MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Kokios nuomones apie Mercedes Benz ML? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1041)

dyzelis 2009-01-14 12:42

Kokios nuomones apie Mercedes Benz ML?
 
Sveiki,

Nedaug buvo diskutuojama apie si MB modeli, gal kas atsilieptu kas turi arba turejo, arba siaip girdejes geru, blogu dalyku. Butu idomu isgirst kaip jis kaip SUV'as ir siaip, kaip mersas.

Kol kas 4x4 forume radau tik tiek info, kad eksploatacija brangi, bet nieko konkretaus :mastau:

Duvis320 2009-01-14 13:47

Brolis turejo ML bandeme bekelemis + su vasarinemis padangomis ziema, tikrai labai fainai vaziuoja, bet siaip jis miestui labiau pritaikytas, minkstas malonus, dazniausiai kas gadina vaizda (dazniausiai taip buna) kad bamperiai ir moldingai kitos spalvos, vienos spalvos ziurisi tikrai labai graziai, technine dalis kas liecia motora tai pas mus buvo 3.2 motoras toks pat kaip ir pas mane W140 170~kw.
traukos tikrai per akis kaip savo dydzio masinai, trukumai nepasakyciau kad perdaug vietos gale, sedynes galetu truputi buti pastumtos atgal i bagazo puse, nes bagazine tikrai nera ir taip erdvi tai butu islose nors ant konforto.
siaip +8 masinos modeliui.

cabrys 2009-01-14 17:51

Kazkada kiek domejausi, tai visi sake jog reikia ML'a ziureti nuo 99m, nes senesni labai daug problemu turi (ypac su automatine greiciu deze ir elektra).

dyzelis 2009-01-14 18:27

o sanaudos kokios su 3.2?

Giedras007 2009-01-15 15:41

M-klasse (W163) / ML 320 V6 (163.154) (218 Hp)

http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/6313.html

Juozas2 2009-02-20 08:11

Sveiki,klubieciai-i jus kreipiasi naujokas is Alytaus(jau ne pirmas alytiskis-kas tikrai maloniai nuteikia:wave:):labai rimtai galvoju apie ML(w 163)aparata-virs 20 metu vazinejau tik su sedanais,norisi pabandyti ir kazka naujo...Juolab,kad sitas modelis mane traukia lyg magnetas...Kol kas ziuriu tik "pasyviai"-internete,bet pavasari pradesiu ieskoti aktyviai.Blogu dalyku nemazai esu girdejes tik apie pirmuosius siuos modelius,kurie ejo 97-99 metais-jie ir su dezemis,ir su elektronika bedu turejo,ir salono apdaila nei siokia,nei tokia...Nieko keisto-visu markiu pirmieji modeliai turi "vaikisku" ligu...Nuo 99 metu antros puses jau kitos dezes buvo dedamos,o nuo 01 metu,po atnaujinimo tai jau isvis puiki masina-bent jau as taip manau:seile2:Neapsisprendziu tik del vieno dalyko-benzinas(zinoma,butu montuojamos dujos-kiek teko girdeti,su Merso varikliais jos sutaria puikiai)ar dyzelis???Kadangi Mercedes nesu turejes jokio modelio(kazkada pradejau nuo Vaz 21061,po to seke "liaudies auto",tokie kaip VW,Audi,dabar vairuoju Volvo 850)todel manau,kad geriausius patarimus rasiu cia,pas jus...:zenklas:.Buvau netycia uzklydes ir i MBclub,bet nusivyliau-labai jau kai kurie(tikrai ne visi!)arogantiski zmones ten dominuoja-man nepatiko...Is anksto dekoju is isreikstas mintis ir pamastymus ML tema:aciu:

Rimvis 2009-02-20 12:52

Draugas turejo ML 4.3 tai vargo, ir dar nesveika karve buvo :)

Nierkis 2009-02-20 14:47

didelio ispudzio nepaliko parketinis dzipas isvis netinkamas bekelei man asmeniskai X5 daug geriau :confused:

Mb 140 2009-02-20 16:03

Citata:

Pradžioje rašė Nierkis (Post 16285)
didelio ispudzio nepaliko parketinis dzipas isvis netinkamas bekelei man asmeniskai X5 daug geriau :confused:

siaip visi tie plentiniai dzipai joja,mieste su jais vaziavimas siaubingas!nezinau uz ka ten moket pinigus!jei reik dzipo nusiperki tikra dzipa(mitsubishi,toyota) cayane,X5,ML tikrai vaziuoja kraupiai!girdejau kad lexusai minkstesni,su Q7 vaziaves ir tokia puse velnio ;)

Rimvis 2009-02-20 16:11

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 16288)
siaip visi tie plentiniai dzipai joja,mieste su jais vaziavimas siaubingas!nezinau uz ka ten moket pinigus!jei reik dzipo nusiperki tikra dzipa(mitsubishi,toyota) cayane,X5,ML tikrai vaziuoja kraupiai!girdejau kad lexusai minkstesni,su Q7 vaziaves ir tokia puse velnio ;)

jo. geriausias is dzipu toyota land cruiseris


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.