MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Lengvas uzdarbis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10684)

karantinaz 2012-09-30 13:05

Lengvas uzdarbis
 
Sveiki, gal daugelis is jusu zino si buda su kreditais, bet jei ne tai...
Vieni zmones prisibijo sio dalyko, bet pats pries gerus puse metu zaidziau su sms credit ir is ju uzsidirbau apie 400lt, labai paprastas, greitas , investiciju nereikalaujantis ir patikimas budas, nes sios bendroves kurios suteikineja kreditus is to darosi kaip ir reklama, kuo daugiau zmoniu prisiregistruoja, tuo jie populeresni.
Taigi, dabar yra du budai uzsidirbt pinigu tai smscredit ir vivus.lt
As esu abiejuose emes paskola, todel esu uzsiregistraves.
Ju puslapyje issiunciu pakvietima zmogui , kuris uzsiregistruoja , tokiu budu as gaunu is smscredit - 50lt is vivus.lt - 40lt
Viskas vyksta taip:
Issiunciu pakvietima.
zmogus prisiregistruoja, perveda jiems 00.01ct registracijos patvirtinima, ir tokiu budu gauna is smscredit 100lt , is vivus.lt 250lt paskolas, palukanos yra 0% todel jas iskart grazinus nieko nekainuoja.
Tada galit patys jau kviest savo draugus bei pazystamus kurie pasimtu ir grazintu iskart pinigus, ir tokiu budu. uzsidirbtus pinigus galima is kart pasidalint, na nuo zmogaus priklauso po kiek, paprasciausiu pavedimu , taigi sekmadienio popiete kuomet nera kas veikti , kodel gi neuzsidirbti lengvo pinigo:)
Ar atsirastu norinciu padeti uzsidirbti man ir paciam sau? :))

Tomskis 2012-09-30 13:08

o nera taip kad kai palukanos 0, tai ir negausi tu 50lt, o gausi tik tada kai pasims normalu kredita?

ldalius 2012-09-30 13:10

iš manęs nesulauksi - nelendu į tokias nesamones :bebebe:

karantinaz 2012-09-30 13:10

kaip sakiau , ta jau dares daug kartu, visus savo draugus kvietes , kurie pasiema ir po 10min grazina, ir kaip buve ant 0 taip lieka ant 0 nei pliuse nei minuse.
o pas mane per keleta minuciu saskaita pasipildo 50lt, ir tada gali paprasciausiai su draugu pasidalint, uztrunka tikrai nedaug laiko;)

karantinaz 2012-09-30 13:11

Dar butu gerai tada jei tema perskaite zmones to daryt nenores tuomet ir nekomentuotu.

Tomskis 2012-09-30 13:11

jei nori dar vieno uzdarbio, surask zmoniu kurie nori TEO paslaugas uzsisakyti, intika, tv, telefona, nesvarbu, uz kiekviena paslauga gausi po 50lt is manes

karantinaz 2012-09-30 13:13

cia jau sudetingesnis budas, ta kury as pasiuliau, yra tik pasedejimas iki pusvalandzio prie kompiuterio ir greitas pinigas jau kiseneje:)

karantinaz 2012-09-30 13:15

Taigi butu smagu jei atsirastu zmoniu, kurie noretu lengvu pinigu:)
Rasykit i PM
Aciu uz demesi:)

Hunter 2012-09-30 14:38

Pamirsai/nezinojai pamineti toki dalyka, kad zmones bent karta paeme paskola is greituju kreditu praktiskai neturi sansu paimti normalia paskola banke, nes jau buna tam tikram sarase

karantinaz 2012-09-30 14:42

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 232091)
Pamirsai/nezinojai pamineti toki dalyka, kad zmones bent karta paeme paskola is greituju kreditu praktiskai neturi sansu paimti normalia paskola banke, nes jau buna tam tikram sarase

nepyk, bet issigalvojimas, kokiam dar sarase???
pvz as emes esu gal 4 kartus kredita, ir ji sekmingai laiku grazines, tokiu atveju manim vis labiau pasitiki jog esu gabus grazinti skola, ir kiekviena syki kai grazinu kredita, suma kuria galiu pasiskolinti isauga:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.