MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t. (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Garazo/namu signalizacija (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4808)

Marozas 2010-06-22 01:40

Garazo/namu signalizacija
 
Taip gavosi, kad gausiu nemazai Gsm signalizaciju. Jei atidaro duris, pagauna judesi, garsa, iskart skambina i pasirinkta numeri ir cypia. turi baterija, jei dingtu elektra. ijungimas, isjungimas su pulteliu, bet galima ir su kodu. kaina apie 400lt

pucenas 2010-06-22 07:04

o ko dar reikia nusipirkus sita signalizacija is taves ar tik sumontuoti :)

Tomskis 2010-06-22 09:36

man kur namo dejo chebra, as klausiau i soda, sake GSM signa 400lt su idejimu, jei tik suveikia signa, iskart skamba mobilusis.

ledas 2010-06-22 09:41

tomski, kas ten ieina i ta signalizacijos komplekta, kiek davikliu uz ta kaina ir t.t.? as noriu pas save troboj sudubliuoti signalazacija, ta prasme, kad butu dvi nepriklausomos.

Tomskis 2010-06-22 09:48

neatsimenu kiek dabar tiksliai davikliu ieina, mes skaiciavom kad reikia triju mums , jie ten nebrangus, po 30lt gal, pultas (kodui surinkt), signos dezem ir ten toj dezej nebe mikroschemos kaip anksciau o toks kaip telefonas padarytas, SIM kortele ikisi ir viskas :)

ledas 2010-06-22 09:50

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 88087)
neatsimenu kiek dabar tiksliai davikliu ieina, mes skaiciavom kad reikia triju mums , jie ten nebrangus, po 30lt gal, pultas (kodui surinkt), signos dezem ir ten toj dezej nebe mikroschemos kaip anksciau o toks kaip telefonas padarytas, SIM kortele ikisi ir viskas :)

supranti, tie blin judesio davikliai labai lengvai apgaunami, pats moku:) ir terminius ir paprastu, nu zodziu beda is tikruju jei nori rimtai apsaugoti. reikia spastus statyti:D

gangasz 2010-06-22 18:00

yra pas drauga gsm signalizacija,tai yra toks daikciukas blokatorius gsm:) ir gan gerai jis veikia:)

Tomskis 2010-06-22 18:37

pas mane bute duryse stovi daviklis, tik duris atitrauki ir iskart pypsi, jei kodo nesurinksi, prades kaukt po kazkiek sekundziu. tas pat daviklis ieina ir i ta signa uz 400lt. jo man atrodo neapgausi, o ant langu grotas reik :)

ledas 2010-06-22 18:54

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 88137)
pas mane bute duryse stovi daviklis, tik duris atitrauki ir iskart pypsi, jei kodo nesurinksi, prades kaukt po kazkiek sekundziu. tas pat daviklis ieina ir i ta signa uz 400lt. jo man atrodo neapgausi, o ant langu grotas reik :)

tas daviklis apsigauna su magnetu, jei pas tave standartinis. zodziu beda:)

Tomskis 2010-06-22 18:58

tai kad tik duris atidarysi ir prades pypset, jau su magnetu nesustabdysi, nebent magneta det pries atidarant duris, bet nezinai kurioj vietoj tas daviklis :) nu zodziu, jeigu yra signa yra kaip ja ir apeit, kaip ir su masinom, bet soduose pvz, kaimiecius isbaidys greit. kazkada buvo musu soda apvoge, tai zinot ka padare? pavoge sileli ir visus saldainius suvalge, popieriukai liko nuo islukstentu saldainiu, o saldainio ne vieno. daugiau niekas nedomino, kaimieciai


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.