MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   w211 smulkus remonto darbai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=25831)

vampyras 2020-04-14 19:44

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 532869)
O gal tu priimtum mano “latvija” pas save i kiema. Gedimas ne didelis. Bet gal susitaisytu stovint. Pakeiciau “pludes” bake. Bet man atrodo, kad vistiek nerodo gerai kuro likucio bake. (Gal klystu). Bet, kad pas tave pastovetu blogiau tikrai nebus.

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 532873)
Nu tai galesi pavaziuoti tada :)

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 532876)
:xx::xx::xx::xx::xx:

Why Warum Почему لماذا 為何?

Robertas1993 2020-04-22 19:07

na ka, su sviesom baigta :) anksciau kai krito auto nuo laikykliu su atjungtu akumu ir nuo to laiko ismete trys klaidas, kad tiek priekinis tiek galinis neveikia daviklis o trecia klaida kad susikalibruoti reikia, kiek pamenu anksciau, kai priekini davikli pakeiciau pradejo veikt ir automatiskai reguliuojasi zibintai ir issitrie ta klaida del priekinio daviklio, dabar neperseniausiai pasikeiciau ir galini davikli bei dingo del galinio daviklio klaidos beliko tik susikalibruot zibintus. Tai isijungiau actual values ir tu davikliu parodymus isijungiau, aisku jie iseje is savo ribu pagal staro duotus parametrus, pakeliau priekini auto dali su domkratu (kad keltusi visas priekis vienodai), bet ne daug ir prekinis daviklis savo ribose, o gale teko iskraustyt visus auto reikmenis (norejau ir atsargini rata isimt, jis irgi nemazai sveria :xx:) kol galinis daviklis taip pat savo ribose ir leido susikalibruot, sukalibravau ir klaidos nebemeta. Ir aplamai jokiu klaidu nebera is zibintu sistemos.foto nebus :)

p.s. abejoju ar susitvarke zibintu reguliavimas, ziuresiu sian vakare ar susitvarke ar ne :)

p.s.s. susitvarke ir reguliavimas, anksciau po vieno zibinto remonto, net nelendant su diagnostika, reeguliavimas pradejo kitaip veikt, ijungiant degima pradeda reguliuotis zibintai be sviesu o uzvedus motora tiesiog isijungia zibintai, dabar viskas veikia kaip ir visems mersams, ijungiant degima nieks nevyksta o uzvedes auto susireguliuoja zibintai ir isijungia sviesos :)

Robertas1993 2020-05-14 17:43

Na ka, sudejau forumieciui amerika sedyniu sildyma, tik sikart nereikejo sildymo bloko kaip man :) susidejo grubiai per 4 val. :)

Darius 2020-05-14 18:34

Citata:

Pradžioje rašė Robertas1993 (Post 534094)
Na ka, sudejau forumieciui amerika sedyniu silyma, tik sikart nereikejo sildymo bloko kaip man :) susidejo grubiai per 4 val. :)

Nu šaunuolis!!!

Robertas1993 2020-05-14 19:59

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 534099)
Nu šaunuolis!!!

Aciu! :)

Somesword 2020-05-14 20:02

4 val? cia ardei sedynes ar ka? Man atrodo biski ilgai uztrukai...

Robertas1993 2020-05-14 20:34

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 534103)
4 val? cia ardei sedynes ar ka? Man atrodo biski ilgai uztrukai...

Amerika gali pasakyti jis zino ka mate ka mes ardem ir surinkinejom :) ardem sedynes ir visa kita ka reikia, vedziojom laidus, programavom kad veiktu valdymas :)

Gadget 2020-05-15 06:29

Programavot? Tai gal tiesiog varneles sudejot, kad veiktu :D

Robertas1993 2020-05-15 10:16

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 534115)
Programavot? Tai gal tiesiog varneles sudejot, kad veiktu :D

ner skirtumo, padariau kad mygtukai pradetu veikt :xx: sildymas sikart veikia nuo pakeleivio SAM bloko, nes laidai isimti is anglo :)

amerika 2020-05-15 19:16

tiesa , maždaug 4 valandos truko,buvau visa pravodke -bulvini maiša nusivežes, sveria apie 25 kg, o reikejo tik sam ir keliu laidu:)
Ačiū Robertui.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.