MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Mobilieji telefonai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7954)

Hunter 2014-03-21 12:54

Tele2 tai aisku islaiko savo lygi su rysio kokybe "slypi kazkur anapus" Vilniaus centre nuejus i rusi jau nebera rysio

MBLORINSER 2014-03-21 13:37

bet tele2 kiek matau siulo uz maziause kaina 3gb. reikes realybeje isbandyt visus nes gyvensiu kaimo vietoveje ir visai lietuvos pakrasty netoli rusyno. ir tada pasirinkt.

Artunas 2014-03-21 16:06

Aš kaip prostitutė perbeges jau visus, kaip taisyklė einant iš vieno pas kitą kad ir ką bežadėtu saskaitos suma kažkodėl nesikeisdavo, kol neperėjau į tele2. Nu tikrai nustebino saskaitos sumažėjusios nuo maždaug 400 iki 250. Skirtumas didelis, bet rišys tragiškas. Prieš tai buvo omnitel, nepriekaištinga kokybė, bet brangu.
Tau reiktu eiti su tėvu, ir kreiptis kaip juridiniam asmeniui, taip manau gautum geresnius planus.

Hunter 2014-03-21 17:45

cia 400lt gaunasi del uzsienio ar cia Lietuvoj kazkokiais budais taip sugebi prisneket?

alteroja 2014-03-21 20:09

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 321266)
cia 400lt gaunasi del uzsienio ar cia Lietuvoj kazkokiais budais taip sugebi prisneket?

manau net klausimu neturetu kilti, nebent pas ji koks 5 metu senumo planas ir sneka po 10val i menesi :) pas mane irgi kazkas panasaus, kas diena tenka prakalbeti nuo 5 iki 15-30min su uzsieniu nuo madrido iki maskvos, tai saskaiteles irgi kelis simtus siekia.

pucenas 2014-03-21 20:30

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 321311)
manau net klausimu neturetu kilti, nebent pas ji koks 5 metu senumo planas ir sneka po 10val i menesi :) pas mane irgi kazkas panasaus, kas diena tenka prakalbeti nuo 5 iki 15-30min su uzsieniu nuo madrido iki maskvos, tai saskaiteles irgi kelis simtus siekia.

O as pavarau ir i uzsieni ir lietuvoi, kai uzgeriu ir i anapus atlanto pavarau ;) bet itariu saskaita nera kosmine nes nera niekada sake kad daugokai kalbu ;) bet pvz i status nera pavyke is pirmo kart susiskambinti, visada ismeta(bite) o su omniu tai problemu nebudavo. Tele2 nesu turejas.

Tomskis 2014-03-21 21:12

skaiciau kad ES nori normalizuoti tarptinklinius tarifus, bus kaip lietuvoj skambint, va tada bus jega. O dabar ir pas mane saskaita tik uz uzsieni, lietuvoj tai 25lt ir kalbet kiek nori.

woodoooo 2014-03-21 22:12

jau daug metu naudoju omnitel, jokiu priekaistu rysis super, inyetnetas super, turiu dar viena tel ten imeciau pildyka, tai kazkokia tragedija, o internetas tai isvis nervu gadinimas.

Artunas 2014-03-22 17:10

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 321266)
cia 400lt gaunasi del uzsienio ar cia Lietuvoj kazkokiais budais taip sugebi prisneket?

Čia įmonės sąskaita, 4nr. To užsienio nėra pas mane daug, gal kokia 15-20 skambučių per savaitę į Lenkiją ar joje.

Dėl interneto tai jo, nors aš juo mobiliu beveik nesinaudoju Lietuvoje, bet pasilikes dėl visa ko omnitelio kortelę, kurią kai reika isismetu į planšetę.

Somesword 2014-03-24 16:24

Cia klausimelis HTC one turetojams gal labiau :)

Kaip padaryt, kad prijungus telefona per usb prie iranginio kuris gali atkurt vaizda/garsa telefona rodytu kaip usb laikmena (ale isorinis hdd) kaip kad panasiai yra samsungo smartfone.


Sekantis klausimelis visiems :D
Ar nurootinus telefona prarandama garantija ?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.