MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Airmatic problemos ir jų sprendimai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1086)

yamato 2009-01-05 11:37

Airmatic problemos ir jų sprendimai
 
sveiki ;)

w211 anksciau ir nenusileidinedavo nakciai. dabar, kai garazas idomus, telpa viena paskui kita dvi masinos (kaip tik kaip tik 2 e klases mersai :D ) pirmoji stovi tiesiai, o antroji, arciau garazo vartu stovi biski pasvirusi ( ta prasme, priekis auksciau uz gala ;) ) w211 dazniausiai buna prie vartu, tai rytais buna siek tiek nusileides priekis, o su galu viskas lyg ir normaliai...

ilgiau pastovejes (apie 3-5 dienas) mersas visai nusileidzia... :mastau:

kas galit issamiau papasakot, kaip ten viskas turi but? kai tik parsivarem, oro neisleidinedavo, dabar taip tik naktim lyg biski prieki nuleidzia, kaip ir pasakojau... :mastau:

KanDI 2009-01-06 08:44

Na maniskis tai , kai uzrakini visada kazkiek oro isleidzia net girdisi. Bet kai gryztu po nakties ar net po savaites jis nebuna daugiau nusileides negu tada kai uzrakinau ir jis biski nusileido. O siaip ar tau kompas nerodo klaidos, del pakabos? Nelabai tiketina bet gali buti kad prakiuro pagalves amortiku ir leidzia ora.tada rimtokas reikalas :confused: Su S klases pakaba tai nera ka ir lyginti nes jos visiskai skiriasi, jei ka. :bounce:

nova 2009-01-06 12:21

Citata:

Pradžioje rašė KanDI (Post 10744)
Na maniskis tai , kai uzrakini visada kazkiek oro isleidzia net girdisi. Bet kai gryztu po nakties ar net po savaites jis nebuna daugiau nusileides negu tada kai uzrakinau ir jis biski nusileido.

cia normalu. kai vazineji comfort rezimu ir palieki masina, po variklio isjungimo masina siek tiek nusileidzia. cia gal kad nelaikyti tokio slegio rezervuare :wacko:


Citata:

Pradžioje rašė KanDI (Post 10744)
Su S klases pakaba tai nera ka ir lyginti nes jos visiskai skiriasi, jei ka. :bounce:

absoliuciai? ir amortiku veikimo principas? (neskaitant reguliavumo airmatic DC)

KanDI 2009-01-06 13:53

Citata:

Pradžioje rašė nova (Post 10751)
cia normalu. kai vazineji comfort rezimu ir palieki masina, po variklio isjungimo masina siek tiek nusileidzia. cia gal kad nelaikyti tokio slegio rezervuare :wacko:



absoliuciai? ir amortiku veikimo principas? (neskaitant reguliavumo airmatic DC)

Praktiskai taip :) :bounce: bent jau taip man sake mano draugai is silberauto, nes del savuju buvau supanikaves

yamato 2009-01-12 03:15

na kompas klaidu nemeta. buvom isleke porai savaiciu i uzsieni, tai su nutupusiu priekiu, dar ne pilnai, bet vis tiek, radom...

anksciau, net kai uzrakindavai masina, ji nenusileisdavo, bet kai kazkada primaigiau, itariu, kad del to ir pradejo jis ten nusileidinet :D kazin gali taip but?

Kimi 2011-07-21 16:35

Sveiki gal kas galit patart kur protinga kaina nupirk galines vaziuokles pagalves, nes matau beda, viena nakciai nusileidzia, noreciau nauju, modelis w211 avangarde 270cdi. :wave:

glutaminas 2011-07-21 17:50

Citata:

Pradžioje rašė Kimi (Post 157858)
Sveiki gal kas galit patart kur protinga kaina nupirk galines vaziuokles pagalves, nes matau beda, viena nakciai nusileidzia, noreciau nauju, modelis w211 avangarde 270cdi. :wave:

restauruok.

Kimi 2011-07-21 18:14

Restauruot, tai kad zmones kalba kad restauravimas tik iki turgaus tinka, as gal ir restauruociau bet gal kas koki tel.nr. numesit, nes skambinau Kaune vyrukam tai sake kad tik kompresorius restauruoja, pas mane mersas karavanas tai gal ten kas kitaip nei pas sedana? Ir tik gale pas mano mb airmatic o prieki paprasta vaziuokle.
Buciau dekingas jei kas su info pagelbesit, nebutinai Kauno mieste, svarbu kad darba padarytu.

VyCls 2011-08-14 20:09

CLS airmatic
 
Sveiki, esu naujokas,tad nepykit jei ne ten parasysiu ar paklausiu to paties :wave: Nekuriant nauju temu su panasiu klausimu rasau cia.Pries kelias dienas isigijau C219 ir pastebejau,kad vazinejant laikas nuo laiko isijungineja kompresorius ar taip turi but ar kazkur yra pralaidumas. Uzgesinus varikli masina truputi nusileidzia,kaip jau minejot lyg ir normalu,bet va kas del vaziavimo metu dirbancio kompresoriaus idomu? Aciu is anxto :uuu:

yamato 2011-08-14 20:26

Citata:

Pradžioje rašė VyCls (Post 161164)
Sveiki, esu naujokas,tad nepykit jei ne ten parasysiu ar paklausiu to paties :wave: Nekuriant nauju temu su panasiu klausimu rasau cia.Pries kelias dienas isigijau C219 ir pastebejau,kad vazinejant laikas nuo laiko isijungineja kompresorius ar taip turi but ar kazkur yra pralaidumas. Uzgesinus varikli masina truputi nusileidzia,kaip jau minejot lyg ir normalu,bet va kas del vaziavimo metu dirbancio kompresoriaus idomu? Aciu is anxto :uuu:

bent jau W211 kompresorius yra vos girdimas, gal ten pas tave SBC stabdžių sistema sudirba? po trijų (berods) paspaudimų stabdžių sudirba kažkas, o kas, nesu tikras :D

net ant užgesinto pamaigyk stabdį, jei tas pats garsas, tai čia stabdžių sistema dirba ;)

VyCls 2011-08-14 21:31

Citata:

Pradžioje rašė yamato (Post 161170)
bent jau W211 kompresorius yra vos girdimas, gal ten pas tave SBC stabdžių sistema sudirba? po trijų (berods) paspaudimų stabdžių sudirba kažkas, o kas, nesu tikras :D

net ant užgesinto pamaigyk stabdį, jei tas pats garsas, tai čia stabdžių sistema dirba ;)

O ta stabdziu sistema maitina ne tas mazas akumuliatoriukas kuris po kapotu? Kuris beje nusprogo...gal ir susije, nors manasis kompresorius tai tikrai ne vos girdimas :bounce:Grezia kaip reikalas uzkurus varikli. Elektronshsikai jokiu klaidu nerado ta linkme ir dar pasake,kad palyginus lb tyliai dirba... gal as cia tik slieku ieskau,gal viskas ok...? Tik nepasake ar vaziuojant jis intervalais turi sudirbinet,vat tas mane neramina :aciu:

Tomskis 2011-08-14 21:32

taip tas mazas akumas ir maitina SBC

VyCls 2011-08-15 14:47

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 161190)
taip tas mazas akumas ir maitina SBC

Cia ji skubiai reikia pasikeist ar kazkiek galima vazinet? Gal yra kazkokiu minciu is kur ji gaut? 12V 12ah (cia kaip ir motociklinis)ar tiktu?

yamato 2011-08-15 19:25

Citata:

Pradžioje rašė VyCls (Post 161232)
Cia ji skubiai reikia pasikeist ar kazkiek galima vazinet? Gal yra kazkokiu minciu is kur ji gaut? 12V 12ah (cia kaip ir motociklinis)ar tiktu?

man rodos ten spec akumuliatorius eina želinis, ar koks jis ten ;)
pigiausias praeitą vasarą kainavo ~400lt, dabar kainų nebežinau, pardaviminiui dedamas buvo pigiausias :)

o ar važiuoti galima be jo, tai gal pasakys kolegos, nes tiek giliai dar nesu domėjęsis SBC sistema ;)

o kompresoriukas oro nemanau, kad turėtų įsijunginėt, bet vis gi aš manau, kad ten pas tave sbc koks slėgio varikliukas suveikinėja, o ne kompresorius :)

Tomskis 2011-08-15 19:31

o tai ikraut negalima to akumo?

VyCls 2011-08-16 16:46

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 161243)
o tai ikraut negalima to akumo?

Net nesikrove,mires visiskai. Pasikeiciau ka tik, 130lt :vairuot:

Kimi 2012-02-05 14:10

Sveiki kolegos turiu problema savo w211 270cdi t-modell su orine galine vaziuokle, Viskas nutiko vakar isvazevau is silto garazo ir nuvazevus 15km. masinos galas nusileido ir skydeli parase kad reikia stoti nes per zemas vaziuokles lygis! Gryzau atgal pastaciau i silta garaza po valandos viskas susitvarke, uz kurus auto galas vel pakilo! :cenzura: Gal kas buvot susidure su siuo anomaliniu reiskiniu, gal yra minciu kame problema?! :aciu:

FUN500 2012-02-05 15:13

Citata:

Pradžioje rašė Kimi (Post 192205)
Sveiki kolegos turiu problema savo w211 270cdi t-modell su orine galine vaziuokle, Viskas nutiko vakar isvazevau is silto garazo ir nuvazevus 15km. masinos galas nusileido ir skydeli parase kad reikia stoti nes per zemas vaziuokles lygis! Gryzau atgal pastaciau i silta garaza po valandos viskas susitvarke, uz kurus auto galas vel pakilo! :cenzura: Gal kas buvot susidure su siuo anomaliniu reiskiniu, gal yra minciu kame problema?! :aciu:

man vakar uzkuriant masina irgi parase kad zemas masinos lygis. bet vizualiai masina buvo kaip visada, nenusedusi. manauu tai del salciu

Finalfour 2012-02-05 16:32

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 161243)
o tai ikraut negalima to akumo?

Pernai ant durniaus ziem ji isemiau, atsukau kamscius, ipyliau dist. vandens, bandziau kraut, net nesikrove, lavonelis. idejau atgal. Jokiu klaidu del jo nera, jausmas kad masinai dzin jis ten yra ar nera. Nesuprates as likau apie ji, bet kad pasekmiu ner tai ir nekreipiu i ji demesio.
SBC veikia be problemu.

Kimi 2012-02-05 17:44

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 192215)
man vakar uzkuriant masina irgi parase kad zemas masinos lygis. bet vizualiai masina buvo kaip visada, nenusedusi. manauu tai del salciu

Nu kad del salciu tai ir as sutikciau, bet tavo tik uzrase o man tai konkreciai nusedes buvo! Blyn kur rast servisini manuala kad paziuret kokia ten sistema, gal kas zinot kas uzsiima tokiu dalyku diagnostika ir remontu isskyrus Silberauto nes ju dainu man jau del ML teko prisiklausyt tik kad su tokiais spejimais tai gali puse auto pakeist o rezultatas bus :ne:

Veiksmas Kaune jei kas galit mestelkit info :aciu:

FUN500 2012-02-05 17:54

parasiau ne todel kad cia pasigirti. tiesiog salta ir tiek. taigi puse lietuvos masinu nesikuria per tokius salcius. bet salciai praeis ir vel kursis be jokiu remontu. tiesiog gal yra temperaturines rybos prie kuriu nerekomenduoja ekspluoatuoti masinos, nes gali neveikti dalinai funkcijos. gedimo gi gali ir nebuti jeigu tau viskas atsistate.

Kimi 2012-02-05 18:16

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 192251)
parasiau ne todel kad cia pasigirti. tiesiog salta ir tiek. taigi puse lietuvos masinu nesikuria per tokius salcius. bet salciai praeis ir vel kursis be jokiu remontu. tiesiog gal yra temperaturines rybos prie kuriu nerekomenduoja ekspluoatuoti masinos, nes gali neveikti dalinai funkcijos. gedimo gi gali ir nebuti jeigu tau viskas atsistate.

:) viskas ok as ne tai norejau pasakyt, matai ta pas mane problema buvo ir seniau kad vaziuoji ir tik pist :) nusileido masinos galine dalis o uz keletos minuciu vel viskas i vietas sugryzo, bet visa tai budavo tik anksti ryte is po nakties kai i darba leki o poto gali visa diena vazinet ir nieko. O del temperaturos tai as pilnai sutinku tik kad va matai pas mane truputi ir anksciau tai dedavosi.

Gal dar kas minciu turit? :uuu: :)

pauliukas 2012-02-05 19:59

Citata:

Pradžioje rašė Kimi (Post 192249)
Veiksmas Kaune jei kas galit mestelkit info :aciu:

TMT 8 656 60770
Arvydas 8 675 00909

Abu servisai turetu tau padet. Pirma siulyciau pasiskambinti i TMT, jei jie negales padet tada kreipkis i Arvydo servisa. Kainos ne Silberio, bet ir neuzdyka daro ;)

Kimi 2012-02-05 20:19

Citata:

Pradžioje rašė pauliukas (Post 192299)
TMT 8 656 60770
Arvydas 8 675 00909

Abu servisai turetu tau padet. Pirma siulyciau pasiskambinti i TMT, jei jie negales padet tada kreipkis i Arvydo servisa. Kainos ne Silberio, bet ir neuzdyka daro ;)

:wave: aciu labai,kas liecia kaina tai viskas ok ir su tuo Silberiu dar puse velnio butu bet kaip reikia keist pakabinama guoli ir kryzme o jie nustato kad piz:cenzura: visai razdatkei kuri kainuoja 8000 kuolus lietuvisku litu :) tai jau per daug.
Aciu tau labai bandysiu pasukt tam Arvydui o cia mazdaug kur jis randasi?
TMT tai as zinau man jie EGR voztuvo gedima nustate viskas ten daugiau maziau normaliai.

Nu jai rasiu beda parasysiu, aciu uz info :uuu:

FUN500 2012-02-05 21:22

va masina stovejo para laiko. vakare priejau ir akivaizdiai buvo kryte priekis visas. degimas -> Car is too low. uzsikure ir atsistate iskarto. tai kad ir as turiu bedu panasiu, bet kolkas be panikos. normaliom oro salygom nenusileidinieja ni kiek

pauliukas 2012-02-05 23:02

Citata:

Pradžioje rašė Kimi (Post 192312)
:wave: aciu labai,kas liecia kaina tai viskas ok ir su tuo Silberiu dar puse velnio butu bet kaip reikia keist pakabinama guoli ir kryzme o jie nustato kad piz:cenzura: visai razdatkei kuri kainuoja 8000 kuolus lietuvisku litu :) tai jau per daug.
Aciu tau labai bandysiu pasukt tam Arvydui o cia mazdaug kur jis randasi?
TMT tai as zinau man jie EGR voztuvo gedima nustate viskas ten daugiau maziau normaliai.

Nu jai rasiu beda parasysiu, aciu uz info :uuu:

Arvydas vilijampoleje randasi prie turgaus varniu gatveje.

Kimi 2012-07-17 20:29

Sveiki, gal kas gali patart del E270cdi t-model galines vaziuokles remonto, man is rikiuotes isejo orines pagalves kur vietoj spiruokliu stovi, gl kas zinot koki meistriuka kad jas atrestauruotu arba kur pigiausiai nupirkt naujas.

Aciu

modus2 2012-12-21 18:28

Klausimas didelis - Ar MB W211 caravan 2003 imanoma orine pakaba (gale) pakeisti i paprastus spyruoklinius amortizatorius??? kiek zinau Audi A6 tai padaro lengvai.... laukiu ats nes uzkniso airmatic bedos.. :(

ModestasG 2012-12-21 18:33

Žinoma išeina.

Hunter 2012-12-21 18:43

Pas tave airmatic nera nei kvapo, be to mercedes benz caravan'o negamino, juos gamino VW
O atsakymas i klausima - taip imanoma, bet gal geriau iskart pirk vw passat, nes padares tokia nesamoninga kastracija turesi dar blogesni varianta, isleisi daugiau pinigu negu viska idealiai susitvarkes esamoje pakaboje, o dar ir problemu bus milijonas ateityje jeigu noresi tureti kazka pakrauto, o ne vien tuscia bagazine

NISMAS 2012-12-22 12:31

imanoma pasikeist labai paprastai, vienas klientas nesenai pasikeite nes nesugebejo susitvarkyt elektros, bet as nepritarciau tokiam pasirinkimui geriau suieskot kur problema ir ja pasalint.

modus2 2012-12-22 13:06

kaip negali buti 2003 caravane airmatic nei kvapo? su gal orines apibrezimas tiktu, tik nezinau kuo skiriasi airmatic nuo orines? :D oki, greitu metu susisieksiu su Nismas ;)

NISMAS 2012-12-22 13:27

siaip tai airmatic turertu vadintis ir karavane, nes nelabai kuo skiriasi nuo airmatic sedano https://www.arnottindustries.com/par...ENZ_yid18.html

Hunter 2012-12-22 13:46

O tai w211 ne kaip w124 ir w210 gale hidraulika?
bet betkuriuo atveju tai yra vienas geriausiu agregatu sitam modelyje

Arturas 2012-12-22 15:04

Tai būna du variantai W211 universalai kiek suprantu: su airmatic arba su paprasta pakaba+gale hidraulika.

Hunter 2012-12-22 16:19

O gal vistik tegu duoda VIN koda, nes cia jau panasu, kad vieni apie viena, o kiti visai apie kita.
Be to kas per problemos su tuo galu S211, kad reikia ji paversti vezimu?

NISMAS 2012-12-22 18:03

pagrindine problema ilgesys silkei arba guoliuj :lithuania:

DTM 2012-12-22 18:03

Nesu mates S211 su paprasta vaziuokle gale ir nenoreciau tiketi kad tokiu buvo, paprastai ten eina pagalves ir amortizatoriai.

Hunter 2012-12-22 19:13

Tuoj bus, s211 passat edition, tuscias kietas kaip vezimas, o pakrautas nusedes kaip pasatas pilnas cemento

modus2 2013-01-03 22:10

WDB2112161A307152, kaip kas sake prieky paprasta, o gale - pagalves. buves savininkas is vilkaviskio sake keites galine desine, o dbr kairine atrodo leidzia> situacija gal ydomi: menesi laikydavo normaliai lygy per nakty, tik kazkur prie -10 salcio sustreikavo. pravaziavus 250 km per puga, nakty pasikabino galas ant posparniu su sniegu ir kairine (galine) pagalve iššoko iš savo centro ašies, taciau istacius vel buvo viskas gerai - kol.. kol, nei salciu nei ... nusileido daugiau kairine puse ir vangiai - nepilnai pakyla visas galas.. Vat tau ir vežimas, dardeti ant avarinio režimo nekas :(

Nzn kur gedimas, jeigu atrodo viskas OK , bet uzeina ir vel tra lia lia :( is Latvijos nemenkas kelias dbr man :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.