MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Apie MB 203 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=12133)

skaudviliskis 2013-04-13 11:51

Apie MB 203
 
Sveiki,
noreciau pasidalinti nelabai malonia patirtim su MB203 2001m. 105Kw APD. Pirkau as jy Hamburge (Vokietija) is tiesiai is MB centro teritorijos, pardavejas auges vyriskis apie 55-60 metu. Begusi buvo 153k su visomis knygomis saskaitomis ir tt. bet pasirodo tai masinai tai gali buti jau riba jog is jos galima tiketis visko isskyrus patikimumo o ir konstrukciniai sprendimai nepatys ismintingiausi kaip pvz interkulerio radiatorius pirmas atsireme i perauksta bordiura, arkose manau tycia palikta uzkarta ant kurios galetu laikytis druskos ir tt.
o pats kvailiausias sprendimas kad kompas net nesaugo klaidos del ko buvo uzgeses variklis (budavo uzgesta ir pora valandu nesikuria o uz pora valandu uzkurus jokios klaidos nerodydavo). Nekalbant jau apie tai kad buvo naudojamos tikrai zemos kokybes kaikurios medziagos. vazinejau po servizus ir visi tik vardindavo kad tos masinos problematine vieta ir cia ir cia ir dar cia. Taip ir buvo keiciau turbut visas guneles kiek ju tik yra tuoj masinoj, nes visos jau plasmase virtusios o jas pakeisti darbelio ooooo :) sujungimu plastmase trapi kaip cukrus, nepamirskim kolektoriaus sklendziu kurios tikrai nei pas viena nera tobulos (nes tokia konstrukcija, neimanoma, kad tarnautu). dabar ant spydo 210k tai per 60k tikrai ka turejau veikti, davikliu prideta, kad netruktu ir tikrai jie pareidineja, nes kuriu ieskojau lauzynose apie visus sake kad jie deficitas :) ir kaina vos ne kaip nauju...todel nepradekit pasakoti jog cia tik man taip nesiseka. tiesiog ta masina manau buvo tverta ant 5 metu ir garantiniu 100k o toliau per visur pradeti ora traukti, rudeti ir tt. LT keliais su R17 ratais tikrai nepamirsit kad ir traukiu, prabangiu sakiu su sarnyrais ten yra. Vairo kolonele be servatroniko pas mane, tai R 17 stovint ant vietos tikrai su dviem pirstais nesuksi, be servatroniko sakyciau, kad tik pusia vairo stiprintuvo tera.
Tik nesugalvokit pasakoti kad cia tik man vienam taip :) nes maciau kiek ju stovi remonte. Ir ji gera masina tam kuris su ja per du metus 20k nuvaziuoja, jeigu pasiseks galbut ji ir gali tiek istempti.
Aisku as turejau ir geru mersu bet tai buvo seni laikai, MB 201 2,0D 1984metu ant kurio spydo rode beveik milijona ir jokiu problemu. Bet siandien 10 metu MB tikrai nebera ta masina su kuria be baimes galima isvaziuoti i kelione po europa su mintimi kad tikrai nepaves.
P.S. tiesiog jauciu pareiga pasidalinti savo patirtimi :)

Tomskis 2013-04-13 11:57

tai o ko tu tikejais, visom masinom duodama garantija 5metai arba 100k, jeigu ji negestu prie 150k, tai duotu ir tokia garantija. tie 150kkm tiesiog yra toks tarpas kai masina pradeda byret, todel geriau pirkti yra su kokiu 80kkm, arba 220kkm, nes prie 80 dar negenda, o prie 220 jau viskas sutvarkyta :)

skaudviliskis 2013-04-13 12:10

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 266006)
tai o ko tu tikejais, visom masinom duodama garantija 5metai arba 100k, jeigu ji negestu prie 150k, tai duotu ir tokia garantija. tie 150kkm tiesiog yra toks tarpas kai masina pradeda byret, todel geriau pirkti yra su kokiu 80kkm, arba 220kkm, nes prie 80 dar negenda, o prie 220 jau viskas sutvarkyta :)

Tai tipo man su ja nebedaug liko vargti dar 10k, o tada nuo 220k jau bus viskas "pereita"? :)

Tech-nic 2013-04-13 12:25

Citata:

Pradžioje rašė skaudviliskis (Post 266003)
Sveiki,
noreciau pasidalinti nelabai malonia patirtim su MB203 2001m. 105Kw APD. Pirkau as jy Hamburge (Vokietija) is tiesiai is MB centro teritorijos, pardavejas auges vyriskis apie 55-60 metu. Begusi buvo 153k su visomis knygomis saskaitomis ir tt. bet pasirodo tai masinai tai gali buti jau riba jog is jos galima tiketis visko isskyrus patikimumo o ir konstrukciniai sprendimai nepatys ismintingiausi kaip pvz interkulerio radiatorius pirmas atsireme i perauksta bordiura, arkose manau tycia palikta uzkarta ant kurios galetu laikytis druskos ir tt.
o pats kvailiausias sprendimas kad kompas net nesaugo klaidos del ko buvo uzgeses variklis (budavo uzgesta ir pora valandu nesikuria o uz pora valandu uzkurus jokios klaidos nerodydavo). Nekalbant jau apie tai kad buvo naudojamos tikrai zemos kokybes kaikurios medziagos. vazinejau po servizus ir visi tik vardindavo kad tos masinos problematine vieta ir cia ir cia ir dar cia. Taip ir buvo keiciau turbut visas guneles kiek ju tik yra tuoj masinoj, nes visos jau plasmase virtusios o jas pakeisti darbelio ooooo :) sujungimu plastmase trapi kaip cukrus, nepamirskim kolektoriaus sklendziu kurios tikrai nei pas viena nera tobulos (nes tokia konstrukcija, neimanoma, kad tarnautu). dabar ant spydo 210k tai per 60k tikrai ka turejau veikti, davikliu prideta, kad netruktu ir tikrai jie pareidineja, nes kuriu ieskojau lauzynose apie visus sake kad jie deficitas :) ir kaina vos ne kaip nauju...todel nepradekit pasakoti jog cia tik man taip nesiseka. tiesiog ta masina manau buvo tverta ant 5 metu ir garantiniu 100k o toliau per visur pradeti ora traukti, rudeti ir tt. LT keliais su R17 ratais tikrai nepamirsit kad ir traukiu, prabangiu sakiu su sarnyrais ten yra. Vairo kolonele be servatroniko pas mane, tai R 17 stovint ant vietos tikrai su dviem pirstais nesuksi, be servatroniko sakyciau, kad tik pusia vairo stiprintuvo tera.
Tik nesugalvokit pasakoti kad cia tik man vienam taip :) nes maciau kiek ju stovi remonte. Ir ji gera masina tam kuris su ja per du metus 20k nuvaziuoja, jeigu pasiseks galbut ji ir gali tiek istempti.
Aisku as turejau ir geru mersu bet tai buvo seni laikai, MB 201 2,0D 1984metu ant kurio spydo rode beveik milijona ir jokiu problemu. Bet siandien 10 metu MB tikrai nebera ta masina su kuria be baimes galima isvaziuoti i kelione po europa su mintimi kad tikrai nepaves.
P.S. tiesiog jauciu pareiga pasidalinti savo patirtimi :)

kodel manai kad ji begusi tik 210???? as tau poperiu saskaitu ir knigeliu galiu prispauzdinti kiek nori :laugh: turiu pats toky, turi mano dede ne facelif, jis jau 4 metai turi, vazineja daug bet pirko su tikrai tikra 120turks rida pinigu ikista minimaliai jokiu rimtu gedimu db jau 300 rodo, nei turba nei forsunkes nekeistos zodziu vaziuokle kazkiek daryta ir tiek, as taipat nesiskundziu.... papuole tokia tau....

skaudviliskis 2013-04-13 12:49

Citata:

Pradžioje rašė Tech-nic (Post 266012)
kodel manai kad ji begusi tik 210???? as tau poperiu saskaitu ir knigeliu galiu prispauzdinti kiek nori :laugh: turiu pats toky, turi mano dede ne facelif, jis jau 4 metai turi, vazineja daug bet pirko su tikrai tikra 120turks rida pinigu ikista minimaliai jokiu rimtu gedimu db jau 300 rodo, nei turba nei forsunkes nekeistos zodziu vaziuokle kazkiek daryta ir tiek, as taipat nesiskundziu.... papuole tokia tau....

todel kad netikiu jog tas dedukas vokietijoje klastojo dokumentus, plius silberis irgi mato sistemingus aptarnavimus MB centre vokietijoje. taigi 99,9 procento kad 210 000. Klausimas, ka reiskia nekiso? As irgi nei variklio rinkau nei turbina parejo nei forsunkiu keiciau, bet ir be to yra tukstantis priezasciu del kuriu ji nevaziuoja arba vaziuoja netaip kaip turetu. Pvz pareidinejandis veleno posiukio daviklis nuo kurio i dvi savaites viena karta masina uzgesta ir kuriasi tik atsalusi ir tt. ir jokia degnostika tau nepades nes kai uzkuri klaidos nebera...o kodel taip sutverta? as manau tik todel kad uzknistu vokieti ir nueitu nauja nusipirkti, pakelus kapota matosi kad ir be variklio yra ten kam uzlinkti ir tikrai linksta :)
Mano tevas irgi vargo neturi nes jis po vieta vazineja ir jam jokio streso nes jis zino kad danijoje arba vokietijoje ji jam neuzges, nes tiesiog jis ten nebuna :)

skaudviliskis 2013-04-13 12:58

o as buvau priverstas nusipirkti kita masina su kuria nebijau vazioti i europa, nors ji begusi virs 400k ir cia tik tam jog mersas uzsitarnavo tokia reputacija. cia grynai tapati situacija kaip visi zino, kad sprinteris netas busas su kurio galima vazineti po europa.

Tomskis 2013-04-13 13:22

tokiu atveju turetum nusipirkti visiskai nauja masina is salono, tada irodinet gamintojo klaidas :)

skaudviliskis 2013-04-13 13:50

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 266026)
tokiu atveju turetum nusipirkti visiskai nauja masina is salono, tada irodinet gamintojo klaidas :)

Tomski, as pataisysiu tave, as nekalbu apie gamintojo klaidas, o tik dalinuosi patirtim, kad 203 MB nuo 10 metu turi daug ir labai daug problemu kurios nebutinai susijusios su rida. O jei nori mano nuomones apie gamintoja, tai manau jis moka pagamintis geras masinas ir jas gamino anksciau neuzmusamas, bet...paskui manau piktybiskai pradejo priimineti sprendimus is kuriu gaunasi labai daug ir brangaus serviso. net pats silberis sako, kad nuo 2006-2008 metu vel mersai gaminami geri. tipo ir 204 jau nebera problematinis kaip 203 :)
Manau kad tai reiskia jog jie net patys sutinka jog tarpe tarkim tarp 2000 ir 2006 merso kokybe prasta.
As pripazinsiu, kad forumieciu noras islaikyti ta tendencija, kad mersas ir afrikoje mersas yra grazus, bet bukim truputi teisingesni, nes gal yra zmoniu, kurie tik nori pirkti mersa ir cia skaitineja...manau jie turi teise zinoti, kad kartais ir mersa nusipirkus gali tureti daugiau vargo, netgi su visu nemegstamu passatu, nepriklausomai, kad mersas du kart brangesnis.

ldalius 2013-04-13 13:58

o tai kodėl aš 10 metų atvažinėjęs su mersais dabar nebenoriu jo nei vieno, nors nusipirkti galiu kad 211 šiandien - bet nenoriu. Gero nerasi čia, o lavonas su žvaigžde kam reikalingas

Tomskis 2013-04-13 14:17

Na visu pirma bukim realistai ir supraskim kad automobiliu gaminimas yra verslas, gali pagaminti ir negendanti ir nerudijanti, bet tada zlugdu automobiliu pardavimai.

Visu antra, kvaila yra sakyti kad mb blogas, bmw blogas, honda blogas ir t.t. kai tu nusiperki naudota masina, papuolei ant blogos, sakai kad tos markes masinos blogos, papuolei ant geros, sakai kad geros. Ir visiskai nesvarbi masinos istorija. Yra toks dalykas kaip buves savininkas, ir nuo jo viskas priklauso kaip tau seksis.

Trecias dalykas, tai sakai kad w204 jau vel vykes mersas, w204 yra gan nauja masina, ir jai dar nesuejo 10 metu, va tada galesim vertint, gal jis isvis nesulauks 10metu, o gal is tikro tarnaus kaip ir mano w124, kuriam dabar 23metai. Nors as tuo smarkiai abejoju, nes kaip ir sakiau visu pirma pirmas dalykas del pardavimu, antras dalykas del masinos kainos, dabar tarkim naujas mersas kainuoja 100k, jeigu ji daryt labiau kokybiska, jis kainuos kokiu 180k.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.