MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   MB GLK (x204) trumpa stipri viso automobilio vibracija apie 80+ km/h greityje (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21962)

Rawwslt 2018-10-05 08:50

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 506847)
didele tikimybe kad pusle :) Man ant volvo taip yra :) Prie zemu apsuku aukstu begiu. Dalinis sukabinimas blogai dirba isprovokuoja vibracija. Bet didesne negu sonine juosta...

Man pas volvo hadexas buvo. Toks vaizdas lyg ant subanguoto kelio uzvaziuotum

andrius.koch 2018-10-05 10:06

Dėkui už idėjas.
Vibracija nei didėja, nei mažėja. Ji tiesiog kartais atsiranda (pastebėjau, kad ties 80-100 km/h). Ir tas jos atsiradimas yra akimirkai, tai yra 3-5 sekundėm suvibruoja visas automobilis ir viskas.
Kad išprovokuot, bandžiau specialiai pasiekinėti gazuojantis tokį greitį ir žiūrėti ar suvibruoja, tačiau ne visada būna ta vibracija. Lyg ant šalto automobilio labiau, bet negaliu teigti kategoriškai.

andrius.koch 2018-10-05 10:07

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 506844)
Kuo didesnis bėgis tuo smarkiau vibruoja? Vibracija pasireiškia ant apkrovos (paspaudus gaza arba kylant į įkalnę)? Vibracija ties 1300 1500 rpm +-? Pamegink rankiniu būdų įjungti 7tą bėgį ir paspausk gazą nuo mažiausių apsukų ir pažiūrėk kas bus :)

Vibracija tikrai pastebėjau, kad atsiranda ant apkrovos, kaip sakei tikrai esu pastebėjęs, kad kylant į įkalnę.
Nesu tikras tik dėl apsukų, po darbo išbandysiu..
O į ką turi įtarimų pagal šiuos klausimus?

Apple 2018-10-05 10:31

Citata:

Pradžioje rašė andrius.koch (Post 506856)
Vibracija tikrai pastebėjau, kad atsiranda ant apkrovos, kaip sakei tikrai esu pastebėjęs, kad kylant į įkalnę.
Nesu tikras tik dėl apsukų, po darbo išbandysiu..
O į ką turi įtarimų pagal šiuos klausimus?

Aš tai įtarčiau pūslę. Pats turiu šią problemą, servisas sako, kad viskas čiki :) bet žinau, kad ne ir rasiu sprendimą. Galėsiu vėliau pasidalint. Tiesa ne MB čia, bet esmė manau bus ta pati.

Rykštė 2018-10-05 10:57

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 506859)
Aš tai įtarčiau pūslę. Pats turiu šią problemą, servisas sako, kad viskas čiki :) bet žinau, kad ne ir rasiu sprendimą. Galėsiu vėliau pasidalint. Tiesa ne MB čia, bet esmė manau bus ta pati.

ne isgirtoji kia slubuoja? :xx:

Apple 2018-10-05 12:01

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 506862)
ne isgirtoji kia slubuoja? :xx:

Ne tik KIA turiu :) neverta išsiplėst.

Somesword 2018-10-05 12:45

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 506848)
Man pas volvo hadexas buvo. Toks vaizdas lyg ant subanguoto kelio uzvaziuotum

Ne subanguoto, o kaip ant kopeciu uzvaziaves butum :) Taciau perjungus i manual rezima, iskart dingsta. tai vadinas pusle :) Nors verta ir haldexa paziuret. Tipo pats varikliukas ? ar tik tepalus pakeist uzteko?

Rawwslt 2018-10-05 13:06

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 506872)
Ne subanguoto, o kaip ant kopeciu uzvaziaves butum :) Taciau perjungus i manual rezima, iskart dingsta. tai vadinas pusle :) Nors verta ir haldexa paziuret. Tipo pats varikliukas ? ar tik tepalus pakeist uzteko?

Keiciau tepalus ir hydro mova ar kaip ten ji vadinasi, veze i Latvija restauracijai.

Somesword 2018-10-05 13:19

hidrotransformatoriu? A.K.A. dezes pusle :)

Tomuliss 2020-02-05 14:25

Citata:

Pradžioje rašė andrius.koch (Post 506812)
Sveiki,
susidūriau su labai netipine problema.
Automobilis Mercedes GLK 350 cdi (x204), 2011 m., 4matic.
Pasiekus didesnį greitį, apie 80+ km/h, kartais (kelis kartus dienoje), trumpam labai stipriai suvibruoja / susipurto visas automobilis (Jausmas LABAI panašus kaip būna užvažiavus ant šoninės skiriamosios juostos autostradoje (kur specialiai sukelia vibraciją, kad vairuotojas atkreiptų dėmesį jog nukrypo į šalį)). Tai būna tik kelias akimirkas ir vėl ramu. Įprastai, pvz. važiuojant iš Kauno į Vilnių, greitkelyje tokia vibracija išlenda 3-5 kartus. Važinėjant po miestą tokių vibracijų nepastebėjau, o ir specialiai išprovokuoti tą vibraciją nevisada pavyksta.
Automobilį tikrino jau du servisai, nė viename neranda prie ko prisikabinti.
Tikiuosi gal čia atsiras kas buvo/yra susidūręs su tokiu atveju?
Gal tai visgi koks tipinis ir žinomas gedimas ir kur jo ieškoti?

Sveikas ar issiaiskinai is kur ta vibracija atsiranda?

Nes pats turiu glk irgi atsiranda 2-3 sekundes vibracija ties 90- 100km/h, nerandu kame beda.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 23:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.