MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 E320 cdi SBC bloko garantinis keitimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7888)

Apple 2011-08-29 15:36

W211 E320 cdi SBC bloko garantinis keitimas
 
Turiu tipinę E-Class bėdą - SBC. Šiaip stabdo normaliai, tikrinau MB, tai sakė dar važiuoti galima, bet kaskart užvedus variklį išmeta stabdžių klaida (ne raudonam ekrane). Žinau, kad tai pripažinta MB klaida ir, kad tuos blokus anksčiau keitė nemokamai. Manau, kad jei anksčiau keitė, tai ir dabar turėtų keisti, bet kai apie tai kalbėjau su Vilniaus Silberiu tai jie pasiūlė tik 50% nuolaidą pačiam blokui (2500 LT), bet man taip netinka :) nenoriu sulaukti tos dienos kai skydelis užsideks raudonai... Gal kas turėjot patirties keičiant SBC pagal garantiją nemokamai? Papasakokit kokiam mieste ir kas per situacija buvo (buvo serviso knyga ar ne, kiek už darbus paeme ir t.t.) Gal kreiptis į Vokiečius? (darbo reikalais dažnai ten bunu ir pasiimti SBC bloka nebutu problema)

Laukiu patarimų :)

Tomskis 2011-08-29 15:43

tai juos tik ir keicia nemokamai, ta prasme darbas nekainuoja. atsivezi savo bloka, pakeis nemokamai

Apple 2011-08-29 15:56

Ne ne ne, gamykla kompensuoja pačius SBC blokus, o keičia juo mokamai (už darba ima pinigus, o ne už detalę), o man pasiūlė tik 50% nuolaidą detalei ir plius dar darbai. tai gaunasi 3k LT.

vampyras 2011-08-29 17:31

keicia nemokamai, jaigu visi iki vieno reikalingi serviso darbai buvo atliekami merse, jaigu ir atvaziuosi i vokiecius, niekas detales neduos issivezti, nes senaja turesi grazinti.

Apple 2011-08-29 17:34

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 162860)
keicia nemokamai, jaigu visi iki vieno reikalingi serviso darbai buvo atliekami merse, jaigu ir atvaziuosi i vokiecius, niekas detales neduos issivezti, nes senaja turesi grazinti.

Su mano mersu buvo taip, kad kol jis buvo garantinis (iki 2007 metu galo) buvo aptarnautas MB, o po to... Bet gi tai esmes nekeicia realiai, brokas yra brokas :)

vampyras 2011-08-29 17:39

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 162863)
Su mano mersu buvo taip, kad kol jis buvo garantinis (iki 2007 metu galo) buvo aptarnautas MB, o po to... Bet gi tai esmes nekeicia realiai, brokas yra brokas :)

brokas galioja 2 metus, poto tik savanoriskai... ir cia ne Garantie, o Kulanz pradeda veikti.

Apple 2011-08-29 17:59

Nu ponial :aciu: anyway. Dabar busiu ramus ir važiuosiu kol raudonai užsidegs.

Buvau dar gaves patarima, kad galima perprogramuoti ta SBC (tipo atsukti data atgal ir perrasyti programa) ir tada nebemes klaidos ant skydelio. Tas kainuoja apie 500 LT. Verta? Tas atitolina galutine mirti SBC ar tik panaikina klaida ant skydelio o realiai daugiau naudos jokios?

vampyras 2011-08-29 21:41

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 162867)
Nu ponial :aciu: anyway. Dabar busiu ramus ir važiuosiu kol raudonai užsidegs.

Buvau dar gaves patarima, kad galima perprogramuoti ta SBC (tipo atsukti data atgal ir perrasyti programa) ir tada nebemes klaidos ant skydelio. Tas kainuoja apie 500 LT. Verta? Tas atitolina galutine mirti SBC ar tik panaikina klaida ant skydelio o realiai daugiau naudos jokios?


ten nunulins skaiciuotuva, ir jis isviso nebeskaiciuos.
tau spresti kam jis buvo idetas :)
as tai tuos pinigus pasilikciau naujam blokui :)

Dalius/68 2011-08-29 21:59

siaip del tikrumo autopliuse detalese yra duotos koordinates (Kaunas,butrimoniu 5)ir tel.,taigi pasiskambink jiems ir paaiskins ka reiskia tas sbc bloko remontas ,vardas atrodo Aleksandras,siaip ten nekvaili zmones...

Luksha 2011-08-30 00:31

Man irgi nuejo SBC. Pakeitimas 500lt buvo silbery. Pati bloka sutiko fabrikas atsiust kai buvo patikrintas mb , ar km neatsukineta ir t.t. Kadangi viskas buvo gerai bloka atsiunte uz dyka. Siaip jo kaina berods 4000-5000lt.

Apple 2011-08-30 07:13

Citata:

Pradžioje rašė Luksha (Post 163023)
Man irgi nuejo SBC. Pakeitimas 500lt buvo silbery. Pati bloka sutiko fabrikas atsiust kai buvo patikrintas mb , ar km neatsukineta ir t.t. Kadangi viskas buvo gerai bloka atsiunte uz dyka. Siaip jo kaina berods 4000-5000lt.

Pas mane rida nesukta, bet ne visi aptarnavimai daryti MB centre. Kokiam tu mieste keiteisi ir ar tavo visi aptarnavimai buvo daryti MB centre?

PetrasR 2011-08-30 16:53

Gamykla gauna uzklausima is dylerio ir tada duoda atsakyma kiek procentu kompensuoja.

Dyleris suvesdamas masinos duomenis, iveda informacija ar visi aptarnavimai buvo pilnai daryti oficialiame servise, ar yra visi irasai serviso knyguteje. Jeigu taip, tada atitinkamai keiciasi kompensacijos procentas. Jeigu ne - kompensuoja maziau. Ir atsakymas pareina is Merso centrales todel nesvarbu is kurio dylerio bus uzklausa - rezultatas bus tas pats.

Paskutiniu metu Vilniuje Silberyje kazka myke servisistai kad 'siais laikais jau nebera tokiu geru akciju kaip anksciau' ir t.t. O bet taciau, kai vistik jie pasijudina ir padaro uzklausa, kai kada paaiskeja kad kai kurioms SBC sistemos dalims galima ir 100% kompensacija gauti :)

Bet reikia kad butu istorija pilnai oficiali.

VyCls 2011-08-30 20:28

Nekuriant naujos temos,bet susije su SBC, Ar tiem pas ka sumontuota si sistema jauciasi ta vibracija uzvedus auto (laikas nuo laiko ji isijungia) ir gan smarkiai,paskui dingsta...ar cia normalu ar irgi jau ruostis i Silber'i?

PetrasR 2011-08-31 12:52

Citata:

Pradžioje rašė VyCls (Post 163202)
Nekuriant naujos temos,bet susije su SBC, Ar tiem pas ka sumontuota si sistema jauciasi ta vibracija uzvedus auto (laikas nuo laiko ji isijungia) ir gan smarkiai,paskui dingsta...ar cia normalu ar irgi jau ruostis i Silber'i?

Tu apie kokia vibracija kalbi? Apie kazkokia 'is variklio' ar apie stabdzio pedalo vibracija kuri karts nuo karto atsiranda vazinejant miesto rezimu ir atsiranda tik uzvedus varikli?

Jeigu apie pastaraji dalyka tai cia normalus SBC sistemos darbas KURIS kartais gali kelti zmonems diskomforta. Tokiam dalykui pasalinti yra sprendimas (keiciama viena slangele SBC sistemoje). Apie sita dalyka dazniausiai dyleriai nifiga nieko nezino, todel jiems reikia apsviesti situacija.

Ir jeigu masinos istorija tvarkinga, gamykla kompensuoja 100% sitos detales pakeitima (dalys + darbai) . Tada pedalo vibracija praktiskai dingsta.

VyCls 2011-08-31 17:24

Aciu uz atsakyma. Taip mane suneramino tas burzgimas is po pedalu :bounce:

andrius.g 2011-08-31 17:39

Gal galima konkreciau apie ta slangele, kurioje vietoje ji, gal foto, nes man nelabai ir patinka tas burzgimas w211

PetrasR 2011-08-31 22:36

Citata:

Pradžioje rašė andrius.g (Post 163343)
Gal galima konkreciau apie ta slangele, kurioje vietoje ji, gal foto, nes man nelabai ir patinka tas burzgimas w211

http://www.bublin.eu/rick/MB/42.46_27e.pdf

Situos lapus reikia atsispausdinti ir eiti pas oficialu MB dyleri su prasymu kad uzklaustu Merso ir ar duos finansavima. Kazkur forumuose skaiciau kad Mersas duoda praktiskai visais atvejais (su salyga kad visi aptarnavimai 100%) pilna finansavima, net jeigu garantija senai jau pasibaigus.

Blogiausiu atveju - slangeles kaina ~490Lt + darbai. Ir jeigu darysi Vilniuje tai pasakyk kad normaliai nuorintu stabdziu sistema nes man reikejo ta daryti du kartus. Meistrai biski sugrybavo :)

PetrasR 2011-08-31 22:45

Cia foto kaip atrodo modifikuota slangele kuri sugeria vibracijas:

http://mbworld.org/forums/e-class-w2...my03-06-a.html

Luksha 2011-09-01 00:10

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 163042)
Pas mane rida nesukta, bet ne visi aptarnavimai daryti MB centre. Kokiam tu mieste keiteisi ir ar tavo visi aptarnavimai buvo daryti MB centre?

Tai nesvarbu tie aptarnavimai ir as ne viska pas juos dares, kai reikia ir pas pazystama i servisa nuvarau ir i rimo servisa, kainos normalesnes. O keiciau as vilniaus silbery.

VyCls 2011-09-10 12:55

Bent pas mane tas burzgimas uztrunka nuo 5sek iki kokiu 30sek. intervalais ir taip kas kart uzvedus masina, pravaziavus apie 2km burzgimas dingsta,is tikruju tai diorgina, zmones pareiskia net,kad guolis subyrejes :xx:Tai jeigu jau keleiviai girdi,tai ner gerai:bounce:

andrius.g 2011-09-10 15:55

Aciu uz info

PetrasR 2011-09-12 16:56

Citata:

Pradžioje rašė VyCls (Post 164798)
Bent pas mane tas burzgimas uztrunka nuo 5sek iki kokiu 30sek. intervalais ir taip kas kart uzvedus masina, pravaziavus apie 2km burzgimas dingsta,is tikruju tai diorgina, zmones pareiskia net,kad guolis subyrejes :xx:Tai jeigu jau keleiviai girdi,tai ner gerai:bounce:

Pasikeitus slangele - garso/vibraciju praktiskai nebebus.

tamosiusss2 2014-03-24 20:48

sbc garantinis
 
Sveiki.Gal kas zinot ar dar keicia SBC blokus garantinis jei mersas 2003?

DTM 2014-03-24 20:49

Nemokamai jau senu senovei niekas nekeicia.

Apple 2014-03-24 20:54

50% nuolaida man rodos dar realu gauti :) gal DTM mane pataisys.

tamosiusss2 2014-03-24 21:00

gal zinot kokia kaina naujo bloko ar sunku prigydyti donoro bloka?

Apple 2014-03-24 21:04

Citata:

Pradžioje rašė tamosiusss2 (Post 321882)
gal zinot kokia kaina naujo bloko ar sunku prigydyti donoro bloka?

5000 ltl plius darbai silberauto.

DTM 2014-03-24 21:05

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 321881)
50% nuolaida man rodos dar realu gauti :) gal DTM mane pataisys.

Jeigu masinos istorija svari, be ridos manipuliaciju ir servisai daryti, imanoma gauti kompesacija, bet kiek tokiu masinu yra ? :)

tamosiusss2 2014-03-24 21:15

beda ta,kad masina norgej.servisai daryti ridos bent as nesukau:ne:.buvom mersu servise paklausti apie tokia beda ir garantiny keitima tai jie nieko apie tai nezino,nezino,kad cia mersu brokas.pas mane ekranas raudonai dega..o jei cia mersu servise tv arkyti tai tiek masina neverta kiek jie uzsiprasys tai va ieskau sprendimo kaip pakelti masina nebankrutavus:ohne:

Gintaras 2014-03-24 21:17

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 321886)
Jeigu masinos istorija svari, be ridos manipuliaciju ir servisai daryti, imanoma gauti kompesacija, bet kiek tokiu masinu yra ? :)

kaip čia švelniau pasakius : yra ir labiau bananinių šalių nei mūsų ir ten keičia SBC garantinius mašinom iki 10 metų . Mašinos istorija ten visiškai ne prie ko ,o užtenka tik stabdžių skystį keisti kas du metus ir atlikinėt tai pas dilerį .

DTM 2014-03-24 21:46

Citata:

Pradžioje rašė MATRIX (Post 321889)
kaip čia švelniau pasakius : yra ir labiau bananinių šalių nei mūsų ir ten keičia SBC garantinius mašinom iki 10 metų . Mašinos istorija ten visiškai ne prie ko ,o užtenka tik stabdžių skystį keisti kas du metus ir atlikinėt tai pas dilerį .

Taves paklausius toks ispudis, jog dyleriui gaila zmogui nemokamai pakeisti SBC, deja taip nera dylerio funkcija surinkti informacija ir pateikti gamyklai ir jie ten tada sprendzia kieno kastais remontas bus.

tamosiusss2 2014-03-24 22:14

o kaip chebra ar sunku kitos masinos bloka prigydyti?nes jei blokas LT 5000 lietuvisku rubliu tai norgej jis kainuos 15000 lietuviskais pinigais.radau info,kad juos tvarko.ka patartumet?

Hunter 2014-03-24 22:22

Nunulina skaitliuka ir toliau i trasa, tik kai galutinai uzlus liksi be stabdziu

Gintaras 2014-03-25 06:25

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 321891)
Taves paklausius toks ispudis, jog dyleriui gaila zmogui nemokamai pakeisti SBC, deja taip nera dylerio funkcija surinkti informacija ir pateikti gamyklai ir jie ten tada sprendzia kieno kastais remontas bus.

tik nereikia .... nesiruošiu čia forume nieko priešiškai nuteikinėti, bet kelias temas paskaičius tai gali suprasti ,kad dileriui gaila net tepalus dėžėj normaliai patikrinti ... o apie SBC keitimą tai tas žmogus lygiai taip ir pasakė - daug reikalų su pakeitimu , į vokietiją reikia keiptis,informaciją pateikinėt ir panašiai ,tai ir negaišta savo ir klientų brangaus laiko :)

sharrasitto 2014-03-25 09:29

o kiek kainuoja naudotas?

Gregas 2014-03-25 10:04

Naudotą SBC pirkti, tai čia tas pats, kas katę maiše - niekad nežinai ką nupirksi (gali nupirkti naudotą jau perprogramuotą arba "ant ribos"). Čia gi stabdžiai, nejuokaukit su naudotais SBC blokais! Jei pats neprisiplosi, tai gali per perėją einatį nunešti... :(

alteroja 2014-03-25 10:08

nebent ieskoti jau be bugu atnaujinto bloko

Hunter 2014-03-25 10:14

Tai jeigu pirkt kita, tai tik atnaujinta

tamosiusss2 2014-03-25 17:20

o kur geriausei ieskoti atnaujinta SBC bloka? gal kas patarsit?atnaujintas skaitosi kaip prasideda a005?

alteroja 2014-03-25 17:35

ieskok ten, kur w211 ardo. ka cia bepritarsi. o del detales kodo, tai taip. reikia kad butu pradzia A005.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 04:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.