdziu diskai nauji zimmermann (2 kartus keisti naujais itariant beda tame)
- Daivanta atliko dezes testa, pakeite tepalus, prisieke kad viskas OK, nors dar reiketu pas kitus kontrolini testa padaryti del sventos ramybes, gal kas zino aplink Kauna profus, rekomenduokit, busiu dekingas.
- Vaziuoklistai jau vartus uzsidaro mane pamate, matyt pavargo ieskoti ar nebemieli eurai tapo is mano ranku, tikina kad vaziuokle LEDAS
Kas dar kokiu minciu turit, ar gal perskaitys koks razumnas meistras ir prisiims sita misle ant savo galvos, man jau garbes reikalas gavosi tik kad mintys beieskant pasibaige... :geda:

as ir susimoviau su zimermanais, jau du kart teko melgoj nutekint, bet jie vibracija duoda tik stabdant,o pas tave juk beda siaip vaziuojant ?

Rolis 2018-01-17 12:10

pas pusbroli buvo panasi beda, labai vibravo masina ties 100 km/h
pakaba ideali, ratus du kartus balansavo skirtinguose vietose, pakeite padangas...
o problema buvo ratlankiu centravimo zieduose, jie ar issideveje buvo ar netinkamo diametro, labai nesigilinom, nusipirkom naujus ziedus, sudejom ir vibracijos kaip nebuta ;)

Motodec 2018-01-17 20:16

Citata:

Pradžioje rašė Darinis (Post 489414)
Ar pasikeite kas?

Zinok tas pats :( Islekiau i Viabaltika, spust pedala iki 90km/h... ramu.... pakeliau iki 100... ramu..., jau apsisukes varau issisiepes iki ausu iiir praaasidejo... Zodziu mastau toliau, itariu dar karta pas kokius deziu meistrus kitus reikes uzlekt, tegul anie dar pratestuoja

Motodec 2018-01-17 20:17

Citata:

Pradžioje rašė Krotas (Post 489485)
as ir susimoviau su zimermanais, jau du kart teko melgoj nutekint, bet jie vibracija duoda tik stabdant,o pas tave juk beda siaip vaziuojant ?

Jo vaziuojant, stabdo lygiai. Sita galima atmesti drasiai


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.