MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   draudimo ismoka del prapjautos padangos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=15652)

Ffeibiss 2014-12-05 14:12

draudimo ismoka del prapjautos padangos
 
Sveiki,
Turejau nemalonu ivyki, kai plovykloje plaunant masina, uzvaziavau ant ju suluzusios plyteles ir prasipjove padanga. skyle tikrai nemaza. uzlopyjo, bet sake geriau pasikeist padanga.

Plovykla buvo draugiska, kaltes neneige, nukreipe i savo draudikus, bet jie nori keisti tik viena padanga, kas man atrodo yra absurdas, nes pagal KET, padangos ant vienos asies turi buti identiskos.

Mano padangos galima sakyt naujos r20 275/40 bridgestone blizzakai, kurie kainavo tikrai ne 20lt su +- 9mm likuciu. Jie ten is akies paskaiciavo uz ta padanga gal 700lt - visi nusidevejimai, nors as uz jas mokejau mazdaug po 900lt...

As jiem siuliau, kad jie man suranda identisko modelio padanga su identisku nusidevejimu, tai jie sake negali to ispildyti...

Gal kas turit kokiu minciu?

alteroja 2014-12-05 14:18

važiuok pas nepriklausomą žalų vertintoją

Piktas 2014-12-05 14:41

Nieko nepadės. Turėjau panašią situaciją įkalęs Kaune į duobę. Ant abieju ašių buvo skirtingos padangos, o pramušiau desinėj pusėj ir priekį ir galą. Savivaldybe atlygino tik už dvi padangas, nors teko visas 4 išmesti. O nepriklausomo vertintojo išvada yra tik "pasiulymas", draudimas neprivalo su juo 100% sutikti :)

Tomskis 2014-12-05 14:44

man nesenai uzkiso masina, i bordiura dejau ir padanga kaip ir sveika tik nugriauztas sonas biski. tai paskaiciavo uz dvi padangas, draudikas matavo nusidevejima, viena buvo 6mm, kita 5.5mm berods. Tai paskaiciavo uz dvi gal todel kad jos naudotos, nauja uzdesiu 8mm tai bus didelis skirtumas. O kai tavo nauja padanga tarkim 7.5mm, tai ir paskaiciavo uz viena, nes ten bus 8mm ir skirtumas normos ribose.

Hunter 2014-12-05 14:55

Tai jau tipo negali nusipirkt naujos padangos? Ar vazineji su 10 metu modelio padangom kuriu nera prekyboj?
Ar cia siaip is principo nori turet zapaske nauja?
Siulyk tegu draudimas kreipia tave i servisa ir tegu ten tvarko padaryta zala uz ju pinigus, kas tu mechanikas ar kas, tu gi vairuotojas kuris plove masina

exxon 2014-12-05 15:48

kaip tas skundas turi atrodyt i savivaldybe nesant?

Piktas 2014-12-05 15:55

Schema nubraizyta policijos, uzregistruota policijoj, pazyma kad automobilis nedraustas kasko (jeigu su civiliniu eini), nauju padangu pirkimo cekis, ir dar keli kuriu nepamenu jau :)

exxon 2014-12-05 16:00

tai reik kviestis policija i jiem da stolnika sumoket uz ivyki?

Artunas 2014-12-05 17:22

Citata:

Pradžioje rašė exxon (Post 368008)
tai reik kviestis policija i jiem da stolnika sumoket uz ivyki?

Kažin ar dar yra ta nuobauda už įvikį. Prieš kelis metus žiemą nulėkiau via baltikoj į griovį, atvažiavo tech pagalba, ir be eismo sustabdymo nėjo manęs ištraukti. Buvo iškviesta policija, kurie keliom minutėm sustabdė eisma. Ištraukus pareigūnų paklausiau ar aš jum reikalingas, anie sako ne, važuok.

alteroja 2014-12-05 17:56

o man prieš 5 metus tai išrašė baudą, nors niekas nenukentėjo.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.