MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   Kazkas iskrauna akumuliatoriu W208 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3195)

Kestasw208 2009-12-12 22:22

Kazkas iskrauna akumuliatoriu W208
 
Sveiki:wave:. Neseniai prasidejo bedos su akumuliatoriumi. Na ir viena diena isvis (numire), na pagalvojau kad senas akumas, beto buvo vienas sonas issiputes. Tai nupirkau nauja ir bedos dingo, kaskur savaitei. Na o ka jus manote:(? prasidejo tos pacios bedos su nauju:unreal:. Masina kaskur savaite stovejo kieme pabandzius uzvest akumas biski starteri pasuko ir mire:verkia:. Tada pakuriau su laidais:), pavazinejau kelias valandas:ralis:. O sekancia diena vel tas pats:cenzura:. Tai gal turite kokiu minciu :wavecry:

liudas777 2009-12-13 00:21

Pasimatuok kiek amperų ima laisvai stovint kai niekas neįjungta. Jei nežinai tai testerį jungi prie pliuso akumo ir to laido kuris ateina į pliusą. Tik nejunk pliuso ir minuso. ;)

Tomskis 2009-12-13 08:30

gal generatorius neuzkrauna akumo? pavazineji kol akumas gyvas ir nudusta

mikis 2009-12-13 08:41

man iskrova budavo su "overload" rele, supuvusi buvo ir per ~2dienas akumas mirdavo, visai neticia radau priezastis, nes kartais neuzsitrumpindavo ir normaliai buvo, o kai uztrumpino kelios dienos ir amba

Kestasw208 2009-12-13 15:38

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 52149)
gal generatorius neuzkrauna akumo? pavazineji kol akumas gyvas ir nudusta

tai kad nenudusta ir uzgesinus pasikuria vel beproblemu. Pastovejas mirsta:(


Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 52140)
Pasimatuok kiek amperų ima laisvai stovint kai niekas neįjungta. Jei nežinai tai testerį jungi prie pliuso akumo ir to laido kuris ateina į pliusą. Tik nejunk pliuso ir minuso. ;)

neturiu testerio :geda:

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 52151)
man iskrova budavo su "overload" rele, supuvusi buvo ir per ~2dienas akumas mirdavo, visai neticia radau priezastis, nes kartais neuzsitrumpindavo ir normaliai buvo, o kai uztrumpino kelios dienos ir amba

Kur jinai randasi? po kapotu ar bagazineje?

Edgis 2009-12-13 15:42

Pas W124 tai po kapotu, netoli ABS kompo

Kestasw208 2009-12-13 16:39

na reiks paziureti, Dekui :)

E.Stankevicius 2009-12-13 16:44

Magas kaip pajungtas pas tave? Nuo degimo,ar nuo pliuso tiesioginio?

mikis 2009-12-13 17:19

negi draugu neturi is kurio galetum pasiskolinti testeri.. ? jug ne 1000$ prasai :-D

pasimatuoji ir zinai yra iskrova ar nera, poto ijunges signale paziuri iskrova, ir poto jau ziuri ar signalke iskrauna ar ne, jei ne tada ieskai galu per saugiklius.. nuo saugikliu plauki toliau palei saugiklio koda

Tomskis 2009-12-13 17:47

arba varai pas autoelektrika ir jis tegu iesko

mikis 2009-12-13 18:17

Tomskis kuom pats gyvenime uzsijimi?

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 52220)
arba varai pas autoelektrika ir jis tegu iesko


samagonas 2009-12-13 18:18

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 52230)
Tomskis kuom pats gyvenime uzsijimi?

Telikais prekiauja :))))

Tomskis 2009-12-13 18:24

nea, dirbu as :) bet elektronika tikrai ne mano sritis :)

mikis 2009-12-13 18:31

tai kuom dirbi, kad taip bijai pirstus prikisti prie masinos?, nu as irgi neelekterikas, bet garaze pats prasivedziau visa instaliacija elektrikas atejas tik pagire, manau neriekia bijoti prikisti ranku

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 52234)
nea, dirbu as :) bet elektronika tikrai ne mano sritis :)


Kestasw208 2009-12-13 18:40

Na magas jau senai pajunktas ir prie ji niekas nelindo, ko jam netiketai pradeti iskrovineti Akuma

Nakad neturiu. Ir greiciausiai teks Tomkio pasiulymu pasinaudoti, nuvaryti savaji MB pas elektrika :)

yamato 2009-12-13 18:43

kur supranti ir nematai nieko sudetingo, tuomet gali prikisti nagus :) ale jei nieko nesupranti, tai geriau leisti tai atlikti suprantanciam, kad nekainuotu remontas brangiau :D

Kestasw208 2009-12-13 18:45

Gal kas Klaipedoje zinote gera na ir zinoma nebrangu elektrika?

mikis 2009-12-13 18:52

tai as tada nesuprantu tokiu zmoniu, uzklausia tema kas galetu buti, bet vistiek vaziuos pas elektrika nes nekis nagu..
Vitalijus - 868425450 prie mercedes benz, centro tiksliau uz jo, pro kaire puse apvaziuoti reikia

Mb 140 2009-12-13 18:59

Citata:

Pradžioje rašė Kestasw208 (Post 52238)
Na magas jau senai pajunktas ir prie ji niekas nelindo, ko jam netiketai pradeti iskrovineti Akuma

Nakad neturiu. Ir greiciausiai teks Tomkio pasiulymu pasinaudoti, nuvaryti savaji MB pas elektrika :)

iskraut akuma gali bele kas :) nuveziau saviskes mersa pas elekrika,nes buvo pradejas iskraudinet,tai ieskojo ilgai,nes mato kad ima kazkas srove,bet konkreciai nezino kas,tai galu gale rado :) elektiniu langu reles dirbdavo pastoviai,ta prasme uzdarius masina,langus galima buvo vis vien uzdarinet ir atdarinet be degimo ;) tai kad paciam rast tokius dalykus reik nors kiek supratimo turet,jei neturi varai pas elektrika ir ramu

mikis 2009-12-13 19:01

tam yra saugikliai.. ir tada jau daug mas kelia zinai kur listi toliau aisku pas w140 elektronikos ten :-))) tikrai yra, bet bet.

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 52244)
iskraut akuma gali bele kas :) nuveziau saviskes mersa pas elekrika,nes buvo pradejas iskraudinet,tai ieskojo ilgai,nes mato kad ima kazkas srove,bet konkreciai nezino kas,tai galu gale rado :) elektiniu langu reles dirbdavo pastoviai,ta prasme uzdarius masina,langus galima buvo vis vien uzdarinet ir atdarinet be degimo ;) tai kad paciam rast tokius dalykus reik nors kiek supratimo turet,jei neturi varai pas elektrika ir ramu


samagonas 2009-12-13 19:03

:confused: berods pas mane langai irgi be degimo veikia? Bet neishsikraudineja. Reiks ryt patikrinti ar tikrai langai be degimo dirba.
O ishsikraudineti gali del milijono priezhaschiu,bet kokia rele trumpinti gali ir ishsikraudines.

yamato 2009-12-13 19:07

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 52246)
:confused: berods pas mane langai irgi be degimo veikia? Bet neishsikraudineja. Reiks ryt patikrinti ar tikrai langai be degimo dirba.
O ishsikraudineti gali del milijono priezhaschiu,bet kokia rele trumpinti gali ir ishsikraudines.

atidarius duris be degimo veikia :)
o uzdarius duris be degimo jau neturi veikti :blush:

samagonas 2009-12-13 19:15

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 52247)
atidarius duris be degimo veikia :)
o uzdarius duris be degimo jau neturi veikti :blush:

Gali buti. Bet ikishus rakta ir pasukus iki galo langai darinejasi,nors durys uzhdarytos :) Ryt pasiaishkinsiu,pachiam idomu pasidare :) Naujam eSe kai durys uzhdarytos,be degimo, tai tikrai neveikia (izhbandzhiau),o ant savojo suabejojau :))))

Mb 140 2009-12-13 19:15

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 52247)
atidarius duris be degimo veikia :)
o uzdarius duris be degimo jau neturi veikti :blush:

butent ;) tai man atjunge ir atidarius durys kad veiktu ;)

samagonas 2009-12-13 21:36

Vedzhiau barbosa,pasivaikschiuoti,tai nuejau iki mashinos patikrinau,kaip ten su tais langais :))) Tai kad pas mane veikia be degimo,ar uzhdarytos durys,ar atidarytos :xx: Gal kas sugede? ar taip turi buti?

E.Stankevicius 2009-12-13 21:58

Pas mane katik isjungus degima dar kuri laik veikia,trumpai :)

Tomskis 2009-12-13 22:25

pas mane tik rakta pasukus i pirma padeti veikia.

E.Stankevicius 2009-12-13 23:19

Na tai taip ir turi but,kai sroves duodi tai ir pradeda veikt elektriniai prietaisai - langai,veidrodeliai,prikurke ir t.t

mikis 2009-12-14 16:41

gal pas tave tiesiogiai pajungta ? neziurejai laidu? beja ar langai priekiniai nusileidzia patis, ar reikia laikit knopke?

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 52297)
Vedzhiau barbosa,pasivaikschiuoti,tai nuejau iki mashinos patikrinau,kaip ten su tais langais :))) Tai kad pas mane veikia be degimo,ar uzhdarytos durys,ar atidarytos :xx: Gal kas sugede? ar taip turi buti?


samagonas 2009-12-14 17:47

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 52334)
gal pas tave tiesiogiai pajungta ? neziurejai laidu? beja ar langai priekiniai nusileidzia patis, ar reikia laikit knopke?

Zhiurejau viskas gerai,nusieidzhia patys,o veikia be degimo,pradariau shiryt duris,net rakto nekishau,darinejasi visi :)) Manau taip ir turi buti? juk su raktu irgi darinejasi,be degimo. ar ne?

Mb 140 2009-12-14 17:50

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 52359)
Zhiurejau viskas gerai,nusieidzhia patys,o veikia be degimo,pradariau shiryt duris,net rakto nekishau,darinejasi visi :)) Manau taip ir turi buti? juk su raktu irgi darinejasi,be degimo. ar ne?

turi darinetis jei nors vienos durys atidarytos :) jei viskas uzdaryta ir nepasuktas raktas,neturi darinetis,bet jei nikea snieko nesodina,manau ne problema

mikis 2009-12-14 18:08

nu langai pas mane darinejasi ant 1mos padalos, o pvz veidrodeli jau reikia duoti degima, kad ant spidiko visos lempeckos uzsidegtu :-) o del uzdaritu duru tai tikrai zinau kad pas mane neveikia :-)

samagonas 2009-12-14 18:11

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 52365)
nu langai pas mane darinejasi ant 1mos padalos, o pvz veidrodeli jau reikia duoti degima, kad ant spidiko visos lempeckos uzsidegtu :-) o del uzdaritu duru tai tikrai zinau kad pas mane neveikia :-)

O su raktu darinejasi?

mikis 2009-12-14 19:03

na jug parasiau duodi 1ma padala, ir rele suveikia galiu darineti, degimo nereikia, degima reikia tik ant veidrodelio..

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 52367)
O su raktu darinejasi?


samagonas 2009-12-14 19:17

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 52371)
na jug parasiau duodi 1ma padala, ir rele suveikia galiu darineti, degimo nereikia, degima reikia tik ant veidrodelio..

iduris ikishus rakta ar darinejasi langai? duryse pasukus rakta iki galo,ar atsidaro langai? )

DAROH 2013-01-06 12:51

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 52140)
Pasimatuok kiek amperų ima laisvai stovint kai niekas neįjungta. Jei nežinai tai testerį jungi prie pliuso akumo ir to laido kuris ateina į pliusą. Tik nejunk pliuso ir minuso. ;)

Man irgi w140 iskrauna per savaite ;/ Kad paziureti ar eda kazkas akuma reik atjungt pliusa nuo akumo ir pridet viena testerio laida prie pliuso akumo kita prie laido kuris dedasi ant akumo pliuso teisingai supratau? :)

Tada kitas klausimas ,ka reikia but nustacius ant testerio kad pamatyt ta amperu iskrova?
Ir kiek amperu yra normalu, o kiek jau blogai? ar isvis nuliai turi but?

vampyras 2013-01-06 14:29

Citata:

Pradžioje rašė DAROH (Post 247820)
Man irgi w140 iskrauna per savaite ;/ Kad paziureti ar eda kazkas akuma reik atjungt pliusa nuo akumo ir pridet viena testerio laida prie pliuso akumo kita prie laido kuris dedasi ant akumo pliuso teisingai supratau? :)

Tada kitas klausimas ,ka reikia but nustacius ant testerio kad pamatyt ta amperu iskrova?
Ir kiek amperu yra normalu, o kiek jau blogai? ar isvis nuliai turi but?

pradedam nuo saugos reikalavimu.
1 dirbam tik su minusu.
2 issiaiskinam ar turi toki Amperu matuokli kuris gali virs 30A matuoti, ir tuo paciu ir mA tikslumu?

skirtumas tarp paprastu voltu matavimu ir amperu tik toks jog matuojant amperus visa srove (eletrine grandine) eina per tavo matuokli.
skausmo ribose butu iki 70mA visa kita gali dasideti jaigu turi signalizacija papildomai isidejes ir pan.
geriausiai megink pasiskolinti amperu zirkles, nereikes nieko atjungineti ir galesi matuoti.
paskutine galimybe butu visus iki vieno sauglius pamatuoti sroves kritima, bet gali mautuoti tik apsaugotas grandines.

DAROH 2013-01-06 14:50

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 247835)
pradedam nuo saugos reikalavimu.
1 dirbam tik su minusu.
2 issiaiskinam ar turi toki Amperu matuokli kuris gali virs 30A matuoti, ir tuo paciu ir mA tikslumu?

skirtumas tarp paprastu voltu matavimu ir amperu tik toks jog matuojant amperus visa srove (eletrine grandine) eina per tavo matuokli.
skausmo ribose butu iki 70mA visa kita gali dasideti jaigu turi signalizacija papildomai isidejes ir pan.
geriausiai megink pasiskolinti amperu zirkles, nereikes nieko atjungineti ir galesi matuoti.
paskutine galimybe butu visus iki vieno sauglius pamatuoti sroves kritima, bet gali mautuoti tik apsaugotas grandines.

Paskutines dvi eilutes kaip man tokiam elektrikui tai tas pats kaip govoriat na ispanskom :xx:

vampyras 2013-01-06 14:56

Citata:

Pradžioje rašė DAROH (Post 247839)
Paskutines dvi eilutes kaip man tokiam elektrikui tai tas pats kaip govoriat na ispanskom :xx:

amperzange= https://www.google.de/search?hl=de&g...GJD54QSE1IDYAw

sroves kritimas= http://en.wikipedia.org/wiki/Voltage_drop

DAROH 2013-01-15 22:10

Elektrikas vienas pasake jei alpina stovi mage 99% ji ir bus. Taip ir yra rodo 0.3 o atjungi rodo 0.05 reiks varyt kad pajungtu kad veiktu mage per rakteli pasukukta tik :-)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 02:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.