MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 Dėl stabdžių (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=26238)

alfiukas 2019-12-01 18:52

W211 Dėl stabdžių
 
Dingo stabžiai užsidegė viskas raudonai,trinktelėjus per sbc bloką,įsijungė abs varikliukas, vėl viskas gerai.Sekantį kartą tai jau nepadėjo bet kelis kartus įjungus išjungus degimą vėl viskas gerai.Kas gali būti

amerika 2019-12-01 20:49

Citata:

Pradžioje rašė alfiukas (Post 527580)
Dingo stabžiai užsidegė viskas raudonai,trinktelėjus per sbc bloką,įsijungė abs varikliukas, vėl viskas gerai.Sekantį kartą tai jau nepadėjo bet kelis kartus įjungus išjungus degimą vėl viskas gerai.Kas gali būti

speju sbc baigiasi

FUN500 2019-12-01 20:57

Butent kad mes visi spejam! O vat man smalsu kokio rimtumo privalo buti beda kad kreiptis ne i foruma o i atitinkama vieta. Nes vazineti be stabdziu ir dauzyti i sbc bloka.... Net salia vaziojanciu eismo dalyviu nenoreciau buti salia tokios auto. Atleisk bet man nesuprantama tai..

alfiukas 2019-12-01 23:56

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 527588)
speju sbc baigiasi

Tai gal gudruti žinai tokią vietą kur iš karto be spelionių tiksliai pasakytų kur bėda

vampyras 2019-12-02 06:45

Citata:

Pradžioje rašė alfiukas (Post 527598)
Tai gal gudruti žinai tokią vietą kur iš karto be spelionių tiksliai pasakytų kur bėda

taip kaip tu noretum niekas nedarys. atvezi auto, per valanda tris pasakys kas, susimoki uz darba tada sprendi kur tvarkysi.
patirtis yra pats brangiausias darbas. nusukti senas isukti naujas gali kiekvienas kinietis uz kelis gramus ryziu. :)

alfiukas 2019-12-02 23:41

Tai aš ir klausiu,gal kas susidūrė su tuo. kad nereikėtų trijų valandų laukt::)

Modestas_ 2019-12-03 15:27

Kaip atrode situacija, kuomet dingo stabdziai ? Ar ,,pries isleisdami atodusi" jie leido sustabdyti masina, kad ir veokdami silpniau, ar teko stoti taip, ,,kaip Dievas duos"?

vampyras 2019-12-03 15:50

Citata:

Pradžioje rašė alfiukas (Post 527624)
Tai aš ir klausiu,gal kas susidūrė su tuo. kad nereikėtų trijų valandų laukt::)

cia lauksi tris savaites ar netgi ilgiau pokol suprasi kas sugedes. tavo beda netame jog nenori laukti, tavo beda tu nenori moketi uz zinias. prisimink kas sugedes jau parasyta, taip pat parasyta ka tavo atveju reiketu daryti.
geriau pagooglink kokia stabdziu sistema ir kaip ji veikia, nes tokios kukia turi tu daugiau jokia auto neturi. patsai be staro nieko daug nepasidarysi.

D.S 2019-12-04 21:39

As tai sakyciau angliukai baiges,

Bijau primeluot viena kart tik del idomumo ardziau, bet man atrodo atsuki ta juoda apvalu dangteli ir ten pasimato tie angliukai.

Jei tikrai angliukai manau kaska pritaikysi is statybiniu prekiu, sekmes :)

mactep111 2019-12-05 21:08

:xx::xx::xx: na jus kolegos duodat
Citata:

Pradžioje rašė D.S (Post 527671)
As tai sakyciau angliukai baiges,

Bijau primeluot viena kart tik del idomumo ardziau, bet man atrodo atsuki ta juoda apvalu dangteli ir ten pasimato tie angliukai.

Jei tikrai angliukai manau kaska pritaikysi is statybiniu prekiu, sekmes :)



Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.