MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 ksenonas sviecia violetine sviesa (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8720)

Finalfour 2011-12-20 10:59

W211 ksenonas sviecia violetine sviesa
 
Sveiki, kolegos,
siandien ryte pastebejau, kad vairuotojo puses ksenonas sviecia violetine sviesa tokia. Kiek suprantu, ksenon lemputei parejo krantai, i'm right? Nes jei kas butu su blokeliais, jis visai nedegtu juk.
Taigis, kas jau turite patirties cia - kiek kastuoja lempute, kur pirkote? Keisti ko gero reikia abi is karto, nes skirsis sviesa, juk senoji jau 8 metu senumo, tad....
Priejimas ten kiek paziurejau - tragedija, ko gero logiskiausia nuemus bamperi isimt lempa ir tada keist?
Na, ir kur geriausia tai atlikt, gal kas keitete kur vilniuje? Tech1 kiek zinau vokietijoje, o daugiau tiesiomis rankomis kas apie w211 elektra raukia nelabai zinau...
Dekui uz info :)
P.S. Itariu, reikalingas sitas variantas? ;) http://www.ebay.com/itm/D2S-4300K-LO...item3f115952bd
Bet ko gero geriau deti originala: http://www.pal-guide.com/search.php?...il=&crit=39904

pucenas 2011-12-20 11:14

Nu tu pasakei ;)))))) raukia apie elektra? Tai namuose kai perdega lempute irgi kvietiesi meistra?;) isiaiskini kokia lempute pas tave nusiperki ir pasikeiti;) aisku gal priejimas ne kox as irgi savo kai keiciau susipjausciau rankas ir t.t. Kol ten priejau ir nervu kanavo, bet pasikeiciau ;) o lemputes kokias pirksi orginalios brangesnes bent dvigubai, ne orginalios pigesnes, rinktis tau ;) asmeniskai as nepajutau jokio skirtumo tarp org ir ne org. As dejau neorg.

Finalfour 2011-12-20 11:16

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 182630)
Nu tu pasakei ;)))))) raukia apie elektra? Tai namuose kai perdega lempute irgi kvietiesi meistra?;) isiaiskini kokia lempute pas tave nusiperki ir pasikeiti;) aisku gal priejimas ne kox as irgi savo kai keiciau susipjausciau rankas ir t.t. Kol ten priejau ir nervu kanavo, bet pasikeiciau ;) o lemputes kokias pirksi orginalios brangesnes bent dvigubai, ne orginalios pigesnes, rinktis tau ;) asmeniskai as nepajutau jokio skirtumo tarp org ir ne org. As dejau neorg.

Pucenai, pamatytum priejima pre w211 lempuciu, savo zodziu atsiimtum atgal ir dar du meistrus isikviestum :) Joke :) Juolab, pas mane duju reduktorius tiesiai priesais lempute stovi, tad be faru isiminejimo nieko ten nebus ir pats nepasieksi, juolab salygu jokiu neturiu, paprasts kiemas....

pucenas 2011-12-20 11:44

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 182631)
Pucenai, pamatytum priejima pre w211 lempuciu, savo zodziu atsiimtum atgal ir dar du meistrus isikviestum :) Joke :) Juolab, pas mane duju reduktorius tiesiai priesais lempute stovi, tad be faru isiminejimo nieko ten nebus ir pats nepasieksi, juolab salygu jokiu neturiu, paprasts kiemas....

Nu nzn nzn :) pas mane kairei pusei redugtorius, desinei oro filtras patikek kvieciau is dukterece pamenu su smulkiom rankutem kad istatytu rakta atsukti lempute ir t.t. bet is principo pasikeiciau :D

Finalfour 2011-12-20 11:49

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 182632)
Nu nzn nzn :) pas mane kairei pusei redugtorius, desinei oro filtras patikek kvieciau is dukterece pamenu su smulkiom rankutem kad istatytu rakta atsukti lempute ir t.t. bet is principo pasikeiciau :D

Matai, net ir pas tave kiek knisnios buvo, dukterecia kvietei, rankas susipjaustei ir t.t. :) Ir is manes juokiesi, kad as nenoriu viso to hlapato, o noriu kad man kas nors pakeistu, juk ne uz dyka :) Kiekvienas turi dirbti ta darba, kuri geriausiai moka. O pas mane ten viskas dar sudetingiasu su priejimais nei pas tave...

pucenas 2011-12-20 11:51

nors ziurint i nuotrauka po variklio dangciu nieko blogiau negu pas mane ten nera, bet aisq tai yra nuotrauka :)
patikek kiek reikalu tikrai zinau :) bet moketi pinigus nzn nzn :)

Edgaras 2011-12-20 11:58

esu keites W211 vairuotojo puses xenona tai irgi uzsiknisau, prasedejau puse vakaro, aisku dar irankiu normaliu nebuvo vietoj, bet pakeiciau neisemes faros :confused:

vampyras 2011-12-20 13:18

didelio mokslo nereikia, tik nepatartina dirbti su xenonais zmonems,kurie turi problemas su sirdies voztuvais.
ir tikrai nepatarciau liesti laidus ar lempute kai xenonai ijungti. :)
seip lempute pakeiciama, tada padaromas visiskas nulis, sureguliuojama lempa, ir kompe nunulinamos darbines valandos. :)

Finalfour 2011-12-20 13:31

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 182645)
didelio mokslo nereikia, tik nepatartina dirbti su xenonais zmonems,kurie turi problemas su sirdies voztuvais.
ir tikrai nepatarciau liesti laidus ar lempute kai xenonai ijungti. :)
seip lempute pakeiciama, tada padaromas visiskas nulis, sureguliuojama lempa, ir kompe nunulinamos darbines valandos. :)

Vampyrai, o kas bus tieisog pakeitus lempute, be jokiu valandu nunulinimu ar "padaromo visisko nulio", ks tas yra beja? ;)
Gesini auto, pakeiti lempute, uzkuri, ijungi lempas, paziuri ar veikia? KAs negerai su sia procedura? Kokio bieso kazkam list laidus ir tuo paciu jungt lempas? Nedaryk to ir nebus problemu su sirdies voztuais :)

vampyras 2011-12-20 13:39

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 182647)
Vampyrai, o kas bus tieisog pakeitus lempute, be jokiu valandu nunulinimu ar "padaromo visisko nulio", ks tas yra beja? ;)
Gesini auto, pakeiti lempute, uzkuri, ijungi lempas, paziuri ar veikia? KAs negerai su sia procedura? Kokio bieso kazkam list laidus ir tuo paciu jungt lempas? Nedaryk to ir nebus problemu su sirdies voztuais :)

procedura visiskai normali namu salygom. kas kazkiek tukstanciu degimo valandu, uzdegimo procesas kelioms milisekundems prailginamas, o naujom lemputem tai nebutina.
ir perkant masina, zinai kiek mazdaug laikys lemputes.
jaigu lemputes laikas 80k valandu o ant spidiko vos 150 000km, tai zinoma jog maziausiai 50% nusuko :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.