MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Toyota Avensis ar Volvo S60 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9238)

Ceslav 2012-03-01 11:03

Toyota Avensis ar Volvo S60
 
Sveiki, zinau kad tai ne Toyota ir ne Volvo forumas bet isreiskit prasom savo nuomone apie masinu patikimuma is technines puses, gal kas turejot viena is ju.

1) Toyota Avensis 2004 m., 2.0TD 4D4, 81kw, mechanine
2) Volvo S60, 2003 m., 2.4TD D5, 120kw, mechanine

Apple 2012-03-01 12:04

Citata:

Pradžioje rašė Ceslav (Post 196692)
Sveiki, zinau kad tai ne Toyota ir ne Volvo forumas bet isreiskit prasom savo nuomone apie masinu patikimuma is technines puses, gal kas turejot viena is ju.

1) Toyota Avensis 2004 m., 2.0TD 4D4, 81kw, mechanine
2) Volvo S60, 2003 m., 2.4TD D5, 120kw, mechanine

Manau Volvo tikria geresne masina. Patogesne, variklis geresnis ir vaziavimas manau tikria malonesnis :) Dar jei imtum automata isvis butu ledas.

Ceslav 2012-03-01 12:12

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 196713)
Manau Volvo tikria geresne masina. Patogesne, variklis geresnis ir vaziavimas manau tikria malonesnis :) Dar jei imtum automata isvis butu ledas.

ju automatai po 250 000 km genda ir man dydziausias minusas kad D5 varykliai baltarusisku degalu ne miegsta. Sunku kazka padoraus, patikimo ir nelepaus viename surasti :)

FUN500 2012-03-01 12:26

pasirinkimas butu Volvo. nors joje gale vietos nera visai, bet kaip alternativa Avensis visai negundo. nors vaziaves ir blogo negaliu pasakyti nieko. tiesiog labiau patinka Volvo. o D5 smagus varyklis. ir vidus Volvo man yra smagesnis

Finalfour 2012-03-01 12:30

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 196717)
pasirinkimas butu Volvo. nors joje gale vietos nera visai, bet kaip alternativa Avensis visai negundo. nors vaziaves ir blogo negaliu pasakyti nieko. tiesiog labiau patinka Volvo. o D5 smagus varyklis. ir vidus Volvo man yra smagesnis

Pritariu, bendradarbis turi volva, tikrai smagi auto. O avensis su D cat motoru brangus prieziureti, vien kiek vargo turesi priziuredamas DPF filtra.
O kriterijus del belarusisku degalu is viso keistas - visu pirma i apynaujas auto ju is viso nepilciau (tuoj ateis Tomskis ir pasakys ka apie mano sita poziuri galvoja :) ), be to, tu tikrai tiki kad belarusisku degalu kranelis bus amzinas? ;) Nustebsi, kaip greitai tai uzsiris, patikek.

simaso 2012-03-01 12:34

volvo išorė graži, bet vidus baisus, nepatinka kaip ir pas saab, paneles baisios...detalės brangios... avensis universalas labai graži mašina, ir vidus gražus. kogero rinkčaius avensis universalą, sedanas baisus.

Jerry 2012-03-01 12:37

As rinkciausi Avensis, pats kazkada svarsciau apie tokia dizeline, bet mano pagrindinis kriterijus buvo pigi eksplotacija, bet jei yra kitokie kriterijai kaip saugumas ar komfortas tai gal labiau s60 tada tiktu

Ceslav 2012-03-01 12:37

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 196719)
Pritariu, bendradarbis turi volva, tikrai smagi auto. O avensis su D cat motoru brangus prieziureti, vien kiek vargo turesi priziuredamas DPF filtra.
O kriterijus del belarusisku degalu is viso keistas - visu pirma i apynaujas auto ju is viso nepilciau (tuoj ateis Tomskis ir pasakys ka apie mano sita poziuri galvoja :) ), be to, tu tikrai tiki kad belarusisku degalu kranelis bus amzinas? ;) Nustebsi, kaip greitai tai uzsiris, patikek.

Volvo man irgi daugiau patinka, na masina jau neapinauje visgi 9 metai, del avensis 4D4 varyklio galvojau kad jis yra nelepus, o del Baltarusisko kuro tai jei yra galimybe sutuapyti kodel ne, jei atlyginimas augtu proporcingai kurui tai net negalvociau apie tai :)

aware 2012-03-01 12:38

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 196719)
Pritariu, bendradarbis turi volva, tikrai smagi auto. O avensis su D cat motoru brangus prieziureti, vien kiek vargo turesi priziuredamas DPF filtra.
O kriterijus del belarusisku degalu is viso keistas - visu pirma i apynaujas auto ju is viso nepilciau (tuoj ateis Tomskis ir pasakys ka apie mano sita poziuri galvoja :) ), be to, tu tikrai tiki kad belarusisku degalu kranelis bus amzinas? ;) Nustebsi, kaip greitai tai uzsiris, patikek.

D-Cat motoras eina 2.2l 130kw, 2.0 yra paprastas D4D, vasara teko isbandyt ta avensis su situo motoru, tik temos autoriui pataisymas, kad sis motoras eina ne 81, o 85kw siaip visas neblogas variantas ir patiko kaip auto, tik pavelavau kelias min atvaziuot su pinigais ir ji buvo nupirkta...

FUN500 2012-03-01 12:40

bet zinok po MB Volvo tikrai bus kieta pakaba. Labai kieta!!!


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.