MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Midnight blue S320 W220 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20766)

Skulptorius 2017-11-17 01:22

Midnight blue S320 W220
 
3 Attachment(s)
Sveiki,

Tai štai, mano pirmasis Mercedes Benz automobilis. 2001m. S320cdi. Asmeniškai man patrauklios išvaizdos modelis, žavios spalvos ir žinoma pakankamai atsakingai prižiūrėtas buvusio savininko. Apart įvairiu tvarkytinu smulkmenu, techninis stovis išties geras, kalbant apie važiuoklę ir variklį, kuris jau matęs 480tūkst.km rida ir vis dar gyvas, trauka džiuginanti. Kad ir kaip prieštaringai būtu vertinamas šis modelis, vairuoti jį didžiulis malonumas!:):)
p.s. (kol kas pasidalinu tik keliomis nuotraukomis)

Gadget 2017-11-17 06:45

Asmeniškai man šis modelis iki S klasės netraukia. W140, w221 tikra S klasė. Tačiau svarbiausia- patinka pačiam. Sėkmės pasiekiant milijoną :)

Markko 2017-11-17 10:16

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 485393)
Asmeniškai man šis modelis iki S klasės netraukia. W140, w221 tikra S klasė. Tačiau svarbiausia- patinka pačiam. Sėkmės pasiekiant milijoną :)

Pozityvus naujo nario sutikimas... Bravo!

KK 2017-11-17 17:49

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 485393)
Asmeniškai man šis modelis iki S klasės netraukia. W140, w221 tikra S klasė. Tačiau svarbiausia- patinka pačiam. Sėkmės pasiekiant milijoną :)

Bet tavo komentarai su laiku tai tokie net nežinau kaip apibūdint... :)

Modelis geras ir nepaisant niuansu mano galva sėkmingas koks blogas jis bebūtų... Komforto per akis kaip ir navarotų jeigu gerai sukomplektuotas, tai galėčiau prieštaraut, kad iki S klasės netraukia bet tiek to kiekvienas turim savo nuomone. :vairuot:

Gadget 2017-11-17 18:22

Citata:

Pradžioje rašė KK (Post 485456)
Bet tavo komentarai su laiku tai tokie net nežinau kaip apibūdint... :)

Modelis geras ir nepaisant niuansu mano galva sėkmingas koks blogas jis bebūtų... Komforto per akis kaip ir navarotų jeigu gerai sukomplektuotas, tai galėčiau prieštaraut, kad iki S klasės netraukia bet tiek to kiekvienas turim savo nuomone. :vairuot:

Visi senstam, paburbeti norisi :)
O ir savo nuomone issakyti nera blogai. Puiku, kad zmogus dziaugiasi, taip ir turi buti. Visi vairuojam automobilius kurie mum patinka, arba kokius sugebam islaikyti. Sau tokio nepirkciau, nors ir buvo kazkada roziniu svajoniu apie S500 L. Bet ismeginus ir kitus modelius- kaip ir minejau, netraukia ant S klases w220 :) Tai tik mano nuomone, su kuria nebutina sutikti, ir kitu nuomone gerbiu. w220 tikrai nera blogas auto, ir komfortu tikrai auksciau nei konkurentai to meto, taciau jis tikrai prastesnis nei pirmtakas :)

egise 2017-11-17 18:53

Sveikas prisijungęs :zenklas:
Laaabai teisingas automobilis. Nekreipk dėmesio į bumbeklius, jie normalūs bičai :D Esu už tai, kad W220 tai yra tikra S klasė ir viskas su juo gerai. Nu genda airmatic'as, dar gal kokių problemėlių yra, bet tai nėra tragedija. Negali/nenori jo išlaikyti - neperki. :)
Bet automobilis tai tikrai superinis. Nostalgija. Reiktų gal vėl sugrįžti. Tik prisimenu tuos šaltus žiemos rytus kai išeini iš namų ir žiūri ar nenusėdo :D
Sekmės eksplotuojant!!!

Skulptorius 2017-11-18 02:11

Dėkui už nuomones, jos svarbios, įdomios ir gerbtinos ypač kada kalbame apie automobilius. Ačiū už palaikyma taipogi!
Na dar tik prasidėjo mano pažintis su šiuo automobiliu ir žinoma tęsis jį eksploatuojant. Komplektacija manau pakankamai nebloga, apart to, jog nėra sėdyniu ventiliavimo bei šildymo, galinio stiklo užuolaidos, stoglangio.. Tačiau visa salono elektra veikia, sėdyniu būklė išties gera įskaitant ir nenudėvėta porankį. Vairas visgi išduoda nemaža rida.
Kėbulo dažai nenuvargę, bet minimaliu korozijos užuomazgu yra ties arku kraštais ir šiek tiek vietoje, tarp vieno galinio sparno ir buferio. Iš šiuo metu esančiu problemu: nevisada suveikia vienu dureliu ir bagažinės dangčio pritraukėjai, reikia pasikeisti viena galiniu stabdžiu diska, tepalo lygio daviklį ir yra man dar nežinoma problema su webasto- įsijungus, dūmina labai tirštais baltais dūmais(kol kas teko priverstinai atjungti).

Gadget 2017-11-18 08:37

Del autonominio sildytuvo- nesudega kuras. Pradeciau nuo diagnostikos, gali butu valdymas. Pritraukejai- vakuuminiai, tikrinciau nuoteki. Na jei nera sildomu sedyniu net, tai komplektacija tustutele :) stabdziu diskai keiciami tik po du, nepradek tik taupyt tokiose vietose :) Sekmes remonte.

Skulptorius 2018-05-16 20:57

2 Attachment(s)
:))

Robertas1993 2018-05-16 21:07

Grazus mersas :zenklas: :good:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.