MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Namo statyba (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9793)

pucenas 2019-10-05 17:51

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 525640)
O kaip del garso? Pas mus bus grindu sildymas.. Tai net nzn ar jis reikalingas.. Labai svarstom...



As dar ten negyvenu kolkas. Bet koks gali buti garsas. Jai protongai suprojektuoti vamzdynai, difuzoriai. Tai garso tikrai nebus juntamo. O pats rekuperatorius tai vistiek buna kazkur katilinei, garaze ar pan. Bet juk yra slopintuvai tam reikalui.
O sildymas pas mane visur grindinis, kodel galvoji, kad grindinem nereikia rekupo?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Apple 2019-10-05 17:57

Rekupas 1000% reikalingas ir nepamainomas dalykas. Aš nesuprantu, kaip žmonės šiais laikais dar gali svarstyti jo nedėti.

Įsivaizduok namus tokius, kaip visada idealiai išėdinti, be jokio pašalinio kvapo. Pastoviai tyras ir šviežias oras namie.

Turiu ne viena pažystama, kuris turi rekupa, tai vienareikšmiškai nepamainomas dalykas.

Dar didelis pliusas, kad namie dulkių kokius 10 kart mažiau nei be rekupo. Šildomos grindys stumia šilta ora į viršų ir kela visas dulkes, o rekupas jas susurbia. Pas kolega bute buvo 6 metus be rekupo, tai švarkai kabėdami ant pakabos per mėnesį jei nenaudoji pasidengdavo dulkėm ir reikdavo valyt, o dabar susidėjo rekupa prieš puse metų, tai sakė švarkai be jokiu dulkiu.

Aš realiai nematau nei vieno minuso, tik milijona pliusu.

Artunas 2019-10-05 18:29

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 525643)
Rekupas 1000% reikalingas ir nepamainomas dalykas. Aš nesuprantu, kaip žmonės šiais laikais dar gali svarstyti jo nedėti.

Įsivaizduok namus tokius, kaip visada idealiai išėdinti, be jokio pašalinio kvapo. Pastoviai tyras ir šviežias oras namie.

Turiu ne viena pažystama, kuris turi rekupa, tai vienareikšmiškai nepamainomas dalykas.

Dar didelis pliusas, kad namie dulkių kokius 10 kart mažiau nei be rekupo. Šildomos grindys stumia šilta ora į viršų ir kela visas dulkes, o rekupas jas susurbia. Pas kolega bute buvo 6 metus be rekupo, tai švarkai kabėdami ant pakabos per mėnesį jei nenaudoji pasidengdavo dulkėm ir reikdavo valyt, o dabar susidėjo rekupa prieš puse metų, tai sakė švarkai be jokiu dulkiu.

Aš realiai nematau nei vieno minuso, tik milijona pliusu.


Pritariu 100%

Markko 2019-10-08 10:04

Kokios nuomones apie stoglangius ? ar kas dejo,pasiteisino ? nebus cia kaip su automobilio panoraminiu stogu..uzsakant reikia o veliau nenaudoji.

Apple 2019-10-08 10:09

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 525793)
Kokios nuomones apie stoglangius ? ar kas dejo,pasiteisino ? nebus cia kaip su automobilio panoraminiu stogu..uzsakant reikia o veliau nenaudoji.

Yra galimybė daryti langus kitur? Šoninėse sienos? Ar čia palėpė ir stogas eina iš visų 4 pusių? Nesamonė tas stoglangis. Aš daryčiau langus geriau nei stoglangius.

Markko 2019-10-08 10:32

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 525794)
Yra galimybė daryti langus kitur? Šoninėse sienos? Ar čia palėpė ir stogas eina iš visų 4 pusių? Nesamonė tas stoglangis. Aš daryčiau langus geriau nei stoglangius.

Langai yra,bet ten gaunasi tokia kaip palepe..aukstis 2.6-3.15 m..kalbu su kolegom tai sako visi butinai..daugiau sviesos ir t.t.

hardas999 2019-10-08 10:44

Nuo A klasės ir į viršų rekuperatorius yra privalomas. Reikalauja rekuperatoriaus priduodant namą.

Markko 2019-10-08 10:51

Citata:

Pradžioje rašė hardas999 (Post 525796)
Nuo A klasės ir į viršų rekuperatorius yra privalomas. Reikalauja rekuperatoriaus priduodant namą.

Cia rimtai ?

hardas999 2019-10-08 11:00

B klasei dar nereikia, bet jau A A+ A++ reikia. Dar paminėsiu kad perkant naują namą ar statant didžiausią dėmesį skirkite namo sandarumui. Tad nepagailėkite 200Eur namo sandarumo patikrai.

Apple 2019-10-08 11:29

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 525797)
Cia rimtai ?

100% taip :)

Kas liečia stoglangius, tai pas mane irgi mansardinis antras aukštas kur dabar gyvenu, bet pasidaręs didelius langus ir jokių bėdų dėl šviesos. Pas mane siena prasideda ties 1,6 metro ir lubos ties 2,70. Nei vieno stoglangio ir tikrai nedaryčiau.

Citata:

Pradžioje rašė hardas999 (Post 525798)
B klasei dar nereikia, bet jau A A+ A++ reikia. Dar paminėsiu kad perkant naują namą ar statant didžiausią dėmesį skirkite namo sandarumui. Tad nepagailėkite 200Eur namo sandarumo patikrai.

Nežinau, kaip A, bet A+ sandarumo testas jau privalomas (be jo negausi A+ sertifikato).


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.