MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 Del ekseleratoriaus pedalo jautrumo E270 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1592)

kestas_1 2009-03-31 08:09

W210 Del ekseleratoriaus pedalo jautrumo E270
 
Labas visiems, turiu klausymą į žinovus:
MB automatas W210 E270, mygtukas perjungtas į S režimą, startuojant iš vietos lygtai viskas gerai(spaudžiant pedalą greitis jaučiamas iš karto), bet važiuojant dideliu greičiu (apie 80-100) ir panorėjus staigiau spurtuoti(lenkiant), pedalas reaguoja pavėluotai(spaudi dugną ir jokio staigaus pagreitėjimo, o tik po kažkiek laiko jaučiamas greičio padidėjimas, bet ne staigus šoktelėjimas). Kaip iš tikrųjų turėtu būti? Ačiū.:bounce:

tech1 2009-03-31 08:58

turek bent 300ag po kapotu, tai pajusi ir soktelejima ...

armagedonas 2009-03-31 09:02

Pavazinek su mechanine deze ir pamatysi, kad tavasis automatas visais atvejais veikia paveluotai.

kestas_1 2009-03-31 09:03

Gal ne taip paaiškinau, bet nelaukiu staigaus šoktelėjimo, o tik tuojau pat pagreitėjimo. O kolkas pagreitėjimas jaučiamas, tik pavėluotas.

Mukshas 2009-03-31 10:59

mano 124 nuo 100 km/h staigiai paspaudus iki dugno per kokia 1-2 sekundes (neskaiciuoju :D bet greitai labai) permeta is 4 i 3 ar net 2, tiksliai negaliu garantuoti ir galingai uzpucia turbina, ko pasekoje per trumpa laika spidometre atsiranda kad ir 150, kelis kartus taip tik bandziau.
Zodziu spustelejus iki galo iskarto jungia zemesni begi ir sviedzia masina i prieki, kaip 108kW pakankamai efektingai :seile2:

arbuzas 2009-03-31 11:20

Citata:

Pradžioje rašė Mukshas (Post 20978)
mano 124 nuo 100 km/h staigiai paspaudus iki dugno per kokia 1-2 sekundes (neskaiciuoju :D bet greitai labai) permeta is 4 i 3 ar net 2, tiksliai negaliu garantuoti ir galingai uzpucia turbina, ko pasekoje per trumpa laika spidometre atsiranda kad ir 150, kelis kartus taip tik bandziau.
Zodziu spustelejus iki galo iskarto jungia zemesni begi ir sviedzia masina i prieki, kaip 108kW pakankamai efektingai :seile2:

Taip vadinamas kickdown mygtukas. Mano manymu mersai apskritai labai gerai elgiasi ant plento ir automatai yra gana protingi. Lenkimo metu jokiu problemu nebuna. Ko is tikro nepasakysi apie pagreiti is vietos.

Mukshas 2009-03-31 11:25

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 20981)
Taip vadinamas kickdown mygtukas. Mano manymu mersai apskritai labai gerai elgiasi ant plento ir automatai yra gana protingi. Lenkimo metu jokiu problemu nebuna. Ko is tikro nepasakysi apie pagreiti is vietos.

jo, as irgi pastebejau, kad greiteti is vietos jis greiteja kazkiek prasciau nei pvz pries tai mano turetas bmw525tds (mechanine), tai as irgi verciu visa kalte automatui, bet lenkti smagiau su MB :love:, beje dar labai dziaugiuosi kad mygtukas po pedalu, o ne kaip fordams daznai ant begiu svirties, tai bent jau vairuoti galima abiem rankom

mb001 2009-03-31 16:06

Citata:

Pradžioje rašė kestas_1 (Post 20958)
Labas visiems, turiu klausymą į žinovus:
MB automatas W210 E270, mygtukas perjungtas į S režimą, startuojant iš vietos lygtai viskas gerai(spaudžiant pedalą greitis jaučiamas iš karto), bet važiuojant dideliu greičiu (apie 80-100) ir panorėjus staigiau spurtuoti(lenkiant), pedalas reaguoja pavėluotai(spaudi dugną ir jokio staigaus pagreitėjimo, o tik po kažkiek laiko jaučiamas greičio padidėjimas, bet ne staigus šoktelėjimas). Kaip iš tikrųjų turėtu būti? Ačiū.:bounce:

nu pas mane tai tikrai greitai reaguoja... labiausiai w210 man ir patiko po w124 greiciu deze, kad greitai reaguoja i akseleratoriu

bitch 2009-03-31 16:23

Citata:

Pradžioje rašė Mukshas (Post 20983)
jo, as irgi pastebejau, kad greiteti is vietos jis greiteja kazkiek prasciau nei pvz pries tai mano turetas bmw525tds (mechanine), tai as irgi verciu visa kalte automatui, bet lenkti smagiau su MB :love:, beje dar labai dziaugiuosi kad mygtukas po pedalu, o ne kaip fordams daznai ant begiu svirties, tai bent jau vairuoti galima abiem rankom

Koks mygtukas ?

bitch 2009-03-31 16:27

Jei spaudi gaza prie simto iki dugno tai aisku automatas pagalvoja ka daryti ir paskaiciuoja ar must zemesni begi ar ne, o tai laiko uzima. O jei tolygiai spaudi gaza tai jis greit ir reguoja, bet vistiek ne taip kaip paprasta ar ferrari greiciu deze :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.