MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t. (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=99)
-   -   MB zemo daznio garsiakalbis? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=195)

arbuzas 2008-01-14 18:55

MB zemo daznio garsiakalbis?
 
Norejau paklaust zinanciu ar yra gamykliniu (aisku kalbu apie MB) zemo daznio garsiaklabiu? Muzika pas mane groja gan gerai,bet noreciau daugiau zemu. Visos koloneles gamyklines todel nenoriu deti taip vadinamo SUBO belekokio. Noriu rimto ir labiausiai gamyklinio. Gal MB Quart? Kas gali man padet siuo klausimu.

dyzelis 2008-01-14 19:06

siaip tai kazin ar bus konkreciai mersu zemu, naujose ir tai buna viskas sustiguota, sudeta, deziu nestovi.

Tai dek taip koki gera bosa, nenori? pas mersa bakas skiria bagazine, taip kad garso kokybes ta pati problema, nebet isvest ertmes i salona, bet tada gadint galine panele :ohne:

arbuzas 2008-01-14 19:09

Noriu kazko svaraus ir kokybisko. W124 turejau ypatingai galinga kazkoki kinietiska suba. Dauze,taske viska aplinkui :issigando: Nebenoriu taip. Tu teisus. Juk uz galiniu sedyniu atlosu benzino bakas... Utiutiu... Blemba ka daryt?

dyzelis 2008-01-14 19:16

Ne problema jei finansai leidzia. Isimtu esama palange, padarytu kita, su tokiais isvedimais, ertmem ir bosas ka isgros pateks i salona. Tai del to sprendimas yra, del boso tai yra juk tu geru kokybisku, tik reikia pasidometi, ten bele beldzia tai irgi kokia nauda is to, reikia kokybes, kad garsas vidu graziai virpintu :D
As kazkada irgi pirkdavau devetus, irgi merse buvau pasidares ir ta palange, na grojo negali sakyti, o dabar tai ziurinejau autopliuse kur muzika, tai ten netgi garsiu firmu naujus pardavineja, ta nzn jei tai firma ir garantijas duoda, tai tikrai verta pasidometi ir issirinkti geriausia.

Mb 140 2008-01-14 20:06

buvau i keturaki isidejas du laisvo turio bosus,nenorejau dezes veziotis.normaliai skambejo,pjaustyti nereikejo nieko.Palangeje yra skyles pakankamai nemazos,is apacios prisukau plokste su bosais.bosus atitaikiau i tas skyles ir garsas patekdavo i salona.

arbuzas 2008-01-14 20:11

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 2458)
buvau i keturaki isidejas du laisvo turio bosus,nenorejau dezes veziotis.normaliai skambejo,pjaustyti nereikejo nieko.Palangeje yra skyles pakankamai nemazos,is apacios prisukau plokste su bosais.bosus atitaikiau i tas skyles ir garsas patekdavo i salona.

Pas mane palangej keturios skyles. Dvejose koloneles,o dvi tuscios. Kas ten zino gal is gamyklos buvo visos keturios uzpildytos :)

Mb 140 2008-01-14 20:19

ne pas tave o pas visus taip yra!Tai ir naudok tas dvi skyles!

arbuzas 2008-01-14 20:23

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 2460)
ne pas tave o pas visus taip yra!Tai ir naudok tas dvi skyles!

O jos gamykliskai neturetu buti netuscios?

Mb 140 2008-01-14 20:26

viskas kaip pas tave taip ir turi but,nesuk galvos!Pas amerikonus mersus buna daznai gera aparatura,originali BOSE skamba nerealiai tikrai nereik nieko dasidet!

dyzelis 2008-01-14 20:32

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 2458)
buvau i keturaki isidejas du laisvo turio bosus,nenorejau dezes veziotis.normaliai skambejo,pjaustyti nereikejo nieko.Palangeje yra skyles pakankamai nemazos,is apacios prisukau plokste su bosais.bosus atitaikiau i tas skyles ir garsas patekdavo i salona.

siaip laisvo turio neskambes taip kaip bosas dezej. Bet laisvo turio irgi buvau isidejes, viena, buvau palikes meistrams tai jie dare ir dejo kita palange, kad geriau skambetu.

jei nori kad gerai skambetu, bet jau be priekaistu, pirk universala :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.