MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W124 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=200)
-   -   w124 panelės apšvietimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=15473)

Willeris 2014-11-05 17:26

w124 panelės apšvietimas
 
Sveiki. Ar pas w124 turi šviesti tos vietos, kur klimato rėžimai (ten pūsti į kojas, pro ortakius ir pan.)? Ar tik ta viena lemputė viduryje reguliatoriaus, o tie rėžimai ne? Ir ar į veidrodėlio reguliatorių einą tokia pat lemputė kaip ir į kitą salono apšvietimą?

Ačiū.

Willeris 2014-11-05 18:03

taip pat temperatūros reguliavimo ratukai. Turi šviesti ar ne? Jei taip, kokios lemputės eina?

ačiū.

oldtimer 2014-11-05 18:33

Citata:

Pradžioje rašė Willeris (Post 362863)
taip pat temperatūros reguliavimo ratukai. Turi šviesti ar ne? Jei taip, kokios lemputės eina?

ačiū.

Viskas šviečia. Temperatūros reguliatoriai, taip pat ir abi - ventiliatoriaus greičio ir krypties/režimo rankenėlės. Ten vienodos lemputės visos, kiek pamenu, tokios kaip ir ortakių uždarymo rankenėlių apšvietime ir t.t..

Willeris 2014-11-05 18:36

rankenėlėse susidėjau, ten tvarka, bet tas apvadas taip pat? Ir nusiėmus konsolės medį sunku ten "daeiti"? Gal tekę pačiam keisti?

oldtimer 2014-11-05 19:01

1 Attachment(s)
Citata:

Pradžioje rašė Willeris (Post 362869)
rankenėlėse susidėjau, ten tvarka, bet tas apvadas taip pat? Ir nusiėmus konsolės medį sunku ten "daeiti"? Gal tekę pačiam keisti?


Prisegu foto, bus aiškiau. Ardžiau tai daug kartų, bet ne dėl lempučių tai tiksliai nepasakysiu. Šiaip ar taip nieko ten sunkaus, turėtų pavykti net ir be instrukcijų. Dvi po rankenėlėmis, o kitos nuėmus medį manau ties temperatūros ratukais, nuo kur turėtų apsišviesti ir kitkas.

Willeris 2014-11-05 19:17

to ir reikėjo, nes visur su klima nuotraukos. Ačiū, bandysim savaitgalį ardyti. :) Tai man trūksta tik apvadėlio apšvietimo ir temp. reguliatorių.

Tomskis 2014-11-05 19:18

ten viena lempute. du varztus po medziu atsuki, po reguliadoriais dvi gaikes atsuki, nusiemi medi, plastmase permatoma ir ten rasi lempute, gali ja isimti is svieju perjungejo, vistiek dega tik kai priesrukini galini ijungi. Seip Visoj masinoj tokios pat lemputes, net ir spydike. Jei pirksi naujas, pirk daugiau, visur susidesi nes oem galingumo nera, parsiduoda galingesnes, ryskiau svies, bus graziau

Willeris 2014-11-05 19:25

ačiū už info. Ne, iš kitur neimsiu, visur dedu naujas. Visur pakeičiau, liko tik šitos vietos. Ir tokio pat galingumo pirkau, 1.2V tokias matines, užtenka ir tokių, svarbu visi agregatai šviestų, kurie privalo. Dar kart ačiū už informaciją, savaitgalį įžiebsim viską galutinai. :ploja: Ai, o ant klimos tų reguliatorių ar kaip pavadint buvau sudėjęs 2V, tai kaito jos man, sudėjau 1.2 tas ir viskas okey

Tomskis 2014-11-05 19:35

kaito ir man, bet po 4metu eksploatavimo nieks nepakito. ziema malonu - silta rankai, vasara karstoka jau :)

Willeris 2014-11-08 10:33

Pasikeičiau. Šaunu, viskas šviečia, kaip priklauso. Jei kas darysit, nėra ten sudėtinga, kaip ir sakė kolegos. Atsisukat du medžio varžtus virš mago. Tada nusiimat reguliatorius pečiuko greičio ir pečiuko padėties, ten yra 24 veržlės, kurias taip pat nusukę nusiimat medį. Nuėmus matysit keturis auksinius kryžminius varžtelius, juos atsukat (nebūtina, bet man patogiau buvo) Ir tada matysit skaidrūs apskritimai. Juos iš apačios nuimat (yra vieta specialiai, užsikiša mažas paprastas atsuktuviukas), nuimat juos ir vuolia, lemputė jau matosi. Keičiat lemputę, ir atvirkštine tvarka sudedat. Viskas.
Ir dėjau viską kaip priklauso, 1,2V, užtenka. Ir tos dvi lemputės apšviečia pečiuko temperatūros ratukus abu ir greičių skalę bei padėčių skalę. :ploja:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.