MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W124 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=200)
-   -   W124 2.0 dyzelis, trukciojimas perjungiant pavaras (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1101)

Kestis1 2008-09-14 21:15

W124 2.0 dyzelis, trukciojimas perjungiant pavaras
 
Sveiki,
Labai prasau patarti, turiu 124 MB 1990 metu 2.0 dizelis. Puiki masina bet trukcioja perjungiant pavaras. Kol kas niekas nieko doro negali patarti. Sitame klube radau Martishkos parasyta kad pakeite deze ir dingo trukciojimas.
KAS ESAT SUSIDURE SU SIA PROBLEMA IR KAIP PATARTUMETE ISSPRESTI.

Labai lauksiu patarimu.....:vairuot:

Martishka21 2008-09-15 06:31

dar vienas budas tai sumazint, pasikeist gumas variklio, pavaru dezes ir kardano:)

Kestis1 2008-09-15 12:16

Citata:

Pradžioje rašė Martishka21 (Post 8100)
dar vienas budas tai sumazint, pasikeist gumas variklio, pavaru dezes ir kardano:)

Labai tau aciu uz komentara. Bet kalba eina ne kaip sumazinti o kaip padaryti kad to neliktu. Ir pasakymas sumazinti......ar tai reiskia kad is esmes neliks?.
Jei gali pasidalink sia patirtimi detaliau, nesinori problemos isspresti dalinai... be to gal gali pakomentuoti kiek tos visos gumos gali kainuoti...?

Kazkas man patare pakeisti visa sankaba.....ar tame yra logikos? Apskritai butu neblogai su paciu pasikalbeti....jei tu taip pat vazineji su 124 MB 2.0 Dizeliu. Rasei kad pakeitei deze.....o sankaba keitei? Kodel keitei deze? O deze gal dejai pekiabege( pas mane 4bege)

Jei siuo klausimu turi nuomone...pasidalink.

aciu tau

Martishka21 2008-09-15 12:31

to trukciojimo isviso pasalint turbut neimanoma nes variklis yra letas ir silpnas. cia jau tas turbut trukciojimo beda. savo deze keiciau nes pradejo kaukt 3 ir 5 pavaros ir nebesilaikydavo jos. reikejo visa laika ranka ant ryciago. gumos kiek kainuoja nezinau. su sankaba tikrai suklydo tas kas tau sake. kai savaja deze keiciau tai pamaciau kad sankaba neseniai keista kartu su diskatorium ir isminamuoju guoliu. nors sios dalys viso geros bukles mersas vistiek trukcioja. aisku dabar zymiai maziau negu seniau. deze pas mane 5 begiu. na nzn reiks gal dar megint gumas variklio pasikeist. dezes guma nauja uzsidejau deze keisdamas. kardano gumas irgi reiktu pamegint pasikeist. manau tau visu pirma gumas kardano reiktu pasikeist. tik nepamesk metkiu ardydamas kardana.:blush:

Kestis1 2008-09-15 14:07

Citata:

Pradžioje rašė Martishka21 (Post 8114)
to trukciojimo isviso pasalint turbut neimanoma nes variklis yra letas ir silpnas. cia jau tas turbut trukciojimo beda. savo deze keiciau nes pradejo kaukt 3 ir 5 pavaros ir nebesilaikydavo jos. reikejo visa laika ranka ant ryciago. gumos kiek kainuoja nezinau. su sankaba tikrai suklydo tas kas tau sake. kai savaja deze keiciau tai pamaciau kad sankaba neseniai keista kartu su diskatorium ir isminamuoju guoliu. nors sios dalys viso geros bukles mersas vistiek trukcioja. aisku dabar zymiai maziau negu seniau. deze pas mane 5 begiu. na nzn reiks gal dar megint gumas variklio pasikeist. dezes guma nauja uzsidejau deze keisdamas. kardano gumas irgi reiktu pamegint pasikeist. manau tau visu pirma gumas kardano reiktu pasikeist. tik nepamesk metkiu ardydamas kardana.:blush:

Tai po dezes pakeitimo pas tave vistiek trukcioja? (rasei nebetrukcioja). Butu gerai suprasti kiek maziau pas tave yra tas trukciojimas. Is kokio tu miesto gal atlekciau as su savo, pravaziuotum.....sausai nekalbeciau:):drug:

Kestis1 2008-09-15 16:18

Citata:

Pradžioje rašė Martishka21 (Post 8114)
to trukciojimo isviso pasalint turbut neimanoma nes variklis yra letas ir silpnas. cia jau tas turbut trukciojimo beda. savo deze keiciau nes pradejo kaukt 3 ir 5 pavaros ir nebesilaikydavo jos. reikejo visa laika ranka ant ryciago. gumos kiek kainuoja nezinau. su sankaba tikrai suklydo tas kas tau sake. kai savaja deze keiciau tai pamaciau kad sankaba neseniai keista kartu su diskatorium ir isminamuoju guoliu. nors sios dalys viso geros bukles mersas vistiek trukcioja. aisku dabar zymiai maziau negu seniau. deze pas mane 5 begiu. na nzn reiks gal dar megint gumas variklio pasikeist. dezes guma nauja uzsidejau deze keisdamas. kardano gumas irgi reiktu pamegint pasikeist. manau tau visu pirma gumas kardano reiktu pasikeist. tik nepamesk metkiu ardydamas kardana.:blush:

Tai garantiju nera kad pasikeitus gumas, pradinks visiskai trukciojimas?

Martishka21 2008-09-15 16:23

net nzn. kardano gumu ir variklio dar nekeiciau:) as esu is pajurio. na pakeitus deze reikia perjunginet pavaras primynus truputuka gazo kai yra siltas variklis tada netrukcioja. su saltu be gazo spaudimo netrukcioja. gali metyt belenkaip pavaras. tas trukciojimas daugiausia yra nuo spirokliavimo kardano. o ji sudaro isblerusios kardano gumos.:) pamegink jas pasikeist gal kiek sumazes

Kestis1 2008-09-15 20:21

Citata:

Pradžioje rašė Martishka21 (Post 8123)
net nzn. kardano gumu ir variklio dar nekeiciau:) as esu is pajurio. na pakeitus deze reikia perjunginet pavaras primynus truputuka gazo kai yra siltas variklis tada netrukcioja. su saltu be gazo spaudimo netrukcioja. gali metyt belenkaip pavaras. tas trukciojimas daugiausia yra nuo spirokliavimo kardano. o ji sudaro isblerusios kardano gumos.:) pamegink jas pasikeist gal kiek sumazes

Aciu uz patarimus, artimiausiu metu keiciu kardano gumas, parasysiu kas gausis

Martishka21 2008-09-16 07:11

butinai. jei bent kiek pades ir as keisiu. gal ir imanoma pranaikint ta trukciojima. bet man atrodo kad tos gumos ne centus kainuoja:confused:

Jonkis 2008-10-15 11:45

ka jau noreti is W124 jei pas mane W201 kaip arklys joja, pakeistos ir gumos nieko gero neigauna, persilpnas tas varikliukas tokiai masinai...
As vat irgi galvoju savaji pagyvinti idedamas bent jau 300D varikliuka :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.