MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 serviso raidziu reiksmes (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4740)

Finalfour 2010-06-14 11:14

W211 serviso raidziu reiksmes
 
Sveiki,
gal kas zinote, ka konkreciai reiksia serviso raidziu reiksmes? Tarkime service c in tiek ir tiek kilometru. Ka reikes daryti ties c servisu? Gal kokia nuorodele turite, kur aprasyta kokie darbai ties kokia raide atliekami. Autodata tai skaiciais kazkaip rodo, ten gal 15 servisu pagal ja. O panelyje tai raidemis raso...

vampyras 2010-06-14 17:22

naudotojams raso raides, kuo aukstesne tuo brangiau, servisams yra specialus kodas, ivedi i Wis koda kilometrus ir issispausdini lapa ka reikia keisti.

Finalfour 2010-06-14 18:32

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 86878)
naudotojams raso raides, kuo aukstesne tuo brangiau, servisams yra specialus kodas, ivedi i Wis koda kilometrus ir issispausdini lapa ka reikia keisti.

Aukstesne, tai tipo c brangiau nei a? ar kaip? Gal kur yra aprasyta kuri ka resikia?

vampyras 2010-06-14 20:01

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 86882)
Aukstesne, tai tipo c brangiau nei a? ar kaip? Gal kur yra aprasyta kuri ka resikia?

manuale viskas parasyta

Finalfour 2010-06-14 21:02

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 86886)
manuale viskas parasyta

Na kad ne zinok...

Neveriauskas 2010-06-17 08:00

Gal kas zinote apie ta akumuliatoriu ,kuris stovi po kapotu ,tas maziukas ,kur skirtas stabdziams? nes pas mane vis meto skydeli raudona flakona del akumo,kad visit to workshop....tai cia ji pakrauti kazi reiktu ar pirkti nauja? gal zinote kiek jis kainuoja,kokio jis dydzio? ar ten toks maziukas aina kaip motociklo? :D

giedriuzxz 2010-06-17 08:06

Citata:

Pradžioje rašė Neveriauskas (Post 87208)
Gal kas zinote apie ta akumuliatoriu ,kuris stovi po kapotu ,tas maziukas ,kur skirtas stabdziams? nes pas mane vis meto skydeli raudona flakona del akumo,kad visit to workshop....tai cia ji pakrauti kazi reiktu ar pirkti nauja? gal zinote kiek jis kainuoja,kokio jis dydzio? ar ten toks maziukas aina kaip motociklo? :D

Atsidaryk kapota, kairej pusei paciam gale yra filtras. Ji istrauksi ir pamatysi akuma :)
Pats nebandziau tai neuztikrintas ar jis ten yra :D Man sake pazystami tai, pabandyk gal jis bus ten ;) :ralis: Ir pamatysi kaip jis atrodo :)

kestutismx 2010-06-18 15:22

batery vsit work shop
 
taip jis po salono filtru, atjung ji pamatuok ytampa turi buti 12 v nemaziau, jai ne keisk ,
bet greiciausiai bus blokelis bagazinei blogas brie akumo minusinio laido.

jai gu ka geriau tegu specai ziuri 860000086, diagnostika butina.

Neveriauskas 2010-06-18 17:33

o dar sakykit ,siandien man skydelyje uzsidege kitas eroras vel,ligos pradejo pulti....ismete piesineli toki kaip vandens termostatas ,toks panasus i zenkla,kaip vanduo uzverda,toks cibukas su 3 spygliais islindusiais...ir vanduo sone pavaizduotas....rase kazkaip Coolant visit to workshop....tempe tai lyg 90,,,

Del to akumo,tai ten keiciasi prie to laido tas blokelis ar kaip ten ji pataisyt?

tech1 2010-06-21 10:18

Citata:

Pradžioje rašė Neveriauskas (Post 87411)
o dar sakykit ,siandien man skydelyje uzsidege kitas eroras vel,ligos pradejo pulti....ismete piesineli toki kaip vandens termostatas ,toks panasus i zenkla,kaip vanduo uzverda,toks cibukas su 3 spygliais islindusiais...ir vanduo sone pavaizduotas....rase kazkaip Coolant visit to workshop....tempe tai lyg 90,,,

Del to akumo,tai ten keiciasi prie to laido tas blokelis ar kaip ten ji pataisyt?

sita zenkliuka greiciausiai rodo tada , kai neveikia priekinis ventiliatorius ... jei dega ant skydelio raudonai akumuliatorius, tai reikia jungtis diagnostika, nes cia tiksliai tau nieks nepasakys


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.